Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad jedan covjek nije cinio sistem.

    Sistem (od latinskog systēma i od grčkog σύστημα sustēma) je skup entiteta, stvarnih ili apstraktnih, koji čine jednu cjelinu, gdje svaka komponenta međudjeluje, ili je u odnosu sa bar jednom od drugih komponenti.
    Ali kod nas je sve moguce, pa da i ovo zovemo sistemom.

    Comment


    • Moram bataliti kupovanje Avaza, kakve ljudi budalastine pisu zadnjih dana

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Moram bataliti kupovanje Avaza, kakve ljudi budalastine pisu zadnjih dana
        Nemoj mi reci da ga jos kupujes? Koje tajanstvena prijateljica koja ga je natjerala da ode sa klupe?

        Comment


        • Samra

          Comment


          • Originally posted by danijelkr View Post
            Pa kakav je to sistem kad zavisi od jednog covjeka? Da imaju ne bi toliko znacio njegov odlazak.
            Recimo da bi stvarno to mogli nazvati sistemom, gde svako zna svoja zaduzenja, mislim mozemo mi govoriti i o tome da Amar vrsi sve funkcije u Zeljeznicaru, jos samo fali i da kopacke obuce i to je to, ali taj Amar je oko sebe okupio ljude kojima je podijelio adekvatna zaduzenja. Pogledajmo zadnju utakmicu u Gradaccu, njega nema ali Djurbuzovic odlicno vodi ekipu, isto kao da je Amar tu. Ako Amar ode sve ce se to raspasti, prvenstveno jer je ovaj igracki kadar Zeljeznicara skroman da ne moze skromniji biti sto najbolje potvrdjuje i dovodjenje Fejzica samo da bi se popunilo to mjesto.
            https://www.facebook.com/www.sportbal.net

            Comment


            • Dok je majstor Jamak tu, moze biti skromnije

              Comment


              • @Pappy

                Ne moze se reci da je Dino dobro vodio ekipu, kasne izmjene i svadje na terenu prvo Kerle i Jamaka, pa na kraju i one Pehilja i E. Colica nisu pokazatelji dobrog vodjenja ekipe. Svaki igrac Zeljeznicara je u tom duelu natrcao protivnika i na cistu snagu su pobjedili ekipu koja se prije sedam dana okupila u cjelosti. Normalno da se nije to moglo osjetit na ovoj utakmici, ali kako bude odmicalo prvenstvo (uz pretpostavku da Osim ode) vidjeces posljedice. Dino je ko hljeb dobar covjek i nece on moci ko Osim ukrotit majmune poput Stanica, Jamaka, Kerle, Svrake ....

                Podjelio je Osim svima pozicije (podrazumjevalo se i zaduzenja), ali niko nije radio svoj posao. Sta je Buki u svom mandatu podjelio par dresova kao markentinski potez i da nije bilo par navijaca nikad se marketing ne bi se ni pokreno. Koga je Dzelo doveo od igraca, svakog je Osim doveo, a ko mu je popovo zavrsio je ko Brkovic. Da ne pricamo o Gredicu novom presjedniku kojem je najveci uspjeh slikanje sa Ivicom i predavanjem clanske doticnom.

                Comment


                • Samra, ipak, popustila u svojim zahtjevima
                  Last edited by shminka; 03-08-13, 10:36.

                  Comment


                  • Prema radiosarajevo.ba raskinuli ste ugovor sa Sabanom i Pehiljom hahahahahahhahahah

                    Comment


                    • Nek im se vala svima obratio...istrazivacko novinarstvo?

                      Comment


                      • Jadni Amaw umorio se od psovki treba mu neko javit da se ne igra fudbal za njega.Saban Pehilj u Zvijezdi .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Tu su sigurno i sva prozivanja o Ivici, kupovanju, prodavanju i ostalim stvarima...smorio sam se i ja...a ne on

                          Jeste, Pehilj je potpisao dvogodisnji sa Zvijezdom

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Tu su sigurno i sva prozivanja o Ivici, kupovanju, prodavanju i ostalim stvarima...smorio sam se i ja...a ne on

                            Jeste, Pehilj je potpisao dvogodisnji sa Zvijezdom
                            Pa dobro prozivanja i psovke vjerujem da je svugdje u svijetu tako,ja mislim ipak da su razlozi ostanak Dzeke u Citiju,povrede dva kapitalca Zolotica i Kvesica,pa onda zato sto ljudi imaju oci pa nece iskesirat za Adilovica i reprezentativca itd.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Nista se nije promjenilo...tako da nije ni bitno...idemo dalje

                              Comment


                              • Smajic procvjetao...vezao 2 odlicne tekme za Olimpic...sto kod nas nije znao za pola godine...

                                Comment

                                Working...
                                X