Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jednom naglasavam , ne uporedjujemo velicinu klubova ili "ime" klubova ,nego samo suvi kvalitet tj razliku istog.
    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Lige u na balkanu po jacini :

      1) Srbijanska
      2) Hrvatska
      3) Slovenska
      4) Crnogorska
      5) BiH
      6) Makedonska

      Nema tu dalje rasprave , Srbijanska ispred Hrvatske cisto zato sto u Hrvatskoj sem Dinama nema ozbiljnog kluba
      Ako ti tako kazes onda je i tako.

      Treba Platini-u poslat prijedlog da ti razvrstavas lige po jacini i da im dodjeljujes koeficijente.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Merlin evo npr mogu da se kladim da bi Spartak bez problema bio 3 u HNLu ,mozda i drugi.
        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

        Comment


        • Originally posted by kimi View Post
          A i vi ste nasli Slaven i Cibaliju da uzimate za meru kvaliteta lol ...
          Slaven je stalni ucesnik evropskih takmicenja zadnjih par sezona,sto znaci da kotiraju solidno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Ako ti tako kazes onda je i tako.

            Treba Platini-u poslat prijedlog da ti razvrstavas lige po jacini i da im dodjeljujes koeficijente.
            Zeta izbacila Sarajevo , Rudar izbacio Borca , sta imamo dalje
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by kimi View Post
              Merlin evo npr mogu da se kladim da bi Spartak bez problema bio 3 u HNLu ,mozda i drugi.
              Možeš da se kladiš, ali ne i da dobiješ.

              Teško, jako teško. Imaš Hajduk koji je recimo pobijedio Intera u Milanu sa 0-2, Slaven od kojeg je strepio i Atl. Bilbao za prolazak dalje, Split koji je ne tako davno igrao sa predstavnikom Premiershipa Fulhamom 0-0 u Splitu, a Split je i dalje jako kvalitetna ekipa za sami vrh. Zatim tu je super bogata Rijeka sa jako dobrim igračkim kadrom čija širina tek sada dolazi do izražaja, tu je i filijala Dinama Lokomotiva koja služi za kaljenje igrača Dinama prije svega mlađih, a znamo kakve je igrače Dinamo izbacio posljednjih godina. Ne pije mi vode ta priča o Spartaku na 2./3. poziciji.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Ne mora da znaci da se kotiraju solidno ,al nije ni bitno.
                U svakom slucaju voleo bih da se organizuje neki turnir sa sta znam.. 4 ekipe ..sta znam..Vosa Sarajevo Maribor Hajduk ,bas me zanima kako bi zavrsilo.
                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Zeta izbacila Sarajevo , Rudar izbacio Borca , sta imamo dalje
                  Celzi izbacio Barsu, APOEL izbacio Lyon-a
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa jaca Premier Leaguea od Spanske ;) APOEL prosao na penale jel' tako
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ocigledno ne shvatas sta zelim da kazem
                      sigpic

                      Comment


                      • Bilo kako bilo ,ja volim koliko sam u mogucnosti da pratim exyu lige pogotovo one klubove koji u nekad igrali u zajednickoj ligi.
                        Ali cinjenica je da svaka liga ima mozda od 3 do 5 kluba u punom smislu tih reci a ostalo je sve smesno.
                        Video sam neki teren msm da je Zelja gostovala,jbt pa ono je strasno! Pa dole kod moje zgrade je trava lepsa i ravnija..
                        Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                        Comment


                        • Srpska liga jeste jaca od BIH,ali to vala i nije neki problem.Ove price da bi se Sarajevo i Zeljo borili za opstanak su smijesne,jer ispod 5.mjesta u Srpskoj ligi to je sve buranija ko u ovoj nasoj.

                          Comment


                          • Kad se uporeduju Sarajevo i Zeljeznicar sa beogradskim blizancima uzmite u obzir da se na te klubove u Srbiji gleda kao na svetinje,stubove srpstva,drzavne mezimce i mnogo novca se baca u te rupe bez dna,sa druge strane sarajevski klubovi dobivaju neke mrvice od grada,od drzave nista.

                            Manite se poredenja vise nase lige sa srpskom i hrvatskom jer su te lige satkane od po dva glavna igraca i ostalih statista koji su nerijetko i filijale samoproglasenim gigantima.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Lesinar ,msm na je soe to onako vise sarkasticno rekao i covek je skroz u pravu.
                              Samo kod nas moze da se desi da dva prvoplasirana na kraju imaju 1 ili 2 poraza.. sto je cist dokaz da su svoje marionete filtrirali u ostale klubove pa tu ko uradi bolji posao taj ce biti prvak na kraju.
                              Ne moze mi niko reci da recimo predsednik Radnickog ili Smedereva iskreno zeli da njegov klub bude sampion.. od toga nema nista.. ali dobra stvar je u tome sto se polako budi taj lokalpatriotizam pa imamo primer Slobode koja NECE zvezdi da prodaje igrace jer su ih zavrnuli za pare itd itd ima nade ima nade.

                              Inace Sarajevo i Zeljo su druga prica realno,jes da je Sarajevo godiste ko blizanci ali Zeljo nije.
                              Inace sta je sa Velezom? Jel ima neku zapazeniju ulogu ,ne msm sad nego godinama u nazad?
                              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                              Comment


                              • Velež se uglavnom bori za opstanak. Ukoliko izbori sredinu tabele to je za njih uspjeh. Nažalost jer je meni taj klub jako drag, a vjerujem i ostalima koji prate ovu ligu. Ne znam koliko si upućen, ali je Velež već jednom i ispadao iz Premijer lige pa je 2 sezone igrao Prvu ligu FBiH. Prethodne sezone je imao jedan veći iskorak u kupu - polufinale. Tu su u prvom meču bili bolji od Širokog iako su igrali u gostima, imali par zicera, no nisu iskoristili i Široki ih uzeo na iskustvo. U uzvratnom meču Velež nije prikazao ni sličnu igru onoj prvoj tako da ih je Široki izbacio sa ukupnih 2-0. Iako je velika šteta, jer smatram da su vrlo lako mogli sličnim pristupom kao i u prvom meču nadoknaditi prednost Širokog. Ispadanju je kumovalo najviše to neiskustvo Veleža igranja ovih većih utakmica. Tako da odgovor je da Velež nema zapaženiju ulogu.

                                Imaš i onaj text koji sam napisao par stranica prije za mostarski derbi Zrinjski-Velež pa možda ima nešto što te zanima.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X