Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Necete se srozati sigurno,bicete bolji ili isti to je moje misljenje.Ovo je odlicno za vas i to je to,da ste imali ista niste i sta vas briga samo bolje moze da bude realno...

    Ali nemojte da letite odmah,previse puta ste se brukali sa najavama svega,vi ljudi koji navijate za Sarajevo,vasi strucni stabovi,uprave itd
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Realno sto jes jes i ja kazem da sve ovo treba pretocit na teren, sto je u nasoj ligi jako jako tesko ali evo za pocetak pare nisu problem, pa cemo vidjeti gdje cemo dogurati

      Comment


      • http://scsport.ba/vijest/66264

        Jaci i u malom fudbalu

        Trpaj levate Bajaga
        Last edited by shminka; 29-12-13, 07:38.

        Comment


        • Bekrić i Tomić odbili ponude Sarajeva

          Comment


          • Tomic najbolji igrac lige i bojao sam se ovoga,a za Bekriju znam da ne bi
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Bekrić i Tomić odbili ponude Sarajeva
              Izvor?
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • i novine i ljudi bliski njima dvojici..Bekrija ogromnu lovu odbio za naše uslove

                Comment


                • Kolko ja znam Tomic ima ugovor i sumnjam da bi ga Zeljeznicar prodao nama a i nebi imali sigurno da damo kolko on vrijedi.Sto se tice Bekrica ne znam ni gdje je on sada.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Ma znaš kako ti je to kod nas, možeš raskinut ugovor kad hoćeš...a njegov je pri kraju...ako nije i istekao sad, ne znam tačno

                    Mislim da je i njemu i Kvesiću istekao sada

                    Comment


                    • Борац рано ујутро креће на први 7-дневни дио припрема у Опатију затим слиједи 4 дана тренирања у Бањој Луци па још 7 дана у Опатији. У плану је и сусрет против Ријеке.

                      Клуб су напустили - Стокић и Ђелмић, још раније Распудић.
                      У нову сезону улазимо са 6 нових играча. Ту су из Радника - Марко Басара, Јевтић и вјероватно Обрадовић.
                      Повратник у тим из Дукље нападач - Петар Кунић.
                      Новајлије омладинци на позицији нападача и штопера из Леотара - Бобан Ђерић и Ђајић. Очекује се долазак још лијевог бека.

                      Лијепе вијести су свакако и останци - Граховца, Субића и Авдукића
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 01-02-14, 22:55.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Polako je vrijeme da zivne i ova tema Igraci Sarajeva su otputovali na pripremu u Antaliju.

                        Nadam se da ce biti jos pojacanja, tj. mora da bude. Eno gledam Stevanovic presao u nekog spanskog drugoligasa, bilo bi mu bolje da je dosao ovdje

                        Comment


                        • Tesko da ce biti pojacanja do kraja,jedino ako izleti nesto bas kvalitetno.
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Po mogucnosti iz Želje

                            Comment


                            • Има на Монду представљена ситуација у случају да иступи Леотар из лиге, а поприлично је извјесно јер још нису почели припреме ...

                              У том случају сви досадашњи резултати биће поништени а будући ће се регистровати 3:0

                              У том случају дошли бисмо у ситуацију да би Жељезничару, Борцу, Зрињском, Широком било одузето 3 бода, а Сарајеву 6 ...

                              Уколико би леотар наставио тачкмичење и одиграо барем 2 кола, били би признати сви резултати а будући би се регистровали 3:0

                              Леотар би у том случају ишао у најнижи ранг Републике Српске, тј. регионалну лигу група југ
                              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-02-14, 13:20.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Red bi bio da nam se liga konačno malo pročisti...i skrati na barem 12 klubova

                                Comment

                                Working...
                                X