Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gojko dosao kao sto sam i najavio nedavno,mogli bi dovest jos jedno extra pojacanje igraca koji pravi razliku ali o tome kad bude malo jasnije .
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Citam Pandža danas trenirao na Kosevu kada bi nam on dosao jos to bi bilo mrak pogotovo sada kada se vodi ova prica oko Hadzica dali ce ostati ili otici daj boze da ima jos neke sanse da ostane.Basara zeli karijeru nastaviti u nekom drugom klubu kada bi njega doveli i Vuleta i jos da kojim slucajem ostane Hadzic imali bi jako dobru ekipu.Jos i Cimirot imamo strasan vezni red ove sezone.

      Nego znali neko nesto novo za Hadziju ? Pratim svi nesto otisao, nije jos otisao imal neka provjerena informacija ?
      Last edited by _cortex_; 12-06-13, 21:07.
      Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Smajic napustio Grbavicu, a vjerovatno ce i Bogicevic koji bi trebao u Izrael...bez obestecenja, naravno
        Taj drugi je ponuđen Grcima

        Comment


        • Dragan Jovic trener FK Borac Banja Luka?

          +18
          Spoiler

          Comment


          • Borac bas ode u kurac .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Ma to je standardna priča, jedni te isti treneri se samo šaltaju tamo amo. Proćiće i ovaj kao i svi drugi, nego treba prvenstveno poslagati neke druge stvari u klubu

              Uprava vuče nepopularne poteze kako bi se krenulo u finansijski oporavak kluba. Režu se plate igračima, najavljuje podmlađivanje, rezultatima očigledno nećemo biti opterećeni u narednom periodu. Mada ne mora značiti da ga neće ni biti. Gornji limit plate je 1500 KM, donji 300.
              U planu su i dvije prijateljske utakmice na fonu finansijske stabilizacije. Jedna je sa Zvezdom, tu će biti "mrtva glava" 15 000, 100%, znajući nas..... to je dug Zvezde za Ogija Vranješa, i sada već vrlo realna opcija sa Kajzerslauternom 7. septembra od 16:00h.

              Pomoćni teren konačno ide u realizaciju, u kooperaciji sa Slovencima. Time se naglasak stavlja na jačanje rada sa mladima.

              Nismo još otišli u ku..c, rez je bio neminovan kad tad, Vučemo dugove 20 godina. A ima tu i dosta dobrih stvari koje je došlo sa novom upravom. U glib ćemo tek ako ovaj set mjera ne dadne rezultate, s tim da i Grad najavljuje i za RK i FK naredne godine dodatna sredsta.

              Zeljković napustio klub, Raščić odlazi i najvjerovatnije će oprostiti dug klubu, Kantar odlazi, Avdukić ima ponudu iz Irana i Poljske, ali prvo će razgovarati s rukovodstvom kluba. Od Stokića i Grahovca očekuje se prihod od transfera, ostali otišli za Dž.
              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 15-06-13, 02:33.
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Borac bas ode u kurac .
                Zar Jovic nije odlican trener
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Zeljkovic je dosao kod nas
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Blizu Zeljeznicara je i Jusufbasic sad vec bivsi igrac GOSK-a.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Zeljkovic je dosao kod nas
                      A i vi ste otanjili

                      Šalu na stranu ali od naših igrača ovaj Raščić je ljudina u svakom smislu i on bi bio nekome pojačanje u ligi BH, Grahovac, Stokić i Avduka. Ostalo je više manje prosjek sa kojim se nećete usrećiti. Fali im igračkog kvaliteta, nekome i ljudskih vrijednosti a mnogi od njih su i u godine zašli poput Gruje, Malete, Žižovića, Žarića ....

                      Ja nešto mislim da ćemo mi podmlađivanjem uz par starijih koji ostaju biti brži, agilniji, ali i kvalitetom ne mnogo iza ovih.
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 15-06-13, 14:01.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Znali neko nesto vise o ovom Leticu kakav je igrac ?
                        Sve se vise pominje njegov dolazak u Sarajevo, kako sam nacuo nije los igrac.
                        Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                        Comment


                        • Protiv nas je zadnjoj utakmkici dobro odigrao, mislim da bi nam dobro dosao. Tako bi pozicija lijevog beka bila popunjena.

                          Imam neke informacije da bi na pripreme mogao doci jedan napadac, ali bolje da ne dolazi jer nije kalibar kluba Sarajeva.

                          Comment


                          • Bojan Letic igra lijevog beka, igra istu poziciju kao i Tadejevic ako se nevaram sada mi je cudno da bi on zauzeo to mjesto Tadejevica a momak igro dobro i Husref ga je hvalio.

                            A vidim prica se da bi i Karic iz Olimpica se mozda mogao pridruziti pripremama,kvalitetan je igrac i igrao je dobro ove sezone dobro bi nam dosao.
                            Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                            Comment


                            • Tadejevic je jedan od najborbeniji igraca i fino ga je imati u ekipi, ali ovaj bi nam mogao biti bolje rijesenje. Bitno je da budemo dobro popunjeni na svakoj poziciji.

                              Karic je dosta bolje rijesenje od ovog sto spominju, ali tesko ce ko Hadziju zamjeniti.

                              Comment


                              • Trebao bi nam jos jedan dobar igrac u odbrani uz Letica i imali bi odlican zadnji red (Tatomirevic,Dupovac,Tadejevic,Letic)mada sam se nadao ove sezone da bi Trivunovic mogao doci u nase redove to bi bilo odlicno, vezni red nam je strasan jos kada bi nam se pridruzio Sesar, sa ovakvim veznim redom mislim da igracu tipa Pandza i Melunovic nebi trebalo biti komplikovano dati gol.

                                sto se tice novog napadaca optimistican sam dobili smo odlicnog igraca.
                                Last edited by _cortex_; 18-06-13, 18:21.
                                Jedan Grad Dva Kluba Jedan Špica Drugi Truba. HZ 1987

                                Comment

                                Working...
                                X