Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala puno na brzom odgovoru ,i meni je zao Veleza jer se secam da je u staroj jugi uvek tvrd orah za svakog.
    I sad ko mi veruje veruje.. ali iako sam iz NS ,prvi fudbaler cije sam ime zapamtio kao klinac je bio ,upravo igrac Veleza ,Semir Tuce
    Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

    Comment


    • Sve su prilike da ce se Sloboda i Olimpic fkt spojiti

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Sve su prilike da ce se Sloboda i Olimpic fkt spojiti
        Ne vidim cemu facepalm,to je dobra situacija za obije strane jer ovako kako je sada ne valja ni za jedne,a ni za druge to je sigruno

        Sto se tice potpisa,moze Zeba na tribinu,ali neka obuce onaj dres Sarajeva sto je u njemu igrao da se bolje uklopi,ili Zrinjskog meni je svejedno
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • imat cemo jedno vise gostovanje od komsija

          a vidjet cemo kako ce Sloboda Olimpic u praksi proci...to ce biti novi klub...dobit ce to sto im treba...al se bojim da ce vise toga izgubiti, vidjet cemo
          Last edited by shminka; 03-12-12, 22:52.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ne vidim cemu facepalm,to je dobra situacija za obije strane jer ovako kako je sada ne valja ni za jedne,a ni za druge to je sigruno

            Sto se tice potpisa,moze Zeba na tribinu,ali neka obuce onaj dres Sarajeva sto je u njemu igrao da se bolje uklopi,ili Zrinjskog meni je svejedno


            Dovoljan pocetak klipa

            Crveno obuci nek sluti na radost.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Kako to kod vas ide? Kod nas npr ne mogu da se fuzionisu klubovi koji su u istom rangu takmicenja.
              Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

              Comment


              • Nece doci do fuzije,sadasnja Sloboda ce se ugasiti a Olimpic ce samo preci u Tuzlu i promjeniti ime.Grad ce im dati stadion na koristenje.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Onda je to prilicno zalosno sto ce se ugasiti jedan takav klub koji je u exyu bio stabilan prvoligas..
                  A odakle je taj Olimpic ..jel ima sajt neki?
                  Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                  Comment


                  • http://en.wikipedia.org/wiki/FK_Olimpic

                    http://www.olimpic.ba/cms/

                    Comment


                    • Sloboda bi se svakako ugasila i bez ovog,tako da je ovo na neki nacin prihvatljivo za njihove navijace i sam grad.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by kimi View Post
                        Onda je to prilicno zalosno sto ce se ugasiti jedan takav klub koji je u exyu bio stabilan prvoligas..
                        A odakle je taj Olimpic ..jel ima sajt neki?
                        Sloboda ima velike dugove tako da bi u nekoj skorijoj budućnosti vrlo lako mogla otići u stečaj. Ovo je dobro riješenje za njih ako žele stabilan klub bez dugova i klub za vrh tabele. Drugačije i bolje riješenje ne vidim, iako Gracić ima svoje određene zahtjeve koji će možda nekima smetati. Ipak on će uložiti svoje pare, oko 1.5m tako da ima pravo na svoje zahtjeve. Sada je mislim najveći problem oko pozicija u novom klubu, neko mora ostati bez posla tako da će i tu svako sebe tražiti. Uglavnom Gracić kaže kako za sada ide po planu, pa ćemo vidjeti.

                        Olimpic ti je nastao tijekom rata, a tek zadnjih par godina igra bitniju ulogu u našem prvenstvu, iako je uvijek bio što se grada Sarajeva tiče "zadnja rupa na sviralu".
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Hvala na odgovorima , msm da je prilicno jadno da se jedna Sloboda gasi a tamo neki novopeceni fantomski klub Olimpic spasava stvar..u svakom slucaju se barem nadam da ce se klub i dalje zvati Sloboda i da ce zadrzati boje itd itd.
                          Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                          Comment


                          • Da napisem nesto o gospodinu Draganu Jovicu koji je po meni iskljucivi krivac za polusezonu u kojoj smo osvojili 33 boda, a realno je trebalo bar 6 bodova vise biti. Prije pocetka sezone je rekao da Sarajevo mora dovesti par kvalitetni igraca da bi se borilo sa sampiona BiH. Nakon toga mu je dovedeno 9 igraca, za neke je govorio da ce biti igraci koji ce donijeti novu dimenziju u igri. Nakon veliki pobjeda znao je u javnost izaci sa izjavama

                            Ne samo do kraja prvog dijela sezone, naš cilj je jasan, a to je titula. Još je rano pričati o bilo čemu, ali nemamo šta skrivati, želimo osvojiti naslov, a niti kup nećemo zanemariti
                            Ova ekipa je potvrdila da posjeduje kvalitet da donese titulu na Koševo
                            Ma, zna se šta je naša ambicija, to nije tajna. Slažem se sa vama da je ovaj rezultat, odnosno igra koju pružamo igra za titulu, ali treba ostati čvrsto na zemlji, jer do kraja ima još mnogo", dodao je Jović.
                            Samo mi nije bilo jasna izjava poslije Radnika

                            Prije svega želim istaći da je Radnik zasluženo slavio. Izuzetno sam razočaran, nokautirani smo u Bijeljini. Pojedini igrači su danas sami sebi dodijelili ispisnice", istakao je Jović.

                            "Bacili smo mrlju na čitavu polusezonu. Ovo sve govorim, a pritom ne želim umanjiti uspjeh Radnika. Transfer lista u zmiskom prelaznom roku će biti velika", dodao je razočarani trener Sarajeva.
                            Znaci da smo pobijedili ostali bi ..... Pokusava sistem neki da uvede, a ni mrvicu tog sistema nisam vidio. Pogotovo me zabolio odlazak Plakala koji je dijete ovog kluba i koji bi bio izuzento koristan u utakmicama sa Travnikom, Radnikom i Slavijom gdje nam je zadnji vezni ko za lijeka trebao.

                            Poslije poraza i izgubljeni utakmica nikad on nije bio kriv, vec splet okolnosti, od kojih je najvise ponavljano ne zalaganje

                            Travnik nam je očitao lekciju iz borbenosti, pristupa i toga kako treba da se bori za boje kluba na terenu. Sramota je da naš najmlađi igrač Haris Handžić smiruje igru. Doduše, mi smo propustili nekoliko prilika, ali to ne umanjuje pobjedu Travničana
                            Pa kad je momak uspjeo smiriti igru sto mu u ostalim utakmicama nije pruzao priliku, vec su najlosiji iz te utakmice dobijali sanse. Sto je najgore Farisa cemo isto kao i Plakala izgubiti.

                            Od ekipe koja ima kvalitet za titulu, do toga da ce ekipa nakon jesenjeg dijela imati najvecu transfer listu

                            Transfer lista u zmiskom prelaznom roku će biti velika
                            Samo nije mi jasno da osoba koja je bila zaduzena za dovodjenje igraca poslije Radnika nije kaznjena, jer dovesti 9 novih igraca od koji su se samo dvojca pokazala kao pojacanje je za svaku kaznu.

                            Slag na tortu mu je bila izjava odnosno anketa u Avazu u kojoj za najboljeg golmana, odbranbenog igraca, veznog igraca, napadaca i najvecu nadu izabrao igrace FK Sarajevo. Ovom anketom sam je opisao svoj ucinak u Sarajevu. Da napomen da najveca nada Radovac (po njegovom izboru) nije dobila minutu.

                            Comment



                            • Najljepsi golovi F.K.Sarajevo u 2012. godini,ima zaista lijepih golova.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Meni najljepsi golovi su Saidovi i Belosevicev u derbiju.

                                Jos jedan Saidov gol(Sarajevo - Zrinjski 2:0) je trebao biti u ovom izboru, isto iz utakmice gol Krpica je ljepsi od pojedinih golova glavom u ovom izboru.

                                Comment

                                Working...
                                X