Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Ne brinite, od sledece nedelje cete videti sve te mlade igrace na jednom mestu, bice ispraceno na forumu, bice receno kada i na koga da se obrati paznja, vase samo da uzivate.
    Uh, kako sam uzbudjen zbog MM-a, ne mogu docekati da pocne! h5g6k8
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Ne gledaj to Krle,sve je to promenljivo Ja bih voleo da Wizardsi uzmu Derricka Williamsa btw...al ajde necemo vise o tome,bice vremena za tu temu

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Ma gledam samo kako su kotirali igrače, ovo ne gledam koji tim ih uzima @(*6sd$%



          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            Ma salim se Bice zanimljiv draft sve u svemu...dosta velikih potencijala,koji nece odma biti dobri u NBA

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              Zna li se koliko je Nashova povreda ozbiljna i koliko ce odsustvovati?
              sigpic

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=S-Nash link=topic=2955.msg267520#msg267520 date=1300046505]
                Zna li se koliko je Nashova povreda ozbiljna i koliko ce odsustvovati?
                [/quote]


                Ne znam,na CBSS samo pise da je veceras out.Pogledaj na fantasy-ju. h5g6k8
                sigpic

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Evo malo o predstojecem PO...na zapadu 7 timova je u igri (pored onih koji su osigurali) za PO. %QWT&W


                  http://www.sbnation.com/nba/2011/3/1...ics-bulls-heat
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    Najnoviji nalazi pokazuju lagani napredak u lecenju povrede levog ramena kod Rudy Gay-a
                    (Memphis Grizzlies).
                    $#^%RT zaigrati.

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Malopre Ljuba nesto pomenu, pa mi pade napamet da pitam. Da li ce Netsi uspeti da zadrze Derona u svojim redovima? I gde li ce Howard da ide, po meni nemaju sanse za titulu ove godine, a moda bude zeleo da promeni sredinu. Njemu odgovor istice 2012 cini mi se. @(*6sd$% I naravno standardna prica da ce Paul u Knikcse h5g6k8

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        Ako mu dovedu par kvalitetnih igraca, mislim da bi ostao, jos se Nets-i premestaju, ne mogu da se setim kako ce da se zovu, ali nije ni bitno. Mogli bi dovesti Dwight-a, on bi napokon imao sjajnog pleja uz sebe ( nije da Nelson nije dobar, ali je D-Will klasa ). Ima jos vremena, a sto se tice Paul-a, prvo da Knicks-i oslobode salary cap za CP3-a pa cemo videti. $#^%RT
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          Po meni Paul definitivno mora da ide...jer je bez konkurencije najbolji plejmejker u NBA(sticice ga Derrick,ipak je on jos mlad)...Ne bih voleo da ode u Knickse jer nikad oni nece osvojiti NBA...


                          Zatim Howard...na raznim sajtovima citam da su i dalje najvece sanse da ostane u Orlandu...jer mislim da Lakersi ne zele da ostanu bez Bynama...Netsima se previse svidja Brook Lopez...Ne znam gde bi on mogao da ode,NY bi voleo da ga dovede,ali nece imati kesa za to...


                          I na kraju Deron...postoji par stvari zbog kojih se nadam da ce ostati...to su Brook,Prokhorov,nova arena,igraci ce zeleti da dodju u tim gde je Deron plej,imaju oni depth sa par solidnih mladih igraca-morrow,farmar,outlaw,Gaines,Kardashian...dodas tu jos 1,2 rukija dobra i 2 free agenta i Deron ostaje %QWT&W

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Ne verujem da CP3 moze na bilo koji nacin da upadne u NY zbog salary cap-a, ali videcemo sta ce biti na leto...
                            Howard je pre par nedelja izjavio da ga smaraju sve ove price i da mu se mnogo svidja u Orlando-u, kako ekipa, tako i grad i zivot, jednostavno se navikao potpuno, a uprava ce uraditi sve za njega, to su vec pokazali ove sezone. D-Will bi trebao da ostane, Prokhorov ce tu odigrati glavnu ulogu.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Negde sam procitao da bi Dwight mogao i u Boston, ali to su vise navijacke zelje Celticsa, kao i potajno moje. $#^%RT
                              Ma oslobodice oni cap, otarasice se Billupsa, a oni imaju para na pretek, tako da iako plate onu luksuz taksu, njih bas briga. Jedino ako ove godine ne bude se nesto promenilo po tom pitanju zbog moguceg lockouta. $#^%RT


                              Edit: I setih se po pitanju Atlante, oni su uzeli Marvina Williamsa kao drugog pika, a iza njega su odmah bili Paul i D-Will. #%d* Ali, verovatno im je trebao igrac takvog profila. Sledece godine cini mi se su uzeli Horforda, koji je extra igrac.

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                Ako se ne varam cap smeju da prekorace samo ako potpisuju na veci ugovor igraca koji je vec u njihovim redovima, igraca na vet minimum i igraca na MLE ugovor za koji pitanje da li ce postojati i dalje.
                                A, Chauncey ce se najverovatnije zadrzati u Knicks-ima, prezadovoljni su dosadasnjim partijama i smatraju da je upravo on taj lider ekipe koji ce Amare-a i Melo-a uklopiti u jednu kompaktnu celinu.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X