Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271110#msg271110 date=1300419470]
    Ziveo moderan NBA!!! Nikad jaci nikad lepsi za gledanje nikad vise zvezda, svaka cast svima ali danas je 3x teze igrati i 3x teze biti zvezda pa pogledajte samo league pace i average points tih godina, ko da je Mike - fuck the defence - D' Anntoni vodio sve timove, kome to treba opet? Lepo je setiti se ali ovo sto je sad u NBA je daleko najbolje ikada!


    *%54a *%54a *%54a
    [/quote]
    Bez uvrede momak, ali ti ocigledno nisi pratio NBA u '90-tim. U tim godinama je bila elegancija, leprsavost, cast izuzecima (tipa Kobe). Danas je sve samo sirova snaga. Proteini, steroidi i tako te gluposti.

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      [quote author=Ammare link=topic=2955.msg271280#msg271280 date=1300453269]
      Bez uvrede momak, ali ti ocigledno nisi pratio NBA u '90-tim. U tim godinama je bila elegancija, leprsavost, cast izuzecima (tipa Kobe). Danas je sve samo sirova snaga. Proteini, steroidi i tako te gluposti.
      [/quote]


      apsolutno 90-tih je bila RENESANSA kosarke NBA kraj svake price , kakvi samo centri su igrali u poredenju sa ovima od 2000. ma mislim smesno je to porediti
      sutera koliko je dobrih bilo &8@^J , ali ova sezona NBA je zanimljiva $#^%RT
      GIFSoup

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        [quote author=Bokirivaldo link=topic=2955.msg271298#msg271298 date=1300454124]

        apsolutno 90-tih je bila RENESANSA kosarke NBA kraj svake price , kakvi samo centri su igrali u poredenju sa ovima od 2000. ma mislim smesno je to porediti
        sutera koliko je dobrih bilo &8@^J , ali ova sezona NBA je zanimljiva $#^%RT
        [/quote]
        Ova sezona je odlicna.. slazem se. Za centre se isto slazem. Danas imas samo DHowarda. Pogledaj samo '90-te. Ewing, Hakeem, Admiral, Zo, Mutombo, Shaq, Sabonis...

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          [quote author=Ammare link=topic=2955.msg271280#msg271280 date=1300453269]
          Bez uvrede momak, ali ti ocigledno nisi pratio NBA u '90-tim. U tim godinama je bila elegancija, leprsavost, cast izuzecima (tipa Kobe). Danas je sve samo sirova snaga. Proteini, steroidi i tako te gluposti.
          [/quote]
          Ja sam kosarku poceo da pratim od 2000,jbg bio sam klinja,steta sto te kosarkase nisam gledao,danas takvih malo ima...

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            [quote author=Ammare link=topic=2955.msg271280#msg271280 date=1300453269]
            Bez uvrede momak, ali ti ocigledno nisi pratio NBA u '90-tim. U tim godinama je bila elegancija, leprsavost, cast izuzecima (tipa Kobe). Danas je sve samo sirova snaga. Proteini, steroidi i tako te gluposti.
            [/quote]

            Kako je ovo jedan laicki komentar, '' protieni, steroidi i tako to '' pa tada je bilo najvise dopinga covece boziji kontrole su bile nikakve retke i loseg kvaliteta svi zivi su uzimali nesto i to ne samo u NBA nego svuda. Sto se tice leprsavosti Kobi Brajant je daleko igrac sa najlepsim stilom svih vremena ja mozda nisam pratio tada ali sam gledao na stotine snimaka i utakmica iz tog doba i mogu da kazem da se ni najveci, MJ po tome sa Kobijem ne moze porediti Kobi sve radi u slow mo' izgleda kao da protivnici imaju svojevrstan oblik retardacije kada ga cuvaju a on je on top of is game. Druga stvar danas je odbrana podignuta na mnogo visi nivo sta god da neki od vas rekli, jednostavno statistika jasno govori o tome. Trece i najbitnije prosecna ekipa danas i prosecna ekipa tada je kao nebo i zemlja, danas u NBA postoji 4,5 superstarova i jos 15 igraca koji su na granici tog epiteta i jos njih 20 preko tih 15 koji imaju priblizan kvalitet samo im nesto fali u karijeri '90tih si imao Bullse LA u poznim godinama + Magic dobije sidu, Bad Boyse koji su stvarno bili jedini tim koji je kidao odbranu ali danas imamo Cikago i Boston koji su takodje bolesni defanzivno a nisu ofanzivno potpuno osakaceni kao tada Detroit, Juta je imala c'ship ekipu sa 2 zvezde i eventualno kada Hjuston i Portland nesto ukomponuju sa Drekslerom i Barklijem koji bi danas bili pandan jednom Dirku ili sta ti je znam Krisu Polu koji su iznad njih po svemu(mozda je glup primer ali me mrzi sad da razmisljam). I stvarno pun mi je klinac i mog caleta kako sernja o nekom basketu pre 100 godina i ja pogledam snimak jbt izgleda mi smesno. Sa onim kratkim sorcicima i onim vodjenjem lopte na pola metra od zemlje stvarno mi pripadne muka, isto kao i u fudbalu ono nekad je bilo sjajno leprsavo bla bla, jeste moj .1. dajte najbolju ekipu tada protiv Intera Celzija Barse Mancestera pa ne bi znali gde biju glavom a kamoli da nesto urade. Tako da ljudi molim vas stvarno je lepo sto se secate tih vremena ali ono smesno mi je slusati vise o jebenim devedesetim i kako je tad bilo zlatno vreme, smesno.

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271312#msg271312 date=1300455269]
              Kako je ovo jedan laicki komentar, '' protieni, steroidi i tako to '' pa tada je bilo najvise dopinga covece boziji kontrole su bile nikakve retke i loseg kvaliteta svi zivi su uzimali nesto i to ne samo u NBA nego svuda. Sto se tice leprsavosti Kobi Brajant je daleko igrac sa najlepsim stilom svih vremena ja mozda nisam pratio tada ali sam gledao na stotine snimaka i utakmica iz tog doba i mogu da kazem da se ni najveci, MJ po tome sa Kobijem ne moze porediti Kobi sve radi u slow mo' izgleda kao da protivnici imaju svojevrstan oblik retardacije kada ga cuvaju a on je on top of is game. Druga stvar danas je odbrana podignuta na mnogo visi nivo sta god da neki od vas rekli, jednostavno statistika jasno govori o tome. Trece i najbitnije prosecna ekipa danas i prosecna ekipa tada je kao nebo i zemlja, danas u NBA postoji 4,5 superstarova i jos 15 igraca koji su na granici tog epiteta i jos njih 20 preko tih 15 koji imaju priblizan kvalitet samo im nesto fali u karijeri '90tih si imao Bullse LA u poznim godinama + Magic dobije sidu, Bad Boyse koji su stvarno bili jedini tim koji je kidao odbranu ali danas imamo Cikago i Boston koji su takodje bolesni defanzivno a nisu ofanzivno potpuno osakaceni kao tada Detroit, Juta je imala c'ship ekipu sa 2 zvezde i eventualno kada Hjuston i Portland nesto ukomponuju sa Drekslerom i Barklijem koji bi danas bili pandan jednom Dirku ili sta ti je znam Krisu Polu koji su iznad njih po svemu(mozda je glup primer ali me mrzi sad da razmisljam). I stvarno pun mi je klinac i mog caleta kako sernja o nekom basketu pre 100 godina i ja pogledam snimak jbt izgleda mi smesno. Sa onim kratkim sorcicima i onim vodjenjem lopte na pola metra od zemlje stvarno mi pripadne muka, isto kao i u fudbalu ono nekad je bilo sjajno leprsavo bla bla, jeste moj .1. dajte najbolju ekipu tada protiv Intera Celzija Barse Mancestera pa ne bi znali gde biju glavom a kamoli da nesto urade. Tako da ljudi molim vas stvarno je lepo sto se secate tih vremena ali ono smesno mi je slusati vise o jebenim devedesetim i kako je tad bilo zlatno vreme, smesno.
              [/quote]




              nemoj niti da 90-ete nazivas jebenim ,to je smesno secam se krajem devedesetih finale cikago-juta ujutro treba u skolu ja se budim u 2:30 da gledam
              najveceg MAJKLA , bilo je tada strasnih igraca a osrednjih koliko hoces ,a od 2000. kad su poceli da dolaze igraci iz evrope i to kaki #%d* ni peskire
              ne bi nosili u NBA 90 tih .
              GIFSoup

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                [quote author=Bokirivaldo link=topic=2955.msg271326#msg271326 date=1300455895]



                nemoj niti da 90-ete nazivas jebenim ,to je smesno secam se krajem devedesetih finale cikago-juta ujutro treba u skolu ja se budim u 2:30 da gledam
                najveceg MAJKLA , bilo je tada strasnih igraca a osrednjih koliko hoces ,a od 2000. kad su poceli da dolaze igraci iz evrope i to kaki #%d* ni peskire
                ne bi nosili u NBA 90 tih .
                [/quote]
                bold1: Ja LeBrona gledam svaku utakmicu vec 3 godine isao u skolu ili ne @(*6sd$%

                bold2: Bilo je svega ali manje i to znacajno manje.

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Divac,Kukoc,Petrovic,Schrempf nisu mnogo bolji od Skole,Manu-a,Parkera,Peje,Dirka...Jeste ta kosarka 90ih bila fantasticna,ali ne treba pisati po danasnjoj...vremena se menjaju,ljudi se menjaju...ne treba gledati nazad,nego napred @(*6sd$%

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg271332#msg271332 date=1300456120]
                    Divac,Kukoc,Petrovic,Schrempf nisu mnogo bolji od Skole,Manu-a,Parkera,Peje,Dirka...Jeste ta kosarka 90ih bila fantasticna,ali ne treba pisati po danasnjoj...vremena se menjaju,ljudi se menjaju...ne treba gledati nazad,nego napred @(*6sd$%
                    [/quote]

                    Kakav si mirotvorac ne verujem, pusti da se zakuva bre da se raspravljamo ko ljudi! &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 $#^%RT

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271312#msg271312 date=1300455269]
                      Kako je ovo jedan laicki komentar, '' protieni, steroidi i tako to '' pa tada je bilo najvise dopinga covece boziji kontrole su bile nikakve retke i loseg kvaliteta svi zivi su uzimali nesto i to ne samo u NBA nego svuda. Sto se tice leprsavosti Kobi Brajant je daleko igrac sa najlepsim stilom svih vremena ja mozda nisam pratio tada ali sam gledao na stotine snimaka i utakmica iz tog doba i mogu da kazem da se ni najveci, MJ po tome sa Kobijem ne moze porediti Kobi sve radi u slow mo' izgleda kao da protivnici imaju svojevrstan oblik retardacije kada ga cuvaju a on je on top of is game. Druga stvar danas je odbrana podignuta na mnogo visi nivo sta god da neki od vas rekli, jednostavno statistika jasno govori o tome. Trece i najbitnije prosecna ekipa danas i prosecna ekipa tada je kao nebo i zemlja, danas u NBA postoji 4,5 superstarova i jos 15 igraca koji su na granici tog epiteta i jos njih 20 preko tih 15 koji imaju priblizan kvalitet samo im nesto fali u karijeri '90tih si imao Bullse LA u poznim godinama + Magic dobije sidu, Bad Boyse koji su stvarno bili jedini tim koji je kidao odbranu ali danas imamo Cikago i Boston koji su takodje bolesni defanzivno a nisu ofanzivno potpuno osakaceni kao tada Detroit, Juta je imala c'ship ekipu sa 2 zvezde i eventualno kada Hjuston i Portland nesto ukomponuju sa Drekslerom i Barklijem koji bi danas bili pandan jednom Dirku ili sta ti je znam Krisu Polu koji su iznad njih po svemu(mozda je glup primer ali me mrzi sad da razmisljam). I stvarno pun mi je klinac i mog caleta kako sernja o nekom basketu pre 100 godina i ja pogledam snimak jbt izgleda mi smesno. Sa onim kratkim sorcicima i onim vodjenjem lopte na pola metra od zemlje stvarno mi pripadne muka, isto kao i u fudbalu ono nekad je bilo sjajno leprsavo bla bla, jeste moj .1. dajte najbolju ekipu tada protiv Intera Celzija Barse Mancestera pa ne bi znali gde biju glavom a kamoli da nesto urade. Tako da ljudi molim vas stvarno je lepo sto se secate tih vremena ali ono smesno mi je slusati vise o jebenim devedesetim i kako je tad bilo zlatno vreme, smesno.
                      [/quote]

                      U pravu si! Najjaci si. Sahu, kralju, care, bane. Ne zelim se uopste raspravljati!

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        [quote author=Ammare link=topic=2955.msg271336#msg271336 date=1300456228]

                        U pravu si! Najjaci si. Sahu, kralju, care, bane. Ne zelim se uopste raspravljati!
                        [/quote]

                        Kakva si zena! Necu ni da komentarisem vise ovde ako necete da se raspravljate! LBJ FTW &^@4(

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=2955.msg271334#msg271334 date=1300456206]
                          Kakav si mirotvorac ne verujem, pusti da se zakuva bre da se raspravljamo ko ljudi! &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 $#^%RT
                          [/quote]


                          Let's give peace a chance $#^%RT

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Svi govorimo o proslom vremenu u superlativu...i uvek ce nam ti igraci biti bolji od ovih.
                            Ja vam garantujem da ce neki klinci koji sada imaju po 10-11 godina,za 10 godina pricati kako su ovi sadasnji igraci izmislili kosarku za te koji tada budu igrali(za 10 godina),iako mozda ne budu bolji.
                            Takav je slucaj i u fudbalu...evo ja licno mislim da Messi uopste nije losiji od Maradone(iako Barselonu mrzim)...ali uvek ce ljudi pricati da je Maradona bolji
                            Siguran sam da bi reprezentacija sastavljena od sadasnjih kosarkasa(neka bude najbolja petorka decenije) mogla da parira potpuno bilo kojoj deceniji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2955.msg271351#msg271351 date=1300456989]
                              Svi govorimo o proslom vremenu u superlativu...i uvek ce nam ti igraci biti bolji od ovih.
                              Ja vam garantujem da ce neki klinci koji sada imaju po 10-11 godina,za 10 godina pricati kako su ovi sadasnji igraci izmislili kosarku za te koji tada budu igrali(za 10 godina),iako mozda ne budu bolji.
                              Takav je slucaj i u fudbalu...evo ja licno mislim da Messi uopste nije losiji od Maradone(iako Barselonu mrzim)...ali uvek ce ljudi pricati da je Maradona bolji
                              Siguran sam da bi reprezentacija sastavljena od sadasnjih kosarkasa(neka bude najbolja petorka decenije) mogla da parira potpuno bilo kojoj deceniji.
                              [/quote]

                              Normalno da mrzis separatisticku bagru $#^%RT ali svejedno mislim da je Maradona mnogo iznad svih po stvarima koje je uradio u karijeri h5g6k8 off topic smo malo, neka radi T-Mac malo sta fali $#^%RT

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                90-te godine u NBA ligi mozda nisu bile kvalitetnije nego ove danas,ali je bez sumnje bilo mnogo veceg naboja u celoj ligi.Kolko sam ja shvatio iz nekih procitanih tekstova,odgledanih snimaka i na kraju licnog prosudjivanja,NBA devedesetih je bio i u komercijalnom i u takmicarskom smislu u velikom naletu.Dosta su se i pravila promenila od tada sto je dosta uticalo i na samo igru.Te stvari koje se ticu igrackog kvaliteta,svakako su na strani danasnjih igraca ali to nikako ne umanjuje velicinu ondasnjih.Cinjenica je da je i tada bilo kvalitetnih igraca,kao i sada ali danasnji prosecni igrac je iznad tadasnjeg.Isto tako je i tadasnji bio iznad 80-ih i to je normalan tok stvari.

                                Comment

                                Working...
                                X