Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Dobra stvar kod zivota u gradu je koncentracija stanovnistva, uvek se nadje bar jedna dobra komsinica. Dobrodusna mislim, naravno.
    Originally posted by T-Mac View Post
    Onda ja zivim u pogresnom gradu, svugde babe u pm.
    U jednom gradu mi komsinice sve babe,cak i Kineskinju imam,a u drugom su odlicne,ali sve udate.

    Btw. kad je rec o Beogradu,kad god primetim u GSP neku dobru,ona izlazi kod Sumica,ali sve do jedne...znaci tu se trazi stan.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Pa svakako, ne moram nikad da izadjem iz sobe, nikad. Globalizacija je sve dovela normalno do propasti, drze se skandinavci jos malo i to je to.

      @Sone moze to i u sebi prijatelju, imaj malo maste
      Instaliras Dotu i to je to. :P


      Ma jedino sto se kao ludak mucim oko neke devojke, osim toga, samo me interesuje da se cirka pivce i to je to.

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        Urose,a komsinica
        Da jbt., cela priča je krenula oko njegovog daljinskog i TV-a i na kraju ide da spava i ustaje da gleda basket. Pa kako si popravio TV?

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Samo se razlikujemo sto se zapadnjackog stava tice.

          Mislim ne kazem da je sve i tamo uredu, posto sve u svemu nista i ne moze da bude perfektno, sve ima svoje mane. Al' ono imam ideje kako je doslo da se ovako sroza drustvo, ali mi i dalje nije jasno na koju foru, tako brzo sve ode u pm.

          Ja ono volim da upoznajem ljude, ali sada, kazem ti, sto sam vise kuci, i sto sam vise asocijalan, bolje mi. Cim izadjem i vidim kakvih sve ima i kako se ponasaju, samo se nerviram za dzabe...

          Ma, ja sam inace takav lik, vise volim mir i onako najblizi krug drugova, ribica i to je to. Ono, pre cu ostati u stanu da s njom pogledam neki film, nego sto cu izaci sa dezurnom ekipom "jebaca, frajera i pijanica" u neki satro gistro klub ili splav. Kad se izlazi, to je kafanica, 4-5 najboljih ortaka i milina. Doduse, skoro svi sa mog smera na faksu su extra, tu sam upoznao mnogo dobrih ljudi, sto za zezanje, sto ovako, prave prijatelje.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Instaliras Dotu i to je to. :P


            Ma jedino sto se kao ludak mucim oko neke devojke, osim toga, samo me interesuje da se cirka pivce i to je to.
            Ne igram toliko, sada samo pratim pro scenu gledam, danas nisam gledao pola prve ne EP zbog polufinala evropskih kvalifikacija za International 2.

            Ne pijem vec dobre dve godine Ni sa devojkom vise nisam, milina

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Ne pijem zivim vec dobre dve godine
              Fixed Kakav je to zivot bez alkohola, smor
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • nista bez domace rakije

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Ma, ja sam inace takav lik, vise volim mir i onako najblizi krug drugova, ribica i to je to. Ono, pre cu ostati u stanu da s njom pogledam neki film, nego sto cu izaci sa dezurnom ekipom "jebaca, frajera i pijanica" u neki satro gistro klub ili splav. Kad se izlazi, to je kafanica, 4-5 najboljih ortaka i milina. Doduse, skoro svi sa mog smera na faksu su extra, tu sam upoznao mnogo dobrih ljudi, sto za zezanje, sto ovako, prave prijatelje.
                  Moj covek. Ja sam ranije radio, tipa kod druga se pije, i onda se useremo tu, i sad posto par mamlaza iz drustva uvek odvuku ove pijandure po nekim ludim nazovi klubovima, ja samo zaginem kuci, slusam mjuzu i pikam igrice onako pijan i posle ujutru zakucam da spavam.

                  A i dobro mi u parkicu ili tako negde da se opijamo celu noc i zajebavamo.


                  Ne volim klubove i to, trosenje para mnogo a i gledam ljude koje ne zelim da gledam i slusam muziku koju ne zelim da cujem. Jos kad krenu ljudi u fazonu da ti prilaze kao najbolji prijatleji " DESIII BRATEEEE, STA IMA MATORIII??" Kao da se znamo ceo zivot, i da bi zivot dali jedan za drugog, a ustvari se cisto javimo cao-cao na ulici, a verovatno bi se napusili medjusobno jer se i ne gotivimo. I onda kad mi tako neko pridje, tek onda zelim da odem kuci. xD


                  @ LBJ ja pratim LOL pro scenu, blejim kuci i kao gledam. Ok mi, smiruje me.

                  A za pice, sjebao si se, pivo je vrh, pogotovo kad je leto, ihhhh, nista lepse od hladnog piva po toplom danu.

                  A za ribu, ja ribu nisam imao 3 godine,tj 4, tj vezu, ovako jesam. I sad sam se drugi put u zivotu zaludeo sa zenskom, zavoleo, i ono, jebacina kao i uvek, sto bi bilo lako kad moze komplikovano i tesko. I onda se krene u teretanu da se isprazni covek malo.
                  Last edited by Seoski Terminator; 09-06-12, 23:58.

                  Comment


                  • Originally posted by ledeni 80 View Post
                    nista bez domace rakije
                    Nasao cimer u spajzu u stanu (posto je bio stan nekog matorog kojeg su poslali u staracki) neku sljivu iz 1976. Sunce ti jebem, ono ne da ubija, nego ti spali usne pri kontaktu sa njima. Ostavili smo je za specijalne prilike, litra i po, ko uzme vise od dve casice, moze komotno odmah da zove hitnu.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • jos Nebojsa kad se proba kazanska pa se stavi na onaj pepeo po koi krompiric



                      T-MAC kazu da te rakije koje imaju preko 20 god su pitke ali kojom brzinom hvata

                      Comment


                      • Sta ste stali majku mu, jos cuka i po do tekme, treba to da se ubije, a puk'o sam sve pare na 365, nemam sta da radim.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          jos Nebojsa kad se proba kazanska pa se stavi na onaj pepeo po koi krompiric
                          Nisam imao cast ni zadovoljstvo
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • postoi mogucnost da cu bas tu tekmu da prespavam skoro sam dosao sa posla


                            Nebojsa kad peces rakiju i uzmes da je probas nista lepse


                            pps evo i kod mene sad ima retrosa koji pevaju navijacke pesme u sred noci

                            Comment


                            • Svi ste propali. Ovaj gleda LOL ko da si mi samar udario kad si to rek'o, Nebojsa pijandura, pio brat 5 godina, par puta se budio na nekim mestima gde bas i nisam morao da se probudim, od trenutka kada sam povracao krv i pricao sam sa sobom ne pijem vise. Nikad ni duvanje nista, skapirao sam da mi ne treba nista od toga jer sam ovako strejt mnogo zabavniji lik, i sebi i drugima

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Sta ste stali majku mu, jos cuka i po do tekme, treba to da se ubije, a puk'o sam sve pare na 365, nemam sta da radim.
                                Dosta brate, od nefunkcionalnog daljinskog dosli smo do 20 strana ispisavanja, pa nismo ni mi cudotvorci
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X