Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Batalio je Lebron-a pred utakmicu karijere, vidis da ni on ne veruje u njega.
    Opustam se da ne mislim o tome, ako izgubi da bog da vas dobili u petoj kosem u zadnjoj sekundi a pre toga 2 ofanzivna faula da napravimo.

    Comment


    • Priznajte, crnogorski akcenat ruleZ.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        U kod mene svi opasni, sto si mrsaviji i osuseniji to si sve siri i jaci, i onda kad vidis onako celavo osisan, nema ga 10 grama, a ruke rasirio, jadan se povio kad da ga frula sam sebi, kajlica se nosi (zbog tezine kajle i savijen) i udri torima.

        A ribe, jaooooooooooooooooo sve ih bre treba pobiti, keve mi. Ja pricam sa nekim likom koga sam ranije poznavao, sada je uzeo kintu pa vise nije gejmer, sada fura lude picke, i ja kao nesto pricam sa njim i on pocne pricu oko faxa, ja reko ma jok, ne studiram, samo kuci citam knjige sto me interesuje, i riba koja je sa njim, pita me onako zgranuta " ti citas" ja reko da, a ona u fazonu " vauuu pa ti si intelektualac". Okrenuo sam se i otisao sam kuci.

        I da, izgleda da smo mi trebali da mlatimo ove mladje generacije kad puste jajca, kao sto su nas stariji mlatili, jer ovo sada sta se sve desava je tuga. A tu je i cuveno pedo mesto, kafe 98 se zove, obdaniste najteze, a matoraca koliko hoces, tu pored moje zgrade, tu je hvala bogu i parking a i sumica.

        I svi su kul, svi su u fazonu, svi su najpametniji, najjaci. I kao sto ti rece, svi su i navijaci neki opasni, i blejim sa drustvom i gomila decurlije po 15 godina max idu pijani iz 98 i pevaju navijacke pesme, lepo ustanes i odes kuci.


        Bg je Bg, bar je glavni grad pa i ajde, i ako me uopste taj still i trip kod ljudi apsolutno izludjuje, ali covece ja ne znam sta se bre ovo desava kod nas.

        necemo vise o ovome, pocecu bas da pisem svasta, previse u hejtu..

        Koliko sam samo puta ovo rekao... Jbt, proslo leto, igramo basket u skolskom i sad neki klinci, mozda prvi - drugi razred pored pikaju fudbal. I, ode nam lopta tamo blizu njih i vikne drugar klincima da nam bace loptu. Tek, samo cujes, "pusi kurac majmune, dodji sam pa je uzmi". Mi u cudu jbt, nas preko 20, 7 ekipa bilo, zgledali smo se 15 minuta. Alo, pa ja kad sam bio dete nisu mi dali stariji da igram fudbal sa njima, bio sam bre srecan kao kuce i kad su mi dali lopte da im dohvatam, a kamoli kad fali jedan, pa kao udji mali, da se upisas bre od srece. Sistem vrednosti je totalno otisao u kurac, moja sestra je peti razred i vec su pocele neke bubice da joj ulaze u glavu, hvala Bogu pa mi je keva legenda, pre ce joj kicmu polomiti, nego da postane klasican produkt ovog naseg modernog, zapadnjackog drustva.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Хахахаха


          ААААААААА урађен к'о буља.



          Мек, брате, надгледај ти то обавезно. За сваки случај.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • jel mislis na ovo "A STO CINIS JADAN NE BIO"

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              jel mislis na ovo "A STO CINIS JADAN NE BIO"
              Svi misle da je takav pozdrav ustaljen ovamo, ali nije . Glavno je "stO se radi?"

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Koliko sam samo puta ovo rekao... Jbt, proslo leto, igramo basket u skolskom i sad neki klinci, mozda prvi - drugi razred pored pikaju fudbal. I, ode nam lopta tamo blizu njih i vikne drugar klincima da nam bace loptu. Tek, samo cujes, "pusi kurac majmune, dodji sam pa je uzmi". Mi u cudu jbt, nas preko 20, 7 ekipa bilo, zgledali smo se 15 minuta. Alo, pa ja kad sam bio dete nisu mi dali stariji da igram fudbal sa njima, bio sam bre srecan kao kuce i kad su mi dali lopte da im dohvatam, a kamoli kad fali jedan, pa kao udji mali, da se upisas bre od srece. Sistem vrednosti je totalno otisao u kurac, moja sestra je peti razred i vec su pocele neke bubice da joj ulaze u glavu, hvala Bogu pa mi je keva legenda, pre ce joj kicmu polomiti, nego da postane klasican produkt ovog naseg modernog, zapadnjackog drustva.
                Mene Nenad Nesovic davio zato sto nam lopta sa kosarkaskog terenu usla na fudbalski pa morali da prekinu utakmicu, sreca pa naisli ovi drugi stariji sa kojima sa pikao fudbal pa ga sklonili mog'o me ubije.

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Ne, al' ne znam, neka je logika da ne ide akcenat na prvo slovo reci, bar mi sad ne pada na pamet mnogo takvih reci. I, nije da ga ja sad nesto razvlacim, nego jednostavno ne naglasavam to "i".
                  Znaš kako, ispravan je i jedan i drugi naglasak. Meni je žena po profesiji Nastavnik razredne nastave i predaje da su i jedan i drugi naglasak književno ispravni. Čak i Ljubivoje Ršumović korsti taj naglasak na "e". Samo je meni oduvek bio čudan.

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Нема ту исправно. Све зависи ком дијалекту припадаш, па тако ћеш и да говориш.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Mene Nenad Nesovic davio zato sto nam lopta sa kosarkaskog terenu usla na fudbalski pa morali da prekinu utakmicu, sreca pa naisli ovi drugi stariji sa kojima sa pikao fudbal pa ga sklonili mog'o me ubije.
                      Hahahahahahahahahahahahahhahaha, kao i uvek pokopao je sve nase postove na 10 strana jednom recenicom.


                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                        Svi misle da je takav pozdrav ustaljen ovamo, ali nije . Glavno je "stO se radi?"
                        ali meni ovo 1 deluje jako smesno pogotovu "JADAN NE BIO "

                        Comment


                        • Originally posted by Uros94 View Post
                          Нема ту исправно. Све зависи ком дијалекту припадаш, па тако ћеш и да говориш.
                          Postoji gramaticki pravilno, po ortoepskim pravilima srpskog jezika, knjizevni akcenat je mesavina vojvodjansko-sumadijsko i istocnohercegovackog (Vukov akcenat). Tako da nije bas svejedno. Naravno da postoje razni akcenti, ali postoje i standardni i substandardni oblici. Nisam dzabe imao deset iz dikcije iako prepoznajem da li je kratko ili dugo silazni ili uzlazni otpilike nikad.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Hahahahahahahahahahahahahhahaha, kao i uvek pokopao je sve nase postove na 10 strana jednom recenicom.


                            I opet sam posle pola sata morao da idem iza kotlarnice po onom kanalu da trazim loptu kad je neki bizgov sutnuo tipa 20m preko gola.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              U kod mene svi opasni, sto si mrsaviji i osuseniji to si sve siri i jaci, i onda kad vidis onako celavo osisan, nema ga 10 grama, a ruke rasirio, jadan se povio kad da ga frula sam sebi, kajlica se nosi (zbog tezine kajle i savijen) i udri torima.

                              A ribe, jaooooooooooooooooo sve ih bre treba pobiti, keve mi. Ja pricam sa nekim likom koga sam ranije poznavao, sada je uzeo kintu pa vise nije gejmer, sada fura lude picke, i ja kao nesto pricam sa njim i on pocne pricu oko faxa, ja reko ma jok, ne studiram, samo kuci citam knjige sto me interesuje, i riba koja je sa njim, pita me onako zgranuta " ti citas" ja reko da, a ona u fazonu " vauuu pa ti si intelektualac". Okrenuo sam se i otisao sam kuci.

                              I da, izgleda da smo mi trebali da mlatimo ove mladje generacije kad puste jajca, kao sto su nas stariji mlatili, jer ovo sada sta se sve desava je tuga. A tu je i cuveno pedo mesto, kafe 98 se zove, obdaniste najteze, a matoraca koliko hoces, tu pored moje zgrade, tu je hvala bogu i parking a i sumica.

                              I svi su kul, svi su u fazonu, svi su najpametniji, najjaci. I kao sto ti rece, svi su i navijaci neki opasni, i blejim sa drustvom i gomila decurlije po 15 godina max idu pijani iz 98 i pevaju navijacke pesme, lepo ustanes i odes kuci.


                              Bg je Bg, bar je glavni grad pa i ajde, i ako me uopste taj still i trip kod ljudi apsolutno izludjuje, ali covece ja ne znam sta se bre ovo desava kod nas.

                              necemo vise o ovome, pocecu bas da pisem svasta, previse u hejtu..

                              Mene na primer vise nerviraju ovi hipsteri sa sve onim uskim farmericama,pederskim frizurama onda one debilne naocare kad vidim nekog dodje mi da ga gadjam ciglom a posao mi je prosto takav da ih vidjam nesmalo svaki dan -.-
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Mene na primer vise nerviraju ovi hipsteri sa sve onim uskim farmericama,pederskim frizurama onda one debilne naocare kad vidim nekog dodje mi da ga gadjam ciglom a posao mi je prosto takav da ih vidjam nesmalo svaki dan -.-
                                pa ti ga gadjaj ciglom posto uskoro letis odavde ticice

                                Comment

                                Working...
                                X