Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    A za pice, sjebao si se, pivo je vrh, pogotovo kad je leto, ihhhh, nista lepse od hladnog piva po toplom danu.

    A za ribu, ja ribu nisam imao 3 godine,tj 4, tj vezu, ovako jesam. I sad sam se drugi put u zivotu zaludeo sa zenskom, zavoleo, i ono, jebacina kao i uvek, sto bi bilo lako kad moze komplikovano i tesko. I onda se krene u teretanu da se isprazni covek malo.
    Najbolji provod je kod kuće sa ženskom (obavezno), alkohol nije neophodan, dobra muzika, filmovi, dobre knjige, dobre cigare i NBA. A za pražnjenje najbolja je streljana. Verujte mi. Odeš, uzmeš pištolj i samo rokaš do besvesti. Posle toga se osećaš kao da si meditirao.
    Izlazak samo sa najbližim prijateljima i sa kumovima i to striktno na neko mirno mesto.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Al ste se raspisali...

      Urose, jes' probao da zamenis baterije na daljincu ???
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Nebojsa pijandura
        Novinar a da ne pije i da se ne kocka. Bitch please. Mora se, to ti je bitnije u profesiji od pisanja.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Dosta brate, od nefunkcionalnog daljinskog dosli smo do 20 strana ispisavanja, pa nismo ni mi cudotvorci
          Hoces da kazes da smo iscrpeli sve teme?


          Can't be!
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Novinar a da ne pije i da se ne kocka. Bitch please. Mora se, to ti je bitnije u profesiji od pisanja.
            Sone, koji vise volis, sa sirom ili sa mesom?
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Novinar a da ne pije i da se ne kocka. Bitch please. Mora se, to ti je bitnije u profesiji od pisanja.
              Ma jebes to. Mislim kockam se ali ne jebem da budem novinar sad mi je cilj da napravim na kladzi ogromne pare i da kastujem dotu. Jeb'o skolu, jaci sam od svih tamo, no contest.

              Comment


              • I WANT BECK TABAS fali mi ona tema

                Comment


                • Nije lako kad si zivac, keve mi.


                  Bane u jadnom Mldu nema strljane, pucao bih ja, ne brini ti.

                  A ti LBJ treba da se upoznas sa mojim drugom Strajom, taj lik je tako dobar, ali kad popije, do kurca... Od lezanja u blatu i pricanja sa nekom ribom, ili ga cekamo da dodje sa neke svadbe pa idemo u grad, a on dodje sa pocepanom i zasivenom glavom i onda onako pijan udje i pocinje sve da krsi...koliko je dobar kad je normalan, toliko nije normalan kad se napije,
                  Last edited by Seoski Terminator; 10-06-12, 00:09.

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Sone, koji vise volis, sa sirom ili sa mesom?
                    Sir brate mili. Mada je mit da mi jedemo burek, nema se para, stap i casa jogurta eventualno. Naravno dok neko ne kupi tekst a onda se malo rasiri.

                    Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ma jebes to. Mislim kockam se ali ne jebem da budem novinar sad mi je cilj da napravim na kladzi ogromne pare i da kastujem dotu. Jeb'o skolu, jaci sam od svih tamo, no contest.
                    Ja mislio na sebe, ko je tebe zvao kolega
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • samo mi reci LBJ da igras rulet

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Sone, koji vise volis, sa sirom ili sa mesom?
                        prave kmice jedu prazan

                        Comment


                        • Kakvi, za izbacivanje besa i promenu raspolozenja nema boljeg leka od stadiona.
                          Bar za mene naravno, svako to resava na svoj nacin. Budem li se nervirao u skorije vreme, a sledeca tekma tek sredinom jula, pravicu sranja.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                            Nije lako kad si zivac, keve mi.


                            Bane u jadnom Mldu nema strljane, pucao bih ja, ne brini ti.
                            Imas ti tu crtu samosazaljenja, sve njemu fali. Okreni filozofiju sa malom za 360 i dobices je.

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              I WANT BECK TABAS fali mi ona tema
                              Sta ce ti, tako da kazem ta smehotresna tema pored naseg pdf-a? Ovde su ipak najjaci likovi.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                samo mi reci LBJ da igras rulet
                                Sta ti je mikula, mvp dosta pametan lik mozda bezobrazan i neotesan ali pametan. Masina je napravljena da te pobedi, ne igra se nikad protiv masine.

                                Za pominjanje tog smeca od TADBAS-a ovde imas macolu.

                                Comment

                                Working...
                                X