Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    http://sportal.rs/news.php?news=67372


    Molim vas da sve procitate, this is so awesome...
    Javno bi oduzeo dozvolu za disanje onom ko je pisao i onom ko je odobrio tekst.

    Comment


    • Dovoljno je reci sportal
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ja mislim da je ovo Miko pisao,ovo je njegov stil.

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          http://sportal.rs/news.php?news=67372


          Molim vas da sve procitate, this is so awesome...
          Neverovatno glup tekst, ali jos smesnija komparacija igraca... Pa kako se uopste usudjuju da pisu ovo...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment




          • Kobe who?

            Comment


            • Tuzno je sto neko uopste pokusava ozbiljno da uporedi tim od pre 20 godina sa timom koji cine dobrim delom izuzetno mladi igraci. Kakva bolest, budi Bog s nama, strasno je sta sve ovi likovi sa Sportala dozvoljavaju sebi. Opet kazem, nismo mi ne znam sta, posebno u zadnje vreme s obzirom na obaveze moje malenkosti i drugih ljudi koji vode ovaj deo foruma, ali tuzno je sto vise ljudi ne zna za ovo, nego se informisu i edukuju preko Sportala i drugih kvazi portala!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post


                Kobe who?
                Ali, koja inteligencija, kako brzo razmisljanje nakon sto su mu propale opcije za dodavanje, neverovatno.
                Ajde, na stranu sto je pokusao da doda iz skoka.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Evo upravo sam dobio informaciju da je Nadal i zvanicno digao ruke od tenisa, i da ce u Londonu ucestvovati kao dizac tegova (to je ta konstitucija)! Kaze, zelja mu je da pobije sve rekorde velikog Alekseyev-a.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    http://sportal.rs/news.php?news=67372

                    Molim vas da sve procitate, this is so awesome...
                    Kakav kralj! Bitno da je on napisao nešto pa šta god da bude. Priučeni novinar, zaposlen preko veze, piše sportske tekstove za decu od petnaest godina i prima platu. Naša realnost!




                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                      Neverovatno glup tekst, ali jos smesnija komparacija igraca... Pa kako se uopste usudjuju da pisu ovo...
                      Komparacija igraca definitivno nisam uistinu mogao da procitam taj mucni text pa mi je najbolji onaj deo
                      o poredenju Mambe i Majkla kad kaze ipak je bolji Majkl zbog vise skokova i asistencija
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                        Komparacija igraca definitivno nisam uistinu mogao da procitam taj mucni text pa mi je najbolji onaj deo
                        o poredenju Mambe i Majkla kad kaze ipak je bolji Majkl zbog vise skokova i asistencija
                        Ma uopste je neumesno uporedjivati originalni "Dream team" 92. sa bilo kojim timom USA koji bude bio u Londonu... Pol bolji od Stoktona, Wade od Glide-a itd...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Ali, koja inteligencija, kako brzo razmisljanje nakon sto su mu propale opcije za dodavanje, neverovatno.
                          Ajde, na stranu sto je pokusao da doda iz skoka.
                          Uz Deng-a i Manu-a cini mi se most underrated u ligi. A igra i u najpodcenjenijem timu u ligi.

                          Comment


                          • Srusio mi Majami tiket za 1 poen malaga,briz,lejkersi ,atlanta u hendikepu i padnem
                            trebalo mi majami 5 razlike dobije 4
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                              Srusio mi Majami tiket za 1 poen malaga,briz,lejkersi ,atlanta u hendikepu i padnem
                              trebalo mi majami 5 razlike dobije 4
                              Zato je doh napravljen.

                              Comment


                              • 29.01.2012. Zbog gužve u saobraćaju koja je nastala u Miami-u zbog utakmice Miami-Chicago, Lebron James odlazi na tekmu bajkom.


                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X