Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    kuku, pa novi o'neal - kobe tandem. ne smem ni da pomislim. a sto se tice prstena, osvojice ga howard kad tad imam neki osecaj
    I ja mislim.Podrzavam ga u tome i jako mi se svidja kod Dvajta sto je vernik.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • a bilo bi bas ruzno da takam centar ne osvoji titulu. bez premca najbolji centar danasnjice.
      zanimljivo da ni patrick ewing njegov coach nikad nije osvojio prsten
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Po stilu igre mi je oduvek KG bio najbolji, ali Dvajt se pored dobre igre (iako nije moj stil i dalje je dobar) namece kao izuzetno pozitivna osoba.Nema boljeg od njega van terena!Ipak treba biti covek i van terena, nije lako sklopiti i jedno i drugo.KG se lose poneo u porazu protiv Njujorka i onakva reakcija stvarno nije u redu, moram da budem realan.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          a bilo bi bas ruzno da takam centar ne osvoji titulu. bez premca najbolji centar danasnjice.
          zanimljivo da ni patrick ewing njegov coach nikad nije osvojio prsten
          osvoji ce ga sigurno samo je pitanje sa kojom ekipom i kad...

          inace ne delim misljenje McGrady-ja da je Jao Ming bolji od Dvajta...

          Comment


          • jel bilo ovo?

            Comment


            • Originally posted by amare@stoudemire View Post
              inace ne delim misljenje McGrady-ja da je Jao Ming bolji od Dvajta...
              Tada nije verovao u ,,malog".Trebalo mu je malo ali samo malo strpljenja da Dvajt ,,stane na noge" i sad bi vec imali titulu.Tada je Dvajt bio starter koliko vidim po statistici.Samo Orlando se zesce prevario trejdovanjem Trejsija a i on se prevario jer je hteo pomoc od tima koju bi dobio kasnije.

              Jel to Elis na tvom avataru?Evo jedan dobar video o njemu.
              http://www.youtube.com/watch?v=GQBXCsYtD-Y
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Ultra mega hit

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Retko obilazim tu temu. Tako da imam opravdanje

                  Comment


                  • Pogledajte stoku u Americi.
                    http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=571577
                    http://www.youtube.com/watch?v=K6v-b...ayer_embedded#!
                    Idu u srednju skolu, a gle kako se ponasaju.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Pogledajte stoku u Americi.
                      http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=571577
                      http://www.youtube.com/watch?v=K6v-b...ayer_embedded#!
                      Idu u srednju skolu, a gle kako se ponasaju.
                      Zato mu razbijes nosinu debelu jednim laktom, i da vidis kako ce da se smiri prasac. A kad ga ovako pustaju da ih tuce, naravno da ce da nastavi.

                      Comment


                      • http://vukajlija.com/zabava/posteri/388373-srecan

                        Mir Božiji, Hristos se rodi!
                        sigpic

                        Comment


                        • Godinu dana ovde bilo prvog, malo li je

                          Comment


                          • Originally posted by delgado View Post
                            Nego, jesu li spremni James&Wade za Netse ?
                            Majami - Cikago 99% finale Istoka.

                            da razjasnim chicago u velikom finalu
                            james ce inace dobiti prsten ali od supruge

                            Comment


                            • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                              james ce inace dobiti prsten ali od supruge
                              Ili na nekoj od McDonalds nagradnih igara.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Prebacio sam vam postove ovde...da ne kvarimo ozbiljne teme.

                                Comment

                                Working...
                                X