Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Prebacio sam vam postove ovde...da ne kvarimo ozbiljne teme.
    Ljubo kako si smeo,smesta da vratis gde su bile nemoj da lomim

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Da razgranicim navijanje i simpatisanje.
      Navijac je covek koji aktivno prati klub(zna ssvaku mogucu informaciju), odlazak na stadion(halu), podrzavanje ekipe u realnom zivotu.Navijati mozemo za klub iz grada, drzave ili za reprezentaciju.
      A simpatizer pod tim se podrazumeva da volimo strane i poznatije timove ciji smo veliki fanatici ili neke klubove koje (tajno) favorizujemo.

      Bottom line, ja vas vise gledam kao navijaca Partizana i Zvezde nego ne znam navijace Lejkersa, Barselone...
      Mikula ja sam polomio 2 stola prosle godine dok je trajalo nba finale. 19. rodjendan mnogo dobrog drugara sam presedeo kod njega u kuhinji gledajuci game 3 Boston Miami na nekom pisljivom streamu, platicu league pass da bih gledao mog coveka svaku noc... Nemoj mi pricati da nisam njegov navijac. Znam ja odlicno sta je simpatizer a sta navijac, to se ne meri daljinom od mesta ili drzave to se meri emocijom. Evo dodji kod mene da gledamo NBA pa mi cik kazi nesto kad James ne moze da se sastavi, odgrizao bih ti glavu, i ne samo tebi, bilo kome. Ako je to simpatisanje onda ok.

      Comment


      • to je navijanje ali svako ima svoje misljene ali najbolje da se ova tema opet ne pokrece
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Originally posted by stefan12 View Post
          to je navijanje ali svako ima svoje misljene ali najbolje da se ova tema opet ne pokrece
          Odlicna je tema.

          Comment


          • Mudro zbori ovaj covek, a i mrsko mi je da trazim lingvisticke forume(a mrzelo me je i prosli put da se uclanim da ih pitam za nedoumicu).

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Mudro zbori ovaj covek, a i mrsko mi je da trazim lingvisticke forume(a mrzelo me je i prosli put da se uclanim da ih pitam za nedoumicu).

              Ako ti treba lingvista da bi rasclanio znacenje reci navijanje i simpatisanje onda si u problemu.

              Comment


              • i ti maricu na gluposti trosis vrijeme
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Sprdao sam se, al ajde wth.
                  Mlatimo praznu slamu i ni vi i ni ja necemo odstupati od svojih argumenata, ja se nikada necu identifikovati sa stranim klubovima i necu se voditi kao navijac, al iskreno nijedan ni drugi termin nisu prikladni da se opise ''nasa'' ljubav prema klubu koji je XXXX km od nas, a mozda je i sa drugog kontinenta.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Sprdao sam se, al ajde wth.
                    Mlatimo praznu slamu i ni vi i ni ja necemo odstupati od svojih argumenata, ja se nikada necu identifikovati sa stranim klubovima i necu se voditi kao navijac, al iskreno nijedan ni drugi termin nisu prikladni da se opise ''nasa'' ljubav prema klubu koji je XXXX km od nas, a mozda je i sa drugog kontinenta.

                    Za mvp-ja ubijam

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Za mvp-ja ubijam

                      Za Rose-a ?
                      Nisam znao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Za Rose-a ?
                        Nisam znao.
                        Nemoj da si neozbiljan.

                        Comment


                        • Naravno da ubija za Rose-a. Zna se ko je MVP!




                          JEBOTE ZNACI PLACEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • http://www.mondo.rs/s230003/Info/Bis...ao_Fausta.html

                            Ko sve kod nas upisuje fakultet, sunce ti, valjao sam se.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...%BD%D1%83.html
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Spoiler












                                Last edited by Урош94; 09-01-12, 20:46.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X