Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve sami moderatori i super moderatori osecam neku zaveru
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Spoiler








      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • http://sport.blic.rs/Kosarka/NBA/208...m-tamo-iskusio
          Pazite Veselog sto hvali

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Hahhahahahhahahahahhahahahaha tek sam sada ovo video. Sagnes se ti bivsem drugu, znas! Znaju ljudi koga vole maksimalno tamo na teniskom pdfu i platili me da ih smirim, i da pocnu da zive u harmoniji.
            Znamo da si ti promovisan zato sto si dobar sa nama i sa njima.Samo mi nije jasno zasto prozivas Ljubu da je mirotvorac, kada si i ti sad.

            Hvala Nebojsa, ali ja jos od 1 decembra radim.Drago mi je da si to tek sad primetio.

            Comment


            • tek sad primjetih sta je moderatora i admina
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Znamo da si ti promovisan zato sto si dobar sa nama i sa njima.Samo mi nije jasno zasto prozivas Ljubu da je mirotvorac, kada si i ti sad.

                Hvala Nebojsa, ali ja jos od 1 decembra radim.Drago mi je da si to tek sad primetio.
                Ma ja ucim da drzim jezik za zubima, da se ne izlajem slucajno na poslu, ugasio sam odmah ako cuje sef. A i trenutno mi do jaja u zivotu, tako da sam i ja kul.

                Comment


                • hahahah, razvaljivanje

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ja na privatnom placam 1.5 i drkam se vise nego u srednjoj a nemam ni sesticu. Nemo' da se lazemo
                    sigpic

                    Comment




                    • HAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHHA REALNO!!!!!!!!

                      Comment


                      • Уништили су га.

                        Spoiler






                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • pet soma postova. lepo

                          Comment


                          • JR

                            Kad ce budala vise da se vrati.

                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Al' koja pogubljena faca, uopste mu nije jasno sta se dogadja.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Ali "airball dunk"... da mi neko kaze pa pomislio bih da je lud.

                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X