Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi bila namera da provociram, nego cisto da se zezamo malo u temi koja je za zezanje...
    Ali svako vidi stvari na svoj nacin, zabole me vise da se pravdam...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Nije mi bila namera da provociram, nego cisto da se zezamo malo u temi koja je za zezanje...
      Ali svako vidi stvari na svoj nacin, zabole me vise da se pravdam...
      Nije do tebe licno, nego uopste stanite sa time, tema je postala necitljiva, iako je klasicno spamovanje. Ima mnogo drugih tema za razgovor.

      Niti ima potrebe da se pravdas.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Nije do tebe licno, nego uopste stanite sa time, tema je postala necitljiva, iako je klasicno spamovanje. Ima mnogo drugih tema za razgovor.
        Ma do mog dede Nemoj meni sa time. Mrzi me da se svadjam nemam inspiracije veceras.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Indigo nije ti ovo teniski pdf, nemoj da se kurcis!

          Opusti se covek, evo ti jedna pesmica za tebe.


          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            U kom smislu da se ne drk*amo? Ako je u onom što se ne zahvaljuje za čestitke, bar jednom iz kurtoazije... onda stavrno...
            Vidi se da ne poznajes mvp-a

            Ne zeli covek da se raja opusti dok on nije tu

            Comment


            • Indigo, ne diraj lava dok spava.
              Posle ce toliko krenuti na nas dvojicu, da ih ni ja sam ne mogu obuzdati.

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/kosarka/nba...&nav_id=570991

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Vidi se da ne poznajes mvp-a

                  Ne zeli covek da se raja opusti dok on nije tu
                  Naravno da ga ne poznajem. A i ta vaša terminologija me možda odvela u drugom pravcu.

                  Uostalom, nebitno, živeli neradni dani!
                  Last edited by miloolja; 04-01-12, 12:26.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Upravo sam nasao podatak da je MJ u svojoj karijeri zaradio manje nego Erick Dampier (racunaju se naravno samo pare od kosarke, ne od endorsement dilova i tako tih sranja), dok ga je Juwan Howard(?!) zajebao za otprilike 60 milki.
                    Last edited by ЕлБиЏеј; 04-01-12, 16:11.

                    Comment


                    • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                      Upravo sam nasao podatak da je MJ u svojoj karijeri zaradio manje nego Erick Dampier (racunaju se naravno samo pare od kosarke, ne od endorsement dilova i tako tih sranja), dok ga je Juwan Howard(?!) zajebao za otprilike 60 milki.
                      Pa kad je retardiranog Dampier-a samo Cuban platio 60+ miliona, a Jordan je istinske pare zaradio tek u poslednje dve sezone u Bulls-ima kada je imao 30+ miliona po sezoni.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Nemoj Ericka i Juwan-a u istu recenicu...Juwan je posteno zaradio svaki svoj peni.

                        Za mene jedan od najvecih koji su ikad igrali ovu igru.

                        EDIT : Znam da sam preterao,ali sta cu kad ga gotivim

                        Comment


                        • Al` zato MJ-a po toj godisnjoj zaradi od 30 milki niko ne moze ni da pipne, jedini igrac u istoriji koji je presao tu granicu od 30 miliona. Mislim da ce Kobe zaraditi 30+ miliona u poslednjoj godini ugovora, tako da ce on biti drugi. A sto se tice celokupnih zarada u karijeri Dizelu i KG-u niko ne moze da pridje.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Čovekovim umom vladaju tri varijable: zadovoljenje sopstvenih potreba, moral i strah za sopstvenim dupetom. Kad vrednost prve prevazilazi drugu i treću zajedno, onda kao Raskoljnikov roknjavaš babu, otimaš cigančetu kiflu na ulici da bi utolio glad, prodaješ LCD tv za kvoter belog, otimaš poslednjih 1000 dinara iz kevinog novčanika, proždireš najboljeg ortaka jer ste mesec dana zatočeni na Andima bez hrane. U situacijama kad su osnovne životne potrebe i hedonizam namireni, stupa moral, pa tako (najverovatnije) nećeš ukrasti rol-viršlu iz pekare ako si se prethodno nakrkao pasuljčine ili nećeš ukrasti prosjaku kintu iz kutije ako si pazario gilje sa cirkonima u Paćotiju. Strah se tu provlači kao remetilački faktor koji u zbiru sa moralom ipak često pobedi neke čovekove potrebe.
                              CZ-JK-Elton John-Diva

                              Comment


                              • "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X