Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Snimak je odvratan.
    Svako dalje komentarisanje ovog slucaja je problematicno.
    Neka sve ide kroz institucije sistema.
    Koji sigurno nije idealan,ali ovo je slucaj gdje ce sve biti pod budnim okom javnosti i nadam se da ce imati jasan epilog na kraju.
    Last edited by E1_PG; 23-03-21, 12:34.

    Comment


    • A koliko je opasno kada se u to uključe i najviši predstavnici vlasti u zemlji najbolje se vidi po ovom dokumentarcu. Nadam se samo da me nece niko pogresno razumeti.

      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Borise, ključna stvar je u tome sto on otovreno kaze da se ona ne pita da li ce biti ili ne.

        Posle ove re recenice sve je jasno, cak i da nije doslo do odnosa njega treba poslati u psihijatrijsku ustanovu na lecenje.
        Rekao je i gore stvari u tom razgovoru, slažem se tu.

        Comment


        • Uvek se ovakvi događaji zloupotrebe za zamajavanje javnosti. Da se ne priča s kojim kriminalcima je Vučić pričao i šta, o Jovanjici, o trgovini oružjem, o gomili krupnih afera koje generiše ova vlast.
          Što s druge strane ne abolira Lečića od odgovornosti, silovatelje uvek treba najstrožije kazniti.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Opet s druge strane razumijem emotivnu reakciju Oljinu i svih ostalih.
            Imam dvije sestre i vjerovatno bi (..........)da tako nesto uradi,a i onima koji relativizuju stvari po tviterima i kurcima.
            Ali oprezan treba bit,jednostavno covjek ima pravo da kaze svoju rijec,da pripremi odbranu.
            Ne treba ici ni u jednu krajnost.
            Last edited by E1_PG; 23-03-21, 12:51.

            Comment


            • Originally posted by E1_PG View Post
              Opet s druge strane razumijem emotivnu reakciju Oljinu i svih ostalih.
              Imam dvije sestre i vjerovatno bi (..........)da tako nesto uradi,a i onima koji relativizuju stvari po tviterima i kurcima.
              Ali oprezan treba bit,jednostavno covjek ima pravo da kaze svoju rijec,da pripremi odbranu.
              Ne treba ici ni u jednu krajnost.
              Ukratko, najbolje napisano.

              Comment


              • Niko ga ne specava da se brani.
                Evo kaze: pozivam tuzilastvo da me sto pre saslusa -.- i dajte me na poligraf :faceplam:

                (Jebo te i psiho i poligraf!)

                U intervjuu koji je Danijela dala, lepo kaze, tuzilastvo nije moglo da sakrije njen indetitet niti da je zastite od tabloida. I sta je trebala, da cuti i ceka da je cerece razni olosi?
                Naravno da ne.

                Ne postoji zena ili devojka na Balkanu, i sire naravno, koja nije prosla neki vid sexualnog uznemiravanja u zivotu, a ko zna koliko ih je sa ovim najmracnijim traumama, no apsolutno mi je jasno sto se zrtve ne javljaju uopste ili javljaju tako kasno, samo ovo ovde dok se cita, kakva uzasna relativizacija do totalnog besmisla.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Shvatas li ti koliko je strasna ova tvoja recenica ne postoji zena na Balkanu koja nije prosla neki vid seksualnog uznemiravanja... lupila si etiketu celom muskom rodu da seksualno uznemiravaju zene,suprotni slucajevi ne postoje,muskarci ne mogu biti seksualno uznemirivani.
                  Posle niko mi ne prilazi,da nisam sugava,muskarac mora prvi da pridje ako je muskarac...

                  Comment


                  • Ajde ne lupaj vise zivota ti!
                    Sram te bilo!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • SZO: Svaka treća žena u svetu je doživela fizičko ili seksualno nasilje

                      Nasilje nad ženama je, tokom poslednje decenije, bilo "endemsko u svakoj zemlji i kulturi", pokazuju podaci istraživanja koje je objavila Svetska zdravstvena organizacija (SZO). Fizičko ili seksualno nasilje je, prema istraživanju, doživela svaka treća žena u svetu.

                      Prema poslednjim podacima koje je objavila SZO sa svojim partnerima, nasilje nad ženama ostaje "poražavajuće rašireno i počinje u upozoravajuće ranom dobu".

                      Oko 736 miliona žena, odnosno trećina žena u svetu, bilo je izloženo fizičkom ili seksualnom nasilju tokom života.
                      https://www.rts.rs/page/stories/sr/s...razivanje.html
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Ti bre lupas,sram tebe bilo!

                        Comment


                        • Takodje vrlo interesantno

                          https://www.osce.org/files/f/documents/d/5/473256.pdf
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Ti bre lupas,sram tebe bilo!
                            Ja ti savetujem da čitaš, da se informišeš, pa onda komentariši, zato što nemaš pojma
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Ja sranja ne citam.

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Ja sranja ne citam.
                                Meni se čini da ti ne čitaš ništa
                                Žalosno
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X