Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet ponavljam, nije skretanje sa teme jer se o tome pisalo, ne znam da li si čitao smer u kome je otišla diskusija. Postoji i u ovom slučaju problem o kome sam pisao, ljudi koji odlaze u krajnost. To sto za tebe postoji samo jedna tema ne znači da nije pokrenuta i neka druga koja je po tebi potpuno nebitna. Nekome nije.

    Ne bih dalje nastavljao, pogotovu jer se slažemo, a ti me teras da pravdam temu o kojoj sam pisao kao da nisi video da je već pokrenuta pre mog posta.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ja ne vjerujem sto citam.. Zbog necije arogancije, samoljublja, narcisoidnosti.. treba neko da bude lincovan i da mu se zabrani rad? Pa, znas li ti koliko je umjetnika takvo?? Oni prste od ega i sujete. O politicarima da ne pricam. Zabranite rad vasem Vucicu onda prvo, posto je on apsolvirao, doktorirao tu materiju. Cus, zbog toga sto neki klipan misli da je Bog, i sto on misli da treba biti cast nekome ko je zavrijedio njegovu paznju, treba sad da ga lincujemo i zabranimo da se bavi svojom profesijom. Gorana Bregovica smo davno trebali kamenovati onda. Eru Ojdanica i slicne karikature smo trebali rezati na po milimetar...

      Ovo je vec sad prica koju smo odvojili od krivicne odgovornosti. Sam si otvorio poglavlje u kom samo ove osobine trebaju biti dovoljne da se drustvo nekome do kraja posere u zivot, sto je svojevrsna bolest, takodje. Ne puno razlicita od one koju komentarisemo, samo druga krajnost.

      Comment


      • Mislim da pogresno citas.

        Ono sto je Lecic izgovorio je bolesno i njemu je potrebna strucna pomoc. Nije on to izgovorio bilo kome vec koleginici sa kojom je cesto saradjivao.

        Comment


        • Originally posted by mark !t zer0 View Post
          Opet ponavljam, nije skretanje sa teme jer se o tome pisalo, ne znam da li si čitao smer u kome je otišla diskusija. Postoji i u ovom slučaju problem o kome sam pisao, ljudi koji odlaze u krajnost. To sto za tebe postoji samo jedna tema ne znači da nije pokrenuta i neka druga koja je po tebi potpuno nebitna. Nekome nije.

          Ne bih dalje nastavljao, pogotovu jer se slažemo, a ti me teras da pravdam temu o kojoj sam pisao kao da nisi video da je već pokrenuta pre mog posta.
          Jasno je meni sve, ove koji su zapoceli to. Nisam hteo da citiram, niti ulazim u konverzaciju, tebe smatram za razumnog pa sam se zato uhvatio za tvoj komentar.
          Prosto smatram da je greska uopste pominjati medije i sudstvo, i na taj nacin smanjivati i relativizovati ovo sto se dogodilo. Postoje i tu propusti, ali mi bi trebalo da se bavimo uzrocima, i menjanju statusa zena u drustvu. Postoji mali broj zena, koje su svesne i jake, za koje se moze reci da imaju potpunu slobodu, pa bar 50% zena u Srbiji nisu slobodne, da rade i govore ono sto zele iz bilo kog razloga.
          Ovde je na kraju ispala rasprava muskog i zenskog dela foruma, sto je bas debilno. Muskarci bi prvi morali biti u ovome, ako su muskarci. U nama je problem mi smo uzrok 99% problema ovakve prirode.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Deluje da je sexualni zavisnik i da je koristio poziciju ali nije nuzno da ju je silovao. E sad, sta je sa Cvijanom,govno od Blica poteze Lecica, ne kazem da nije bitno..ali naspram Cvijana je smesna prica i opet ce se to zaboraviti i tako. Bukvalno nas jebu kako hoce....
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Deluje da je sexualni zavisnik i da je koristio poziciju ali nije nuzno da ju je silovao. E sad, sta je sa Cvijanom,govno od Blica poteze Lecica, ne kazem da nije bitno..ali naspram Cvijana je smesna prica i opet ce se to zaboraviti i tako. Bukvalno nas jebu kako hoce....
              Ajde samobanuj se i ti
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ajde samobanuj se i ti
                Vala baš.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ajde samobanuj se i ti
                  Oces se ti samobanovati ako ispadne da nije kriv?
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Najjace kako je to tebi samo "sexualni zavisnik". To se zove seksualno uznemiravanje ili nasilje, i za to se isto ide u zatvor( Jutka). Za to delo seksualnog uznemiravanja, imamo materijal sa kojim smo upoznati. Tako da kako god da okrenes on je kriv, i treba javno biti osudjen. I po tome je Danijela svakako zrtva kako god da okrenes, i da ne dokazu silovanje. Sledeci put se malo bolje informisi, kada pises nesto na ovu temu.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Brian McShtull View Post
                      Najjace kako je to tebi samo "sexualni zavisnik". To se zove seksualno uznemiravanje ili nasilje, i za to se isto ide u zatvor( Jutka). Za to delo seksualnog uznemiravanja, imamo materijal sa kojim smo upoznati. Tako da kako god da okrenes on je kriv, i treba javno biti osudjen. I po tome je Danijela svakako zrtva kako god da okrenes, i da ne dokazu silovanje. Sledeci put se malo bolje informisi, kada pises nesto na ovu temu.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      Ako je dobrovoljno spavala onda nije. Mzda mu je bila ljubavnica...jer je u tom periodu bio ozenjen kako kazu novine. Sacekajmo da vidimo rasplet..niko ne zna prirodu njihovog odnosa.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ako je dobrovoljno spavala onda nije. Mzda mu je bila ljubavnica...jer je u tom periodu bio ozenjen kako kazu novine. Sacekajmo da vidimo rasplet..niko ne zna prirodu njihovog odnosa.
                        Ja ne znam da li si ti glup ili se pravis. To sto je neko nekome devojka, zena ili cak ljubavnica. Ne znaci da on moze da radi sa njom sta hoce, niti moze da joj kaze ono sto joj govori u onom snimku, niti da je tera na bilo sta protiv njene volje.

                        Ljudi ovde misle da time sto im je neko zena, devojka ili svalerka, da on ima pravo da radi sa njom sta hoce, boze me sacuvaj.
                        Evo mali info za tebe, najveci procenat silovanja i seksualnog nasilja se upravo desava u porodicama, ili u odnosima. Retko se desava da je neki stranac silovatelj i nasilnik.

                        Molim te nemoj vise nista da pises, molim te.
                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 24-03-21, 15:41.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Brian McShtull View Post
                          Ja ne znam da li si ti glup ili se pravis. To sto je neko nekome devojka, zena ili cak ljubavnica. Ne znaci da on moze da radi sa njom sta hoce, niti moze da joj kaze ono sto joj govori u onom snimku, niti da je tera na bilo sta protiv njene volje.

                          Ljudi ovde misle da time sto im je neko zena, devojka ili svalerka, da on ima pravo da radi sa njom sta hoce, boze me sacuvaj.
                          Evo mali info za tebe, najveci procenat silovanja i seksualnog nasilja se upravo desava u porodicama, ili u odnosima. Retko se desava da je neki stranac silovatelj i nasilnik.

                          Molim te nemoj vise nista da pises, molim te.
                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          Ti se ne pravis...

                          Sustina da li je on nju silovao i to je poenta cele ove price pored da se prebaci prica sa Cvijana. Znaci sacekaj kraj situacije i da cujes drugu stranu pa se onda pravi pametan.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Glumica Eva Ras je, gostujući u emisiji 150 minuta Prve TV, ponovo izazvala oprečne reakcije javnosti.
                              Izjavila je kako je šokirana, i kako ne može da veruje u odluku koleginice Mirjane Karanović da ne glumi sa Lečićem nakon tužbe. Navela da je "ona glumica 62 godine, da je čitala tužbu, i da ona želi takvo nešto da odglumi, isto bi tako uradila", pitajući se odakle se Štajnfeldova našla sa Lečićem u kolima.
                              Kako kaže, u pitanju je direktno pozivanje na linč.
                              "Ne može niko nekoga ko nije osuđen da razapne na stub srama. Mi moramo biti pravna država, kad sud kaže 'Branislav Lečić je silovatelj', onda ćemo reći da je silovatelj", smatra glumica.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Glumica Eva Ras je, gostujući u emisiji 150 minuta Prve TV, ponovo izazvala oprečne reakcije javnosti.
                                Izjavila je kako je šokirana, i kako ne može da veruje u odluku koleginice Mirjane Karanović da ne glumi sa Lečićem nakon tužbe. Navela da je "ona glumica 62 godine, da je čitala tužbu, i da ona želi takvo nešto da odglumi, isto bi tako uradila", pitajući se odakle se Štajnfeldova našla sa Lečićem u kolima.
                                Kako kaže, u pitanju je direktno pozivanje na linč.
                                "Ne može niko nekoga ko nije osuđen da razapne na stub srama. Mi moramo biti pravna država, kad sud kaže 'Branislav Lečić je silovatelj', onda ćemo reći da je silovatelj", smatra glumica.
                                Naučili smo valjda sve ove godine kako je Eva Ras večiti kontraš, borac za nekakvu njoj znanu pravdu i zato je ne mogu uzimati zdravo za gotovo. Vremešna glumica je nedavno isto tako branila Miku Antića za koga samo što nije izrekla kako je jedan divan gospodin.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X