Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Ja rek'o imaš love pa da zatražim na zajam jedno 'iljadu evrića, vrati bih do kraja godine. [emoji3]

    Evo i Olja pohvali SBB tako da definitivno sikterišem Supernovu i prelazim na SBB.
    Na SBB, osim SK, najviše mi se sviđaju Cinestar Premijer kanali...bolji su od HBO poprilično...nego..ko šta voli...

    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Što se tenisa tiče primetio sam i ovde na forumu da ima mnogo ljubitelja a i da ume da bude zanimljivo na teniskim temama.
      teniske teme kad krene tenis:
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        A sve to ne vredi, d' izvineš, ni pišljiva boba...kao što rekoh Stojanči, od svih tih filmskih kanala ne možeš da pogledaš film proizveden u ovom veku. Ponekad prošetam programe i onako, s merakom, pogledam kako su izgledali Brus Vilis sa kosom, Majkl Daglas kad je bio momak...i tako to

        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
        Zaboravih da odgovorim na taj deo tvog komentara.

        Retko kad sam i pogledao njihove filmske kanale.

        Što se tiče filmova skidam sa interneta pa gledam.

        Inače, ja volim starije filmove i rado ih gledam iznova.

        Pogotovo iz 70-tih i 80-tih. Volim slike gradova iz tog perioda, ambijent, atmosferu...uživam gledajući filmove iz tog vremena.

        Gledam i novijeg datuma ali slabije, pogotovo kad vidim šta se sve veliča izgubim volju za gledanjem.

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Ako misliš na "rat" to odavno traje, a intenziviralo se u poslednjih pola godine. SNS preko Supernove i sl. kupuje sve manje provajdere interneta po Srbiji i u svojim paketima nude extra bonus ako dođeš iz SBB-a...dodatnih šest meseci gratis.

          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
          Za rat znam da traje, ali me ne bi zacudilo da je Zero stvarno dobio takav mail u Telenoru

          Meni su bili ovi iz Telekoma na vratima i rekao sam im da cu koristiti njihove usluge ako mi daju ugovor na dve godine po jedan dinar. Muceni agent sto ide od vrata do vrata kaze to ne moze, ja mu se zahvalio...

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            A sve to ne vredi, d' izvineš, ni pišljiva boba...kao što rekoh Stojanči, od svih tih filmskih kanala ne možeš da pogledaš film proizveden u ovom veku. Ponekad prošetam programe i onako, s merakom, pogledam kako su izgledali Brus Vilis sa kosom, Majkl Daglas kad je bio momak...i tako to



            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
            Kad ne vredi glavni ruzicasti kanal pisljiva boba, sto bi drugi. Ima i sbb njihov paket (nemam ga ja naravno), ali samo nekoliko filmskih, ovo sto videh... booo na sta trose pare.

            Nego bitno da im se gazda "vozi", mada pre leluja i levitira, u dzinovskom kalupu za mafine, sto rece jedna



            Da Cinestar Premiera kanali su odlicni.

            Da pohvalim i podrsku sbb preko tvitera. Imas problem, posaljes im poruku sa brojem ugovora, odgovore odmah sta je u pitanju i rese ako moze na daljinu.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pošto radim u tom nekom delu koji ima pristup podacima koji kanali su gledani, vi ne mozete da verujete koliko je Pink Western gledan
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Pošto radim u tom nekom delu koji ima pristup podacima koji kanali su gledani, vi ne mozete da verujete koliko je Pink Western gledan [emoji3]
                Nemoj da pričaš....fino. ja recimo bi uvek pre pogledao neki western nego SF...noviji.

                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Nikad me taj žanr nije posebno privlačio , al svakako sam odgledao neka remek dela iz tog žanra.

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Nemoj da pričaš....fino. ja recimo bi uvek pre pogledao neki western nego SF...noviji.

                    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                    E ovde se slažemo.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      E ovde se slažemo.
                      A kad nismo [emoji469][emoji469][emoji469]

                      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Nemoj da pričaš....fino. ja recimo bi uvek pre pogledao neki western nego SF...noviji.

                        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                        Patrolne sape kod OK korala.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Patrolne sape kod OK korala.
                          Patrone šape....Ceca pereca...znam ih napamet.

                          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • SBB jedino daje namakockarima da otvaramo strane kladionice...bili su i oni bagovali dok se nije pojavio MTS i otimacina,sad su perfekt )
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Dugogodišnji korisnik SBB-a, i mogu reći da nemam neke zamerke, osim ove što je Olja pomenula za stare korisnike. Apsolutno nikakve beneficije. Što se tiče podrške, jednom samo imao kvar, odmah došli i rešili. Internet radi dobro, nema nekih pucanja. Generalno sam zadovoljan.

                              Inače, volim Pinkov paket. Jeste da imaju dosta glupih programa, ali filmski im nisu loši. Naravno, pregršt starijih filmova, ali mogu često da se nađu kvalitetni filmovi. Skoro sam gledao Doni Darka i 12 majmuna. A Pink family je jedan od boljih programa kod nas za serije.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Dugogodišnji korisnik SBB-a, i mogu reći da nemam neke zamerke, osim ove što je Olja pomenula za stare korisnike. Apsolutno nikakve beneficije. Što se tiče podrške, jednom samo imao kvar, odmah došli i rešili. Internet radi dobro, nema nekih pucanja. Generalno sam zadovoljan.

                                Inače, volim Pinkov paket. Jeste da imaju dosta glupih programa, ali filmski im nisu loši. Naravno, pregršt starijih filmova, ali mogu često da se nađu kvalitetni filmovi. Skoro sam gledao Doni Darka i 12 majmuna. A Pink family je jedan od boljih programa kod nas za serije.
                                Između ostalog kvalitet slike, osim Premiuma HD, je katastrofa.

                                Ti si zOla verovatno puno mlađi, ali mi smo već odgledali u više navrata, Uhvati Kartera, Umri muški, Roki...pa i Bornov identitet..

                                Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X