Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam na SBBu, toliko o tome
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Ja imam Supernovu i nisam nešto posebno zadovoljan.

      Ističe mi ugovor mislim u julu i razmišljam da pređem na SBB.
      Si gledao neki film na Pinku...a da je iz ovog veka? [emoji16]

      Ja imam sve [emoji847] i Arene i SK...na razne načine [emoji3555]

      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ja sam na SBBu, toliko o tome
        Kakvi su tvoji utisci?

        Ovi iz Supernove oće da zabušavaju. Nastane neki kvar pa dođu za 10 dana.

        U poslednje vreme imam malo problema sa internetom i to u poslepodnevnim časovima.

        Trebalo bi danas da dođu, obećali i novi modem.

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Si gledao neki film na Pinku...a da je iz ovog veka? [emoji16]

          Ja imam sve [emoji847] i Arene i SK...na razne načine [emoji3555]

          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
          Lako je tebi da imaš sve kad imaš love do plafona.

          Ja utanjio sa parama.

          Siroma' sam, siroma' sam, al volim da živim, dok poslednji dinar imam neću da se smirim.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Kakvi su tvoji utisci?

            Ovi iz Supernove oće da zabušavaju. Nastane neki kvar pa dođu za 10 dana.

            U poslednje vreme imam malo problema sa internetom i to u poslepodnevnim časovima.

            Trebalo bi danas da dođu, obećali i novi modem.
            Ja sam oduvek na SBBu, tako da ne mogu da uporedim sa drugim provajderima, ali imam samo pohvale za njih, kad god sam imala neki problem, resavali su u roku od 24h, izlazili na teren, tj. dolazili kod mene.
            A davno nisam imala nikakvih problema, sve radi kako treba(TV, internet), eventualno zna ponekad da me aplikacija za EON izbaci uvece, jer ja gledam preko kompa i onda ne mogu 15-tak minuta da se ulogujem.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Šalio sam se naravno. Ali kuva se nešto definitivno.

              Ja sam isto ceo život na SBB-u, i veoma sam zadovoljan.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Hvala.

                Razmisliću još malo, al verovatno ću preći na SBB.

                Comment


                • A da ne pricam da mi je ekstremno bitno da imam SK
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • I to je jedan od razloga što želim SBB.

                    Zbog Engleza i Evrolige.

                    Nadam se da Zvezda neće izvisiti za titulu ABA lige ove sezone.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Lako je tebi da imaš sve kad imaš love do plafona.

                      Ja utanjio sa parama.

                      Siroma' sam, siroma' sam, al volim da živim, dok poslednji dinar imam neću da se smirim.
                      Ko ima danas dovoljno para i onoliko koliko mu je potrebno ? Bitno je nešto sasvim drugo ...[emoji609][emoji609][emoji609]


                      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Zale se ljudi i na sbb, e sad da li je opravdano to ne znam stvarno , da li su samo razmazeni, ili mozda sticajem okolnosti nesrecni korisnici (nesrecni u smislu nekog tehnickog problema koji nije mozda lako resiv u njihovom kraju, desavlo se).
                        U sbb sam nesto vise od 16 godina i nikad ga ne bih menjala. Imam zamerke za odnos prema starim korisnicima (nemamo nikada nikakvih beneficija) ili za kanale koji naprasno ukinu (dva puta se to desilo za ovo vreme, oba sam pratila), ali sto se tice tehnicke sluzbe, radi kao sat. Jednom je za Ng nestao signal, i to nocu nesto, u 8h su ujutru bili na banderi. Imaju obavezu, uvek se tako ograde, da popravljaju kvar, ako je individualan, u roku od 5 radnih dana, ali nikada nisam cekla duze od dva i to samo jednom bilo, dodju i uvece cak kad prijavim tog dana, pred kraj smene. Ukoliko je grupni kvar u zgradi ili ulici, dodju odmah. Ovo sve nabrojano su iskustva za sve ove godine. Pored toga sto se SKova i ovih televizija gde se cuje malo van velicanja psihipate-autokrate, nikada ne bih odrekla.

                        A ponuda u ostalim kanalima je koliko kapiram slicna.

                        Edit: sada gledam spisak kanala na Supernovoj, pa i nije slicna. Nema nekih filmskih, pricam o stranim, ali STA JE PINKOVAAAAA!! Nisam ni znala da postoji sve ono!

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          I to je jedan od razloga što želim SBB.

                          Zbog Engleza i Evrolige.

                          Nadam se da Zvezda neće izvisiti za titulu ABA lige ove sezone.
                          Meni je tenis presudan, a SK drzi 90% teniskih turnira, ES ima slemove osim Wimbledona, a Arena godisnje mozda prenosi 4,5 turnira, ali manjih, uglavnom nebitnih, a i uvek moze strim da se nadje.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Ko ima danas dovoljno para i onoliko koliko mu je potrebno ? Bitno je nešto sasvim drugo ...[emoji609][emoji609][emoji609]


                            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                            Ja rek'o imaš love pa da zatražim na zajam jedno 'iljadu evrića, vrati bih do kraja godine.

                            Evo i Olja pohvali SBB tako da definitivno sikterišem Supernovu i prelazim na SBB.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Edit: sada gledam spisak kanala na Supernovoj, pa i nije slicna. Nema nekih filmskih, pricam o starnim, ali STA JE PINKOVAAAAA!! Nisam ni znala da posotji sve ono!
                              A sve to ne vredi, d' izvineš, ni pišljiva boba...kao što rekoh Stojanči, od svih tih filmskih kanala ne možeš da pogledaš film proizveden u ovom veku. Ponekad prošetam programe i onako, s merakom, pogledam kako su izgledali Brus Vilis sa kosom, Majkl Daglas kad je bio momak...i tako to



                              Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Meni je tenis presudan, a SK drzi 90% teniskih turnira, ES ima slemove osim Wimbledona, a Arena godisnje mozda prenosi 4,5 turnira, ali manjih, uglavnom nebitnih, a i uvek moze strim da se nadje.
                                Što se tenisa tiče primetio sam i ovde na forumu da ima mnogo ljubitelja a i da ume da bude zanimljivo na teniskim temama.

                                Comment

                                Working...
                                X