Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nesto ne verujem da stari korisnici sbb-a ne mogu imati nikakve beneficije. Njima nije u interesu da gube korisnike, samo je poenta da li ste vi spremni da se izborite za te beneficije . Npr. ja imam xx godina broj u mts-u, kada mi je isticao ugovor pre koju godinu, nudili su mi za produzenje neku smesnu ponudu sa poklonom od 1gb neta. Posto nisam hteo ni da cujem za takvu ponudu, bila je prica evo dacemo vam eventualno jos 1 gb neta, odnosno poklon od 2gb po krajnjoj racunici. Normalno i to odbijem i podnesem zahtev za promenu broja u Vipu, i eto ovih iz Mts-a zovu i nude 10gb net, plus 10gb za yt, plus besplatne aplikacije viber, mesindzer i ostalo, sve za istu cenu kao i za prosle ponude

    Comment


    • Originally posted by Lion View Post
      Ja nesto ne verujem da stari korisnici sbb-a ne mogu imati nikakve beneficije. Njima nije u interesu da gube korisnike, samo je poenta da li ste vi spremni da se izborite za te beneficije . Npr. ja imam xx godina broj u mts-u, kada mi je isticao ugovor pre koju godinu, nudili su mi za produzenje neku smesnu ponudu sa poklonom od 1gb neta. Posto nisam hteo ni da cujem za takvu ponudu, bila je prica evo dacemo vam eventualno jos 1 gb neta, odnosno poklon od 2gb po krajnjoj racunici. Normalno i to odbijem i podnesem zahtev za promenu broja u Vipu, i eto ovih iz Mts-a zovu i nude 10gb net, plus 10gb za yt, plus besplatne aplikacije viber, mesindzer i ostalo, sve za istu cenu kao i za prosle ponude [emoji3]
      Da, u pravu si, samo što ti je kod nas sve APP....svi provajderi to rade i kod svih su stari korisnici u podređenom položaju. Ja još imam i negativna iskustva pri promeni provajdera, a to postaje pravilo....uvek traže naknadno još "neki" navodno neplaćeni račun. Beotel net sam proizveo troškove od 28 000 din zbog toga što pokušali da naplate već plaćenih 4000... da ne dužim. Prosečan srpski korisnik uzima ono što mu se nudi pa i oni igraju na tu kartu. Kad već rešiš da ih promeniš, onda nude...jbg

      Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Meni se ne svidja sto moram da im pretim da cu da predjem kod konkurencije, da bi oni onda dali bolju ponudu.
        Zar nije logicno da korisnici koji su verni preko 10 godina, s vremena na vreme dobiju neke beneficije?
        Evo, ja placam najveci paket, za NG dobijam 10 poklon filmova koji nikad nisu nesto posebno, a svi ostali dobijaju mesec dana sve otkljucano...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ma da, totalno bzvz.
          "Raspravljala" se sa ovima sa sbb support javno, kao sve sala, sega, posalica, ali totalno neverovatno cak ni tu fakin cokoladu za Ng nisam nikad dobila cuj onih 10 filmova ne bih gledala ni da nista drugo nemam, koliko su dobri. I svake godine isto.
          Cinjenica da jesu i oni bezobrazni, ali to je tako kada zivis u nesredjenom drustvu. Kakva crna prava potrosaca, mada ruku na srce ne znamo ni koja su.
          Secam se jos 90tih dosla rodjaka iz Kanade i prica tamo kupi sampon, potrosi pola, i moze da vrati jer tada shvati da joj ne odgovara, naravno vrate joj i pare. Ma idi ni 25 god pose toga nismo odmakli, cak i nazadovali. Ovde vazda vlada zakon jaceg, pa ti plivaj kako znas.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ove godine prvip ut nisam dobila cokoladice
            a mozda i jesam, ali ih je Pako pojeo
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Imam i Supernovu, i SBB, a tu je i Orion - ako ova dva zakazu.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Između ostalog kvalitet slike, osim Premiuma HD, je katastrofa.

                Ti si zOla verovatno puno mlađi, ali mi smo već odgledali u više navrata, Uhvati Kartera, Umri muški, Roki...pa i Bornov identitet..
                Za kvalitet slike se slažem.

                Nisam baš puno mlađi.

                Gledao sam i ja svašta, ali mogu da se nađu dobri filmovi. Sad ima do toga što ja nemam baš toliko vremena za filmove, pa i ređe gledam. Ali mi generalno prijaju.


                Originally posted by Lion View Post
                Ja nesto ne verujem da stari korisnici sbb-a ne mogu imati nikakve beneficije. Njima nije u interesu da gube korisnike, samo je poenta da li ste vi spremni da se izborite za te beneficije . Npr. ja imam xx godina broj u mts-u, kada mi je isticao ugovor pre koju godinu, nudili su mi za produzenje neku smesnu ponudu sa poklonom od 1gb neta. Posto nisam hteo ni da cujem za takvu ponudu, bila je prica evo dacemo vam eventualno jos 1 gb neta, odnosno poklon od 2gb po krajnjoj racunici. Normalno i to odbijem i podnesem zahtev za promenu broja u Vipu, i eto ovih iz Mts-a zovu i nude 10gb net, plus 10gb za yt, plus besplatne aplikacije viber, mesindzer i ostalo, sve za istu cenu kao i za prosle ponude
                Ma izborio sam ja, nije to problem. Nudili su mi samo pinkove kanale ako produžim na još dve godine. Na kraju sam uzeo pinkove, cinestar premium, još jedan uređaj i 3 meseca po jedan dinar.

                Ali zato moja baba, kojoj sam pet puta rekao da me zovne kad je budu zvali je produžila ugovor i nije ništa dobila osim pinkovih kanala. Šta ona zna oko cenjkanja sa SBBom. A ima njihovu kablovsku bar 10 godina. I to je samo jedan primer.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Je li prati neko sta su uradili WallStreetu ovi sa Reddita? Ludaci

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Da, u pravu si, samo što ti je kod nas sve APP....svi provajderi to rade i kod svih su stari korisnici u podređenom položaju. Ja još imam i negativna iskustva pri promeni provajdera, a to postaje pravilo....uvek traže naknadno još "neki" navodno neplaćeni račun. Beotel net sam proizveo troškove od 28 000 din zbog toga što pokušali da naplate već plaćenih 4000... da ne dužim. Prosečan srpski korisnik uzima ono što mu se nudi pa i oni igraju na tu kartu. Kad već rešiš da ih promeniš, onda nude...jbg

                    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                    Svako gleda svoj interes. Ako neces da se izboris za nesto bolje, prihvatices ono sto ti nude. Oni zadovoljni, tebe niko i ne pita da li si zadovoljan i to je to .

                    Sto se tice neplacenih racuna, ako cuvas potvrde o uplati, ne mogu ti nista. A i generalno ne mogu prinudno da ti naplate dug koji postoji od x godina jer zastarevaju dugovi i onda je na duzniku diskreciono pravo da li ce da izmiri takav dug ili ne.

                    Bojana, nije to pretnja. Prosto izadjes iz zone komfora i kazes NE na takvu ponudu. Ako su im im noviji korisnici vazniji od starih korisnika koji pri tome koristi najskuplji paket onda nema sta dalje da se prica. Ja da nekom placam najskuplji tv paket i da ne zele nikakvu beneficiju da mi ucine, a novim korisnicima nude tipa godinu dana za dinar, pa nema te sile da bih obnovio ugovor.

                    Koliko sam upoznat ovi sto rade sa strankama u zvanicnim prostorijama nisu ovlasceni da daju nista mimo oficijalnih ponuda, ali zato ovi sto na telefon zovu cim se ugovor blizi kraju mogu da odstupaju od zvanicnih ponuda.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ali zato moja baba, kojoj sam pet puta rekao da me zovne kad je budu zvali je produžila ugovor i nije ništa dobila osim pinkovih kanala. Šta ona zna oko cenjkanja sa SBBom. A ima njihovu kablovsku bar 10 godina. I to je samo jedan primer.
                      Imao sam isti takav slucaj u porodici

                      Comment


                      • Originally posted by Lion View Post
                        Sto se tice neplacenih racuna, ako cuvas potvrde o uplati, ne mogu ti nista. A i generalno ne mogu prinudno da ti naplate dug koji postoji od x godina jer zastarevaju dugovi i onda je na duzniku diskreciono pravo da li ce da izmiri takav dug ili ne.
                        Zakon o Obligacionim odnosima kaže da svi računi za komunalije, TV, PTT zastareva za godinu dana. U početku su se pravili blesavi i tužili korisnike za dugove i od pre više godina. Sećate se kada je msm Đilas bio Gradonačelnik pa su išle pretnje i TV kampanje za neke dugove i po 10 i više godina za Infostan...kad su počeli da gube sporove na Sudu malo su porazmislili i promenili taktiku i sve brže kreće u proceduri. Sud nije dužan da stranku podučava o rokovima zastarelosti i ako nešto platite nemate pravo da se pozivati n zastarelost i tražite novac nazad.



                        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                        Last edited by Constantin; 28-01-21, 13:18.
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Lion View Post
                          Svako gleda svoj interes. Ako neces da se izboris za nesto bolje, prihvatices ono sto ti nude. Oni zadovoljni, tebe niko i ne pita da li si zadovoljan i to je to .

                          Sto se tice neplacenih racuna, ako cuvas potvrde o uplati, ne mogu ti nista. A i generalno ne mogu prinudno da ti naplate dug koji postoji od x godina jer zastarevaju dugovi i onda je na duzniku diskreciono pravo da li ce da izmiri takav dug ili ne.

                          Bojana, nije to pretnja. Prosto izadjes iz zone komfora i kazes NE na takvu ponudu. Ako su im im noviji korisnici vazniji od starih korisnika koji pri tome koristi najskuplji paket onda nema sta dalje da se prica. Ja da nekom placam najskuplji tv paket i da ne zele nikakvu beneficiju da mi ucine, a novim korisnicima nude tipa godinu dana za dinar, pa nema te sile da bih obnovio ugovor.

                          Koliko sam upoznat ovi sto rade sa strankama u zvanicnim prostorijama nisu ovlasceni da daju nista mimo oficijalnih ponuda, ali zato ovi sto na telefon zovu cim se ugovor blizi kraju mogu da odstupaju od zvanicnih ponuda.
                          Meni je to klasicna pretnja, to je kao kad bi dosao nov korisnik, nema nikakve akcije i on kaze: bicu vas korisnik, ali 6 meseci 0 dinara, a narednih 1 dinar
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Zakon o Obligacionim odnosima kaže da svi računi za komunalije, TV, PTT zastareva za godinu dana. U početku su se pravili blesavi i tužili korisnike za dugove i od pre više godina. Sećate se kada je msm Đilas bio Gradonačelnik pa su išle pretnje i TV kampanje za neke dugove i po 10 i više godina za Infostan...kad su počeli da gube sporove na Sudu malo su porazmislili i promenili taktiku i sve brže kreće u proceduri. Sud nije dužan da stranku podučava o rokovima zastarelosti i ako nešto platite nemate pravo da se pozivati n zastarelost i tražite novac nazad.



                            Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                            Poenta je da ti dugovi vremenom ne nestaju, ali nestaje mogucnost da se prinudno naplate na osnovu sudske presude. I ako ga neko plati umesto da istakne u postupku prigovor zastarelosti, on je platio svoj dug i ne moze posle da tuzi za sticanje bez osnova.

                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            Meni je to klasicna pretnja, to je kao kad bi dosao nov korisnik, nema nikakve akcije i on kaze: bicu vas korisnik, ali 6 meseci 0 dinara, a narednih 1 dinar
                            Ti onda mesas ponudu i pretnju . Ako bi taj iz tog tvog primera jos dodao i :ako ne moze, ima da te zapalim i tebe i ovaj lokal ...npr. , e to bi bila pretnja

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Imam i Supernovu, i SBB
                              Ti i ove na vlasti i u opoziciji, balansiraš

                              Comment


                              • Beograd dobija jos dva spomenika.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X