Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2011-12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: NBA Fantasy 2010-11

    Sinoc sam odigrao jedan probni draft i uradjen je za 10+,samo se nadam da cu kao i sinoc makar dobiti 3 pick h5g6k8
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Odg: NBA Fantasy 2010-11

      jel smeju da padaju neki dogovori "ispod slame" za pikove? &*#GI(]

      Comment


      • Odg: NBA Fantasy 2010-11

        Ja se nadam da cu biti tamo pri kraju sa biranjem igraca u prvoj rundi
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Odg: NBA Fantasy 2010-11

          [quote author=T-Mac link=topic=2906.msg179414#msg179414 date=1287146969]
          Nece biti po tom redosledu, nego ce kompjuter po principu ofrlje izabrati. $#^%RT
          [/quote]
          Princip ofrlje. &*#GI(] @R&}*

          Comment


          • Odg: NBA Fantasy 2010-11

            [quote author=dusan1610 link=topic=2906.msg179491#msg179491 date=1287154270]
            [quote author=T-Mac link=topic=2906.msg179414#msg179414 date=1287146969]
            Nece biti po tom redosledu, nego ce kompjuter po principu ofrlje izabrati. $#^%RT
            [/quote]
            Princip ofrlje. &*#GI(] @R&}*
            [/quote]
            Rudarski $#^%RT

            Elem, samo da vas obavestim da brzo delate cim se zavrsi draft jer ko zna koji ce nedraftovani igraci ostati slobodni i to moze da vam donese dosta dobrog...
            Ja sam recimo prosle sezone odmah pokupio Lawson-a za nekog povredjenog igraca (ne secam se tacno ko je bio) i Ty mi je donosio dosta poena dok je bio starter, igrao je kao jzma.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: NBA Fantasy 2010-11

              [quote author=T-Mac link=topic=2906.msg179507#msg179507 date=1287159945]
              [quote author=dusan1610 link=topic=2906.msg179491#msg179491 date=1287154270]
              [quote author=T-Mac link=topic=2906.msg179414#msg179414 date=1287146969]
              Nece biti po tom redosledu, nego ce kompjuter po principu ofrlje izabrati. $#^%RT
              [/quote]
              Princip ofrlje. &*#GI(] @R&}*
              [/quote]
              Rudarski $#^%RT

              Elem, samo da vas obavestim da brzo delate cim se zavrsi draft jer ko zna koji ce nedraftovani igraci ostati slobodni i to moze da vam donese dosta dobrog...
              Ja sam recimo prosle sezone odmah pokupio Lawson-a za nekog povredjenog igraca (ne secam se tacno ko je bio) i Ty mi je donosio dosta poena dok je bio starter, igrao je kao jzma.
              [/quote]

              ovo mi nije jasno sto si napisao. da brzo delate, moze na srpskom?

              Comment


              • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                ja najvjerovatnije nisam tu veceras, a sutra me nema sigurno... #%d*

                Comment


                • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                  [quote author=dusan1610 link=topic=2906.msg179513#msg179513 date=1287160478]
                  ovo mi nije jasno sto si napisao. da brzo delate, moze na srpskom?
                  [/quote]
                  Jesam napisao na turskom? #%d*
                  Ccccc, strasno je kako omladina slabo poznaje srpski jezik. h5g6k8 Niko ne cita stare srpske pesme vise...

                  Da brzo reagujes odmah posle drafta jbt, ako ne razumes sta znaci mozes da zakljucis po kontekstu recenice.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                    nekako mi ovo mnogo nervozno, sto bi se reklo... nit znam koga da izaberem nit sam pratio ko je povredjen i tako to &*#GI(]

                    Comment


                    • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                      Ne brini, sve ti pise na draftu ko je povredjen i koliko dugo. +*@WT*48*
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                        [quote author=TeKKe link=topic=2906.msg179514#msg179514 date=1287160508]
                        ja najvjerovatnije nisam tu veceras, a sutra me nema sigurno... #%d*
                        [/quote]
                        Za sutra se ne sekiraj, draft je odlozen za nedelju, posto puno clanova nece biti tu. Tako da je draft u nedelju u 22:00 $8#a
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                          [quote author=D-Wade link=topic=2906.msg179527#msg179527 date=1287163829]
                          [quote author=TeKKe link=topic=2906.msg179514#msg179514 date=1287160508]
                          ja najvjerovatnije nisam tu veceras, a sutra me nema sigurno... #%d*
                          [/quote]
                          Za sutra se ne sekiraj, draft je odlozen za nedelju, posto puno clanova nece biti tu. Tako da je draft u nedelju u 22:00 $8#a
                          [/quote]
                          extra onda..a ovo vecheras ide automatski znaci...? $%&RQa kakvo ce to sarenilo od ekipe biti... $#^%RT

                          Comment


                          • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                            Ako ti bude neka ocajna ekipa, ja cu da ti dam nekog igraca ako budem imao solidnu ekipu, da ne patis zbog toga sto nisi tu @(*6sd$%
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                              e jebo to, trebali smo da napravimo samo jednu ligu a termin drafta kad svi mogu, a ne ovako da pola moze danas a pola u nedelju, i odna ce svako da se vate na one rezultate gde je bolji &+I}\

                              Comment


                              • Odg: NBA Fantasy 2010-11

                                Jel probni draft od 21?
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X