Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Cudno je da svi strucnjaci svijeta koji su u fudbalu otkad znaju za sebe i to im je profesija kazu da je Neymar najveci talenat.

    Ali dobro ti imas svoje misljenje...
    Jesi nekad gledao Hazarda kako igra i sta zna?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nejmar je naduvani klinac, necu teze reci da upotrebljavam. Najtalentovaniji igrac na svetu nije nikako, Eden je dosta jaci od njega. Gece mi je ispred, kao i Suso za kog je nevidjena steta sto je previse tanak sa fizikalijama pa ne moze da igra za prvi tim ali skill je nevidjen koji ima.

      Ako bi gledali do 21 godine, znaci '90 i mladji, Hazard i Baloteli daleko ispred svih. A iako je stoper, ne treba izostaviti Fila Dzounsa, ono je fenomenalno sta momak radi sa 19 godina i koliko je vec sad kompletan.

      A da je Neymar igrac Liverpula bio bio najbolji na svijetu jel tako ????

      Naduvani klinac

      Comment


      • Neymar je apsolutno zasluzio da se ovdje nadje ..

        On ima svojih bubica i to , onaj nacin sutiranja penala , ali on daje uvijek 100 % i gine za Santos , a to kako terorise protivnicke odbrane u Brazilu je zlo ..

        Naravno , ovo ce Leo osvojiti , al mladi Brazilac i je zasluzio 1000 % da se nadje ovdje .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          A da je Neymar igrac Liverpula bio bio najbolji na svijetu jel tako ????

          Naduvani klinac
          Ja sam objektivan po pitanju svojih igraca, subjektivan samo po pitanju Dzerarda i Karagera. Hvalim one koji znaju, a prelistaj teme pa pogledaj sta sam pisao o Ngogu, Kirjakosu, Poulsenu, Lukasu dok je bio katastrofa i ostalima.

          Pogledaj kako se ponasa i sta radi, zbog njega tamo smenili trenera jer se zalio gazdi kluba sto ga je kaznio na 2 utakmice zbog vredjanja protivnickog trenera. Umislio je da je najbolji iako nije dosao u Evropu, gori je od Balotelija koji je takav kakav je ali zato dodje covek i pojede Mancester.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Jesi nekad gledao Hazarda kako igra i sta zna?
            Jesam jbt, sta nabijas stalno tog Hazarda. Da, gledao sam ga. Da je on toliko ispred Neymara kao sto ti kazes, svi strucnjaci svijeta ne bi mogli pogrijesiti to je sigurno!
            Neymar ima nevjerovatan skill, sa 19 godina se sprda tamo sa igracima, takav elegantan stil igre sam zadnji put vidio kada je Ronaldinho bio Ronaldinho. I ne znam sta ti ocekujes od lika koji ima 19 godina da bude profesionalac kao neko od 30 godina? Postavi se na njegovo mjesto i zamisli da te trazi svi moguci klubovi.. Sigurno bi se pogubio malo.

            Nije mi samo jasno zasto Neymara mrzis, ali imas pravo na to. I ne znam po cemu je naduvan? Lik u jednoj utakmici primi batina koliko hoces, ubise ga... Sasvim normalan igraco d 19. godina po ponasanju. Isto tako ljudi preziru Balotellija zbog njegovog raskalasenog ponasanja, pa i on je malo naduvan zar ne?
            Last edited by bracala; 01-11-11, 13:52.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Jbg, ako ces tako gledati, onda ni Aguero ovdje ne treba biti, niti je najbolji strijelac bio, niti je ista osvojio...
              Nece Neymar nista osvojiti, ne znam zasto si se primio toliko.
              Ma znam da nece nista osvojiti, ali me nervira kad tako neki igrac kojeg su mediji naduvali da je talentovaniji od Mesija, bolji od Ronalda, i da ce nadmasiti Pelea itd, stave na ovu listu... Ma Aguero je druga prica, on igra u Spanskoj ligi, a Brazliska liga je sama po sebi smesna... Zasto npr nema Falkaa koji je sa Portoom osvojio sve prosle godine i puno mreze s lakocom, ili mozda cak Hulk koji je i bio najbolji igrac Portoa prosle sezone...Sto ne bi bio tu Di Natale npr, ili mozda Cavani, svi oni zasluzuju mesto pre ovog sto rece Nash "naduvanog" klinca...

              Da l mene neko zajebava ovde Pa vece kiksare nema na skoro svim vaznim mecevima u karijeri je dobio crveni sunce ti on je neki igrac...
              Ma daj LBJ, to je odlican levi bek, pre svega u defanzivi, sjajan je igrac, to sto mozda sad kiksa, nema veze, covek se vratio posle operacije raka jetre od koje je ne daj boze mogao umreti, ali je fala bogu preziveo i odma nastavio igrati fudbal, dok bi neki igraci napustili svoje karijere u njegovim godinama. To sto dobija crvene kartone( a ne dobija toliko puno bas) nema veze, pa i Vidic dobija crvene na svim vaznijim mecevima, pa sta to znaci da je Vidic prosek. Nemoj zajebavat...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Jesam jbt, sta nabijas stalno tog Hazarda. Da, gledao sam ga. Da je on toliko ispred Neymara kao sto ti kazes, svi strucnjaci svijeta ne bi mogli pogrijesiti to je sigurno!

                Nije mi samo jasno zasto Neymara mrzis, ali imas pravo na to. I ne znam po cemu je naduvan? Lik u jednoj utakmici primi batina koliko hoces, ubise ga... Sasvim normalan igraco d 19. godina po ponasanju. Isto tako ljudi preziru Balotellija zbog njegovog raskalasenog ponasanja, pa i on je malo naduvan zar ne?
                Ne mrzim ja nikoga osim srpskih politicara i sadasnje uprave Partizana (sto se u nekim imenima i poklapa) ali to nije tema.

                Ne gotivim Nejmara jer misli decko da je najbolji a da nije dosao u Evropu. Baloteli jeste naduvan ali evo kako covek igra i protiv kojih timova.

                Hazard ima sut, dribling, pregled igre, pas, poteze za publiku, dovoljno jak, radi za tim, trci. Ne vidim da Nejmar ima nesto sto on nema. Dok sam imao Arenu, gledao sam i Francuze i Brasilero i smatram da je Eden jaci igrac.

                Sto se tih strucnjaka tice, uvek oni imaju nekog koga naduvavaju, setimo se Lulinje, Mezenge, gomile Engleskih igraca i mnogih drugih. Mani njih i samo tvoje misljenje ti je bitno, nicije vise.
                sigpic

                Comment


                • @ S-Nash


                  Ako nekoga mrzis nemozes brate da pises ovake gluposti ( rekao si da je Neymar jedan naduvani klinac ) , recimo evo ti primjer ja mrzim C.Ronalda ( nemogu ga smislit ) al brate nemogu da pisem da nema pojma kosto ti nama ovdje predstavljas Neymara , i jedan i drugi su majstori svog posla ;)


                  A isto tako ne kontam zasto toliko dizes Hazarda , a spustas Neymara , koji je po meni dosta kompletniji igrac od Hazarda , al opet svako ima svoje misljenje , o tome necemo raspravljat ;)
                  Last edited by Rossonero; 01-11-11, 13:59.

                  Comment


                  • Nash , zasto mislis da Neymar za sebe misli da je najbolji na svijetu ?

                    Mene je on nervirao radi sutiranja penala , ali dobro to rade mnogi , ali sto se svega ostalog tice oke mi je .

                    Cak mi se i svidjelo sto je i pored interesa tolikog broja klubova ostao u Santosu i rekao da zeli da s istim timom dobije Barcelonu ..

                    To sto Pele i ostale budale od njega vec prave najboljeg igraca svijeta je drugo , ali ja nisam primijetio da je nesto ufuran .

                    Po pitanju toga Balotelli je ufuraniji , jer je rekao da je najbolji na svijetu poslije Messia .
                    Last edited by Dale; 01-11-11, 14:00.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ne mrzim ja nikoga osim srpskih politicara i sadasnje uprave Partizana (sto se u nekim imenima i poklapa) ali to nije tema.

                      Ne gotivim Nejmara jer misli decko da je najbolji a da nije dosao u Evropu. Baloteli jeste naduvan ali evo kako covek igra i protiv kojih timova.

                      Hazard ima sut, dribling, pregled igre, pas, poteze za publiku, dovoljno jak, radi za tim, trci. Ne vidim da Nejmar ima nesto sto on nema. Dok sam imao Arenu, gledao sam i Francuze i Brasilero i smatram da je Eden jaci igrac.

                      Sto se tih strucnjaka tice, uvek oni imaju nekog koga naduvavaju, setimo se Lulinje, Mezenge, gomile Engleskih igraca i mnogih drugih. Mani njih i samo tvoje misljenje ti je bitno, nicije vise.
                      Znam ja to sve. Da oni toliko grijese kao sto ti kazes, pa to bi se vidjelo iz aviona, ali ne grijese i upravu su. Po tebi je bolji Hazard i kraj price. A ne znam sta si zapeo za taj jedan skandal koji je imao Neymar sa trenerom? Nema potreba da se nabrajju skandali koje je Balotelli napravio vec sada, a pravi ih konstantno. Njega masa ljudi prezire zato sto je takav raskalasen i razmazen. Kad se sjetim samo prije dok je bio pod Mourinhovim nadzorom, lik udje u igru, i ne primi dobro 2 lopte i naljuti se, samo sto ne zaplace.
                      A da Neymar pravi ovakve skandale kao Balotelli, mogu zamisliti samo kolika bi mrznja bila...
                      Najjace je kada ga neki ljudi ne vole zbog frizure, to mi je najjace.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        @ S-Nash


                        Ako nekoga mrzis nemozes brate da pises ovake gluposti , recimo evo ti primjer ja mrzim C.Ronalda ( nemogu ga smislit ) al brate nemogu da pisem da nema pojma kosto ti nama ovdje predstavljas Neymara , i jedan i drugi su majstori svog posla ;)


                        A isto tako ne kontam zasto toliko dizes Hazarda , a spustas Neymara , koji je po meni dosta kompletniji igrac od Hazarda , al opet svako ima svoje misljenje , o tome necemo raspravljat ;)
                        Ja njega nisam spustao vec rekao da smatram da nije najtalentovaniji, ako je to spustanje...

                        Po cemu je kompletniji, samo malo bolje resava 1 na 1. Pregled igre i pas su na strani Edena, prodorniji je Eden zbog snage a driblinge imaju odlicne. Hazard ima bolje odigravanje iz prve i igra sa manje dodira. Daleko od toga da Nejmar ne vredi i da nije u samom vrhu ali toliko dobar kao sto strucnjaci pricaju nije. Na Nejmara se ljudi naloze zbog klipova i toga sto ga strucnjaci dizu u nebesa pa onda taj uticaj prelazi na njih. U Brazilu je mnogo lako sprdati se i igrati jer odbrane nema, evo Ronaldinjo odavno u Evropi nista nije mogao pa se vratio kuci i kida. Zasto? Nema odbrane, duela, tempa. Igra se leprsavo i za publiku i to je ok jer ima draz ali nije nikakav parametar.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ja njega nisam spustao vec rekao da smatram da nije najtalentovaniji, ako je to spustanje...

                          Po cemu je kompletniji, samo malo bolje resava 1 na 1. Pregled igre i pas su na strani Edena, prodorniji je Eden zbog snage a driblinge imaju odlicne. Hazard ima bolje odigravanje iz prve i igra sa manje dodira. Daleko od toga da Nejmar ne vredi i da nije u samom vrhu ali toliko dobar kao sto strucnjaci pricaju nije. Na Nejmara se ljudi naloze zbog klipova i toga sto ga strucnjaci dizu u nebesa pa onda taj uticaj prelazi na njih. U Brazilu je mnogo lako sprdati se i igrati jer odbrane nema, evo Ronaldinjo odavno u Evropi nista nije mogao pa se vratio kuci i kida. Zasto? Nema odbrane, duela, tempa. Igra se leprsavo i za publiku i to je ok jer ima draz ali nije nikakav parametar.

                          Ok onda smo zakljucili da je za tebe Hazard bolji i kompletniji igrac , za mene je to Neymar , imas svoje misljenje imam svoje misljenje , a za ovo podebljano nemam komentar i to je neko tvoje misljenje.

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Neymar je apsolutno zasluzio da se ovdje nadje ..

                            On ima svojih bubica i to , onaj nacin sutiranja penala , ali on daje uvijek 100 % i gine za Santos , a to kako terorise protivnicke odbrane u Brazilu je zlo ..

                            Naravno , ovo ce Leo osvojiti , al mladi Brazilac i je zasluzio 1000 % da se nadje ovdje .
                            Ma cime? Je l ima jednu titulu u Brazilu? Je l bio najbolji strelac nekad? Asistent? Nesto?

                            @ Hazard moze da ga izmisli od lopte covek je najbolji igrac u francuskoj i vi ga uporedjujete sa onim prcopevcom koji se sminka po ceo dan i koji igra u najgoroj ligi na svetu ma ajde ne sprdajte se ovde, nema tu nikakve rasprave ne znam odakle vam ideja da ih uporedjujete ovaj bre nema dva pisanja u ozbiljnom fudbalu i on da bude bolji od Hazarda, vecu glupost na ovomn forumu nisam procitao a procitao sam ih mnogo.

                            Comment


                            • Ja Edena spomenuo nisam , za njega svaka cast , biti najbolji igrac u Francuskoj sa 20 godina je za svaki respect , ja to ne omalovazavam i da se Hazard ovdje nasao na listi ja bih rekao da je zasluzeno .. A Neymar je sa Santosom osvojio Copa Libertadores u prosloj sezoni sto nije mala stvar. ;)
                              Last edited by Dale; 01-11-11, 14:26.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ma ko zna kako je on dospeo na ovu listu... Veliki svetski talenat jeste, ali nije dostojan ove liste... A takodje ne znam ni poentu Benzeme na ovoj listi...

                                EDIT: Mada opet poenta cele price da ovi nominovani igraci nisu ni bitni kad ce Mesi da osvoji na kraju krajeva...
                                Last edited by Freshman; 01-11-11, 14:28.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X