Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam znao gde da pisem pa cu ovde , posto je Evropa tema za ovu sezonu , ja pisem za sledecu , po meni timovi koji ce da igraju sledece godine LS

    Engleska : Man City , Man UTD , Celzi - kvale Arsenal
    Spanija : Real , Barcelona , Valensija - kvale Malaga ili Sevilja
    Nemacka : Bayern , Borussia Dortmund , Werder - kvale Salke i Leverkuzen
    Italija : Juventus i Milan - kvale Napoli
    Francuska : PSG i Lyon , kvale Monpeljer ili Lil
    Portuga : Porto i Benfika , kvale Sporting
    Rusija : Zenit , kvale CSKA Moskva
    Ukrajna : Sahtjor , kvale Dinamo Kjev
    Holandija : PSV , kvale Ajax
    Turska : Galatasaray , kvale Fenerbahce
    Grcka : Panathinaikos , kvale Olympiakos
    Danska : Kopenhagen ,kvale Nordsjelland
    Belgija : kvale Anderlecht i Standard
    Rumunija : kvale Kluz i Dinamo Bukurest
    Skotska : kvale Rendzers i Seltik
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Mislim da si kod Skotske pogresio...

      sigpic

      Comment


      • Gde ovo iskopa majke ti
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Miko legendo svaka ti cast za ova predvidjanja za LP sljedece sezone a u nekim ligama je tek trecina prosla,stvarno nemam rijeci, ti nista ne prepustas slucaju i kod tebe mjesta za spontanost nema...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • PREMINUO DOKTOR SOCRATES



            Legendarni brazilski fudbaler, Socrates Brasileiro Sampaio, preminuo je danas u 58. godini života u saopaulskoj bolnici Albert Einstein.

            Smrt je prouzročio septički šok, a doktori vjeruju da je infekciju izazvala bakterija kojom se bivši fudbaler kontaminirao pri porodičnom ručku u četvrtak.

            U bolnicu je Socrates stigao u petak i od tada je na životu održavan uz pomoć aparata.

            Podsjetimo, tokom igračke karijere Socrates je nastupao za Botafogo, Corinthians, Fiorentinu, Flamengo i Santos, a za nacionalni tim odigrao je 60 utakmica.

            Comment


            • Jao Boze sta se ovo desava. Pre nekoliko dana Geri Spid, sad Sokrates...

              Kakav je to igrac bio, kapiten Brazila u ono vreme. Mozda i najbolji pas petom u istoriji. Pa jos obrazovan...Legenda.

              Neka mu je laka crna zemlja.

              Comment


              • Najpotcenjeniji fudbaler svih vremena, 1982. bio je kapiten najboljeg tima koji nije osvojio svetsko prvenstvo, izbacili su ih srecni Italijani. Neverovatan igrac, veoma visok, fenomenalan tehnicar, mocan suter. Evo snimka tog fenomenalnog tima 1982, gde su glavne zvezde bili Sokrates i Ziko.

                RIP dr Socrates

                Last edited by Nebojsa; 04-12-11, 11:34.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Nezvanično: Benitez novi trener Paris St. Germaina

                  http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...aina/111205002

                  Leonardo se baš naklatio Antoine Kombouare-u, ovo možda i bude tačno.

                  Comment


                  • Još neka o Doktoru....

                    http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...%80%D0%B0.html

                    http://www.pobjeda.me/2011/12/04/in-...-je-mogao-sve/

                    http://www.guardian.co.uk/football/b...razil-football
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Nezvanično: Benitez novi trener Paris St. Germaina

                      http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...aina/111205002

                      Leonardo se baš naklatio Antoine Kombouare-u, ovo možda i bude tačno.
                      Bivši Interov trener zaposlio čoveka koga je nasledio u januaru ove godine u Interu...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Urugvaj: Rekoba doneo titulu Nasionalu!
                        Sećate li se Alvara Rekobe? Urugvajski as ubitačne levice postao je heroj navijača Nasionala iz Montevidea, novog šampiona Aperture. Upravo je nekadašnji as Intera bio najzaslužniji za takav ishod prvenstva, jer je u poslednjem kolu, u gostima protiv Liverpula, postigao jedini gol na utakmici i doneo svom timu pobedu koja ga je održala na liderskoj poziciji. Nasional je šampionat završio za bod ispred Danubia, inače kluba u kome je Rekoba nekada davno počeo karijeru i iz kojeg je baš ovog leta prešao u redove ekipe koju trenira Marselo Galjardo, bivši reprezentativac Argentine.

                        Rekoba je utakmicu počeo sa klupe, na teren je kročio početkom drugog poluvremena, da bi 11 minuta pre kraja efektnim golom razgalio navijače Nasionala, tako da ni ubedljiva pobeda Danubia nad Bela Vistom od 4:1 nije uticala na obrt u vrhu tabele.
                        http://www.sportal.rs/news.php?news=63978
                        Legenda i dalje zivi.

                        Comment


                        • Da sjećam se, ali sam zadnji put cuo za njega kad je igrao u Grčkoj, prebacio sam na neki kanal kad cujem Recoba i tad sam mislio da je već završio karijeru, ali se ipak neda.

                          Comment




                          • El Chino

                            Meni na drugom mestu u srcu odmah posle Ronalda (onog pravog ne ovog... sada da ne kazem nesto uvredljivo).
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Danas se ovakvi prodori kakve je imao Recoba i ne mogu vidjeti na utakmicama. Kako je sa lakocom prolazio igrace. Meni je posebno bio drag jer je igrao za Inter, tim koji najviše gotivim od strani klubova i igrača koji je igrao za Inter kojeg sam najviše volio Youri Djorkaeff-a.

                              Comment


                              • Evo tog gola El Chino-a...



                                Šteta što nije malo mlađi pa da igra u ovoj reprezentaciji Urugvaja.Napravila bi se neka formacija sigurno da igraju u istoj postavi i Suarez i Kavani i Forlan i Rekoba...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X