Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Гласао за Декија, наравно. Али најлепши ми је овај Нејмаров гол.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Gary Speed izvrsio samoubistvo
      Secam ga se dok sam pocinjao pratiti fudbal , igrao je za Leeds United , ako se ne varam nosio broj 11 , pocivaj u miru
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Baš sam gledao pre neki dan ovu našu grupu za SP i vidim da je Velšanima selektor legendarni Geri Spid. Kad ovo sad vidim... Sećam ga se iz Njukasla i Boltona gde je bio pravi autoritet na terenu.

        Morale bi danas utakmice da počnu sa minutom ćutnje u PL...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Miko, dok je Gary Speed igrao za Leeds ti se nisi ni rodio.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Baš sam gledao pre neki dan ovu našu grupu za SP i vidim da je Velšanima selektor legendarni Geri Spid. Kad ovo sad vidim... Sećam ga se iz Njukasla i Boltona gde je bio pravi autoritet na terenu.

            Morale bi danas utakmice da počnu sa minutom ćutnje u PL...
            Swansea - Villa je pocela s minutom sutnje .

            Bas mi je zao , gotivio sam ga pravo
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Miko, dok je Gary Speed igrao za Leeds ti se nisi ni rodio.
              Pratio ga je iz kevinog stomaka.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Baš sam gledao pre neki dan ovu našu grupu za SP i vidim da je Velšanima selektor legendarni Geri Spid. Kad ovo sad vidim... Sećam ga se iz Njukasla i Boltona gde je bio pravi autoritet na terenu.

                Morale bi danas utakmice da počnu sa minutom ćutnje u PL...
                I ja ga se sjecam ali dok je igrao za Newcastle. Steta stvarno...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Miko, dok je Gary Speed igrao za Leeds ti se nisi ni rodio.
                  Jesam se rodio dok je igrao zadnju sezonu ;) Moguce da ga onda znam sa nekih menadzera uglavnom nosio 11 u Licu , odakle znam nemam pojma , verovatno sa Premier Manager 96' za play station 1 dok sam igrao davno ;)
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • http://uk.eurosport.yahoo.com/281120...x-assault.html

                    Bivsi igrac Rome,Milana i Intera Mancini osudjen na dvije godine i osam mjeseci zatvora zbog silovanja.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Geri je bio veliki igrac,radilica,autoritet.Ne znam koja ga je muka nacerala da ovo uradi,velika steta
                      sigpic

                      Comment


                      • Geri majstore,pocivaj u miru!
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • &quot;Танго 12&quot; за ЕП 2012



                          Лист "Берлински курир" објавио је у понедељак фотографију лопте која би требало да буде у употреби на предстојећем Европском првенству у Пољској и Украјини, а сазнања немачких новина пренели су и поједини украјински медији.

                          Адидасова лопта је добила назив "Танго12" по узору на чувени "Танго" који је коришћен на Светском првенству у Аргентини 1978. године, а званично ће бити представљена у Кијеву 2. децембра приликом жреба за такмичење по групама на Еуро 2012.

                          - Званична лопта која ће се корисити на предстојећем Европском првенству је револуционарно достигнуће наше компаније. Направљена је у складу са савременим потребама и жељама фудбалера. Тренутно лопту тестирају екипе Бајерна и Милана и према њиховим речима ради се о најбољој лопти са којом су имали прилику да тренирају, рекао је Герберт Хајнер, извршни директор "Адидаса".
                          Last edited by Урош94; 29-11-11, 14:54.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • U. Chile i Vasko mi se malo razlikuje od meceva koje gledam u ovim krajevima... Maksimalna nedisciplina i vrcenje oko svojih osa... Jedino su bolji tehnicari... A Zunjino nije vise ko sto je bio. Nisu bas ti slobodnjaci kao nekad, a izuzetno je los u defanzivi.

                            Comment


                            • The greatest European Championship XI of all time - featuring Zidane, Van Basten & Maldini... i naravno Džajić

                              Formation: 3-4-1-2

                              Dragan Dzajic (Yugoslavia – 1968, 1976)

                              Regarded by some as Europe's greatest ever left winger, Dzajic was Euro '68's best player. He scored the semi-final winner versus England with a delightful lob before opening the scoring in the final against Italy. Yugoslavia were set to triumph until a late equaliser from Angelo Domenghini forced a replay that Italy won 2-0. In 1976, he was again up to mischief as he ran West Germany ragged in the semis, scoring to put Yugoslavia 2-0 up. Germany forced extra-time with a late comeback and eventually won 4-2. Dzajic was a master dribbler with a vicious left foot.
                              http://www.goal.com/en/news/1717/edi...time-featuring

                              Last edited by miloolja; 02-12-11, 15:55.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Engleska - Holandija 29.2.2012 na Wembley-ju

                                Engleska fudbalska reprezentacija dogovorila je jaku provjeru prije Europskog prvenstva. Prvi protivnik u 2012. godini bit će joj svjetski viceprvakom.

                                Ogled Engleske i Holandije prvobitno je dogovoren za august 2012., a trebao se odigrati na Wembleyju. Mjesto radnje ostalo je isto, ali je nakon žrijeba za Europsko prvenstvo utakmica pomaknuta na 29. februar.

                                Promjena termina čekala se do završetka žrijeba jer je postojala mogućnost da dvije reprezentacije budu svrstane u istu grupu jer je Holandija bila u prvoj, a Engleska u drugoj jakosnoj Grupi.

                                Kako to nije bio slučaj, utakmica će za obje reprezentacije poslužiti kao jaki test uoči izazova u Poljskoj i Ukrajini.

                                Voljom žrijeba Engleska se našla u Grupi D, zajedno s domaćinom Ukrajinom te Francuskom i Švedskom. Holandija je u skupini B s Danskom, Njemačkom i Portugalom.

                                Comment

                                Working...
                                X