Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle Mesija je najbolji, nema sta i Runi je broj 3, zaista fenomenalan i kompletan, ne znam kako jednu takvu igracinu niko ne gura u TOP3, pa retko i TOP5.

    Ja kod njega ne volim samo nacin na koji igra i to driblanje samog sebe, dodir vise i cesto petljanje. Volim kad je dribler uvek konkretan i krene da gazi redom.

    A to kako izgleda mi je svejedno + nije tema o kojoj ovde treba diskutovati al bila je izjava pa je bilo neizbezno.

    Mada je Runi mozda sada i ispred njega.
    Last edited by Casiraghi; 15-09-11, 15:09.
    sigpic

    Comment


    • Alal vera onima koji podrzavaju i cene ovakvu izjavu, Ronaldo uopste nije malouman, ali uopste...
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Prema svemu vidjenom ako BiH dobije Luxemburg ide ispred Srbije Tole ... Borac za vikend igra sa Olimpikom u Sarajevu , valjda cemo uzeti 3 boda ;)
        Cemu facepalm?Imali ste par opasni blamaza u ovim kvalifikacijama a dobro ne moze biti BIH ispred Srbije,vi trebate da bude na prvom mjestu



        Elem,ovo znaci da mozemo da budemo nosiocu u barazu
        Last edited by DinoFC; 15-09-11, 16:07.

        Comment


        • Kakav god bio, to je savrsen fudbaler, najkompletniji ikada, i dao je za dve sezone 100 golova za Real, veliki je to as ogroman, ima sve zive trofeje, i sa relativno tankom reprezentacijom je imao dosta uspeha, nema on mrlju u karijeri iako je masni prljavi cigan sa najodvratnijim karakterom, jednostavno je cudo od igraca.

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Posle Mesija je najbolji, nema sta i Runi je broj 3, zaista fenomenalan i kompletan, ne znam kako jednu takvu igracinu niko ne gura u TOP3, pa retko i TOP5.

            Ja kod njega ne volim samo nacin na koji igra i to driblanje samog sebe, dodir vise i cesto petljanje. Volim kad je dribler uvek konkretan i krene da gazi redom.

            A to kako izgleda mi je svejedno + nije tema o kojoj ovde treba diskutovati al bila je izjava pa je bilo neizbezno.

            Mada je Runi mozda sada i ispred njega.
            Uz sav respect nije.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Posle Mesija je najbolji, nema sta i Runi je broj 3, zaista fenomenalan i kompletan, ne znam kako jednu takvu igracinu niko ne gura u TOP3, pa retko i TOP5.

              Ja kod njega ne volim samo nacin na koji igra i to driblanje samog sebe, dodir vise i cesto petljanje. Volim kad je dribler uvek konkretan i krene da gazi redom.

              A to kako izgleda mi je svejedno + nije tema o kojoj ovde treba diskutovati al bila je izjava pa je bilo neizbezno.

              Mada je Runi mozda sada i ispred njega.
              Nema teorije, Ronaldo je maneken i daje svakakve izjave, ali moze mu se. Covek ja najkompletniji igrac na svetu...moze pricati ko sta hoce. Neka je Messi najbolji, Ronaldo je najkompletniji.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Rekao sam mozda, mnogo mi se dopada nacin na koji dominira terenom i ovo sto sad radi. Videcemo kako ce nastaviti.
                sigpic

                Comment


                • Messi,Rooney,CR7 trenutno dominiraju fudbalskim terenima...zasto je bitan poredak? Mozemo samo da uzivamo

                  Comment


                  • Mozda nije, po cemu bi on to mogao da bude ispred Ronalda? Rooney uz sav respekt koji imam prema njemu, nije nikako ispred Ronalda, a sa lakocom igra i Ronaldo pa utrpa 40 golova. Nebitno, levom, desnom, glavom, iz slobodnjaka, iz bilo koje pozicije daje golove. Rooney je verovatno najbolji napadac sada, ali on i Ronaldo meni nisu toliko blizu kako to neki predstavljaju, ali mozda sam to samo ja.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ne moze niko da kaze da on nije vrhunski igrac, ali je malouman i povrsan, da ne upotrebim neke teze reci. Ja jednostavno takvu drustvenu gnjidu ne mogu da volim i postujem.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Messi,Rooney,CR7 trenutno dominiraju fudbalskim terenima...zasto je bitan poredak? Mozemo samo da uzivamo
                        Ako nekim slucajem ne bude igrao jednostavnije, ja necu uzivati u tome sigurno, ne podnosim kad igrac dribla sam sebe u mestu.

                        Sto se Runija tice, govorite o njemu kao da je 2 klase ispod Ronalda. Ja ne volim ni njega generalno jer igra za Mancester ali mi se dopada sta sve radi kao napadac. Trci 11-12 km, dobar u defanzivi, deli i kratke i duge lopte, daje golove iz svih pozicija + odlican iz slobodnjaka, brz, prodoran, ima zavrsnicu, konkretan u svakom sekundu meca, ako to nije kompletnost i klasa ne znam sta je. A ovo sto radi sad u PL i sto je radio pretprosle sezone do povrede i u finisu prosle se nimalo ne razlikuje od Ronaldove dominacije terenima PL. To sto ovaj daje tolike golove je zato sto su osim Barse svi preslabi u Primeri za Real, sa Mesijem isti slucaj. Da se vrati u Englesku, ne bi sigurno imao takvu statistiku.

                        A ovo je najbolji trio trenutno i guranje nekog cetvrtog je meni smesno. Ima velikih majstora ali su ipak nesto ispod ovih.
                        sigpic

                        Comment


                        • Slazem se sa tim Nash...mislio sam da su oni igraci-madjioncari. Znaju jednim potezom da rese mec sa maltene bilo koje pozicije na terenu ni ja ne volim njegovo komplikovanje,ali volim bolestan sut

                          I apsolutno se slazem da je,usudicu se da kazem-ruzno stavljati Runija dve klase ispod bilo kog igraca na svetu.

                          Comment


                          • Sta pricas ti covece? Po tvom opisu Rooney-a ispade da je on u svim parametrima jednak a u nekim i bolji od Ronalda.....Ako cemo vec o karakteristikama, Rooney nema prednost ni u jednoj u odnosu na CR-a.....Brzina, sut, tehinka, pas, igra glavom, pregled igre, nigde nema prednost u odnosu na Ronalda, nigde!!!! O dominaciji necemo, Ronaldo je u sezoni 07/08 dao 35 golova u ligi, i bio ubedljivo najdominantniji igrac u Engleskoj...tako da necemo o tome....
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • I da dodam da je to zasto Runija ne stavljaju mnogi u rang sa Ronaldom je to sto je onda Ronaldo bio najbolji, a Runi nije bio na trenutnom nivou pa je Runi ostao prosto ispod Ronalda i dan danas ali kad se uporede fudbalski, razlike gotovo da i nema. A obojica su kompletnija od Mesija, samo sto ovaj koristi to sto ima na nevidjen nacin. Ronaldo kad je otisao, Vejn je prosto eksplodirao. Da su zadrzali Ronalda + ovaj Runi, ja stvarno ne vidim kako bi njih neko zaustavio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Sta pricas ti covece? Po tvom opisu Rooney-a ispade da je on u svim parametrima jednak a u nekim i bolji od Ronalda.....Ako cemo vec o karakteristikama, Rooney nema prednost ni u jednoj u odnosu na CR-a.....Brzina, sut, tehinka, pas, igra glavom, pregled igre, nigde nema prednost u odnosu na Ronalda, nigde!!!! O dominaciji necemo, Ronaldo je u sezoni 07/08 dao 35 golova u ligi, i bio ubedljivo najdominantniji igrac u Engleskoj...tako da necemo o tome....
                                Pregled igre mu je bolji kao sto je i mnogim drugim igracima. Ronaldo kad nabije glavu gotov napad u velikom broju situacija. A nije dao 35 golova u ligi nego 31 te sezone. Runi je u 09-10 dao 26 i povredio se mesec ipo dana pred kraj, dakle to mu dodje na isto statisticki. Sto se suta tice, tu su negde, Runi je fenomenalan u zavrsnici. Brzina i prodor normalno na strani ovog.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X