Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ma jesu to 2 od 3 najbolje ekipe na svetu. Ali fudbal nije egzaktna stvar. Pa niko ne bi gledao fudbal da samo najbolji osvajaju sve.
    To su 2 najbolje ekipe na svetu trenutno, prosta cinjenica. Ako si tu stavio Mancester sa njima, gresis. Jesu u TOP3 i 3. najbolja ekipa na svetu ali su ovi trenutno bolji a razlika nije tako ni mala.
    sigpic

    Comment


    • Ne znam sto si me ispravljao kad nisam nigde pogresio...rekao sam od 3 najbolje. Mancester je trenutno na tom nekom trecem mestu,sto je velika stvar...

      A nadam se da cemo videti kolika je razlika kada/ako se sretnu u LS. Ne bih ja da proricem.

      Comment


      • Procitao sam negde prosecan clanak,ako ne i odlican o Barseloni i o ovome sto oni rade u poslednje 3 godine:
        "Šta je činiti fudbalskom svetu?

        Iskreno?

        Samo čekati da prođe…"

        Jednostavno protiv ove ekipe se ne moze.Mogu da se trude Real i Mancester i ostale ekipe koliko hoce,ali ishod utakmice zavisi od Barselone,i od samo njih.
        Ovo je mozda,ma sta mozda,jeste jedna od najboljih skupina igraca na svetu...jbt pa zamisli da vezni red imas Xavi - Iniesta - Fabregas - Busquets a napad Pedro - Messi - Villa,jos je tu Alexis,a da ne pricam o Thiagu u kakvog igraca izrasta.
        U tome je razlika izmedju Barse i ostalih klubova,oni mozda potrose 300 miliona za 3-4 sezone,ali prvo traze u svom dvoristu igrace,pa ako nema adekvatnih,oni ih traze na transfer trzistu.
        Od kada je Gvardiola dosao uveo je u 1. tim Pedra,Busquetsa,Fontasa,Dos Santosa,Thiaga...
        Ovo sto oni rade,ljudi se smeju,pogledajte sinocni 4. gol Barse,kakva je to sprdnja,Messi do Inieste,Iniesta do Fabregasa,Fabregas povratna,Iniesta u prostor,Messi dribla golmana i daje gol...smesno.
        Znaci,jednostavno treba da se saceka da im dosadi da osvajaju i pobedjuju sve,drugog resenja nema.






        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Originally posted by Phenom View Post
          Procitao sam negde prosecan clanak,ako ne i odlican o Barseloni i o ovome sto oni rade u poslednje 3 godine:
          "Šta je činiti fudbalskom svetu?

          Iskreno?

          Samo čekati da prođe…"

          Jednostavno protiv ove ekipe se ne moze.Mogu da se trude Real i Mancester i ostale ekipe koliko hoce,ali ishod utakmice zavisi od Barselone,i od samo njih.
          Ovo je mozda,ma sta mozda,jeste jedna od najboljih skupina igraca na svetu...jbt pa zamisli da vezni red imas Xavi - Iniesta - Fabregas - Busquets a napad Pedro - Messi - Villa,jos je tu Alexis,a da ne pricam o Thiagu u kakvog igraca izrasta.
          U tome je razlika izmedju Barse i ostalih klubova,oni mozda potrose 300 miliona za 3-4 sezone,ali prvo traze u svom dvoristu igrace,pa ako nema adekvatnih,oni ih traze na transfer trzistu.
          Od kada je Gvardiola dosao uveo je u 1. tim Pedra,Busquetsa,Fontasa,Dos Santosa,Thiaga...
          Ovo sto oni rade,ljudi se smeju,pogledajte sinocni 4. gol Barse,kakva je to sprdnja,Messi do Inieste,Iniesta do Fabregasa,Fabregas povratna,Iniesta u prostor,Messi dribla golmana i daje gol...smesno.
          Znaci,jednostavno treba da se saceka da im dosadi da osvajaju i pobedjuju sve,drugog resenja nema.





          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Silovanje od fudbala. I nikad ne zaboravite da u najsramnije odsudjenom dvomecu u istoriji fudbala Celzi Barselona 2009 Barselona pardon svemirska Barselona je za 180 minuta imala 3 suta u gol. Toliko o tome.

            Comment


            • Da li nas čeka era dominacije mančesterskih klubova?





              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Dok je Barsa ovako mocna,ne,a dominacija mora postojati i u Evropi da bi bila dominacija
                U PL vrlo moguce,mada ne treba otpisivati Celsi i Liverpul
                sigpic

                Comment


                • Ovo si ti pisao.

                  P.S. Stavite Vladanu veliku zelenu kockicu za avatar.

                  Comment


                  • Cico Kranjcar nije vise trener Crne Gore.Pa ja ne mogu da vjerujem da se ovo desava,Savicevic govori da je glavni razlog sto nema pobjede u zadnja dva meca Pa covjek je uradio nesto nemoguce sa ovom reprezentacijom.Od veoma lose ekipe koja je prosle godine bila predzadnja u kvalifikacijonoj grupi,doveo je ovu ekipu do reprezentacije koja se borila za prvo mjesto sa Englaskom do ove nedjelje.Covjeka koji nije primio gol na prva 4 kvalifikaciona meca protiv Englaske,Bugarske,Svajcarske i Velsa.Covjeka koji je odigrao remi bez golova na Wembliju protiv velike Englaske.Da nije bilo Cica Kranjcara Crna Gora nikad ne bi bila tu dje jeste.Nikad ne bi bila u 20 reprezentacija na svjetskoj rang listi.Pa ja ne mogu da vjerujem koliki je kreten Dejo Savicevic Dejo Savicevic je covjek koji zeli zlo Crnogorskom fudbalu i Crnogorskoj reprezentaciji

                    Comment


                    • Originally posted by Fedex ba View Post
                      Cico Kranjcar nije vise trener Crne Gore.Pa ja ne mogu da vjerujem da se ovo desava,Savicevic govori da je glavni razlog sto nema pobjede u zadnja dva meca Pa covjek je uradio nesto nemoguce sa ovom reprezentacijom.Od veoma lose ekipe koja je prosle godine bila predzadnja u kvalifikacijonoj grupi,doveo je ovu ekipu do reprezentacije koja se borila za prvo mjesto sa Englaskom do ove nedjelje.Covjeka koji nije primio gol na prva 4 kvalifikaciona meca protiv Englaske,Bugarske,Svajcarske i Velsa.Covjeka koji je odigrao remi bez golova na Wembliju protiv velike Englaske.Da nije bilo Cica Kranjcara Crna Gora nikad ne bi bila tu dje jeste.Nikad ne bi bila u 20 reprezentacija na svjetskoj rang listi.Pa ja ne mogu da vjerujem koliki je kreten Dejo Savicevic Dejo Savicevic je covjek koji zeli zlo Crnogorskom fudbalu i Crnogorskoj reprezentaciji
                      Cica! Ole!

                      Comment


                      • I sada dodje novi trener,nema teorije da uradi nesto,nema kada svoj sistem da uigra,bolje da su Cicu ostavili do kraja,pa sta uradi. ;)
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          I sada dodje novi trener,nema teorije da uradi nesto,nema kada svoj sistem da uigra,bolje da su Cicu ostavili do kraja,pa sta uradi. ;)
                          Ma tipicno Balkanska posla.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            I sada dodje novi trener,nema teorije da uradi nesto,nema kada svoj sistem da uigra,bolje da su Cicu ostavili do kraja,pa sta uradi. ;)
                            Ma moze uraditi nesto,tj. osvojit bod protiv Svajcaraca koji god trener da dodje,ali mislim da nemamo sansi ako odemo u baraz.Trebace mnogo vremena da uigra svoj sistem...
                            Ali Cico vjerovatno nije htio da poslusa sta Savicevic kaze i otjerali su ga.Savicevic voli da komanduje iako nije selektor.Govori jos Savicevic,dali smo mu otkaz jer se nije pravilno ponasao u skladu FSCG

                            Comment


                            • Mogao bi Tole da se ugleda na komsiju i smeni ono tele.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dajemo vam Pizona besplatno,ako treba i platicemo,i povedite Pantelica neka vam nosi lopte
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X