Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Dajemo vam Pizona besplatno,ako treba i platicemo,i povedite Pantelica neka vam nosi lopte
    Ne treba nam Pizon,a za Pantelica cemo se dogovorit
    Novi trener je,pomocnik Zlatka Kranjcara, Branko Brnovic.
    Cico kaze da mu nisu dozvolili da bude prvi selektor i da je za vijest da nije vise selektor cuo preko hrvatskih medija.

    Comment


    • Sve vesti - bez komentarisanja

      Mesi: "Maradona je najbolji"
      Izvor: B92, Beta | ČŽ

      Zvezda Barselone Lionel Mesi rekao je da sanja da se jednog dana vrati u Argentinu i završi karijeru u Njuels Old Bojsima, gde je i počeo da igra fudbal.

      "Od kada sam bio dečak, sanjao sam da igram u argentinskoj ligi, odnosno za Njuels Old Bojs. Zaista želim da iskusim kako je to igrati za taj tim. Uvek sam ostajao kasno kad sam bio dete da bih gledao utakmice na televiziji", preneli su danas brazilski mediji Mesijeve reči.

      Argentinski reprezentativac rodjen je u Rosariju, a igrao je u mlađim kategorijama Njuels Old Bojsa od 1995. do 2000. godine. U Barselonu je prešao mnogo pre nego što je mogao da dođe do prvog tima.

      Brazilske novinare zanimalo je i Mesijevo viđenje dileme ko je najbolji fudbaler svih vremena, Pele ili Maradona?

      "Maradona je najbolji fudbaler u istoriji fudbala, tu nema sumnje. Nikad nisam ni video Pelea kako igra, ali i ne treba da ga vidim da bih znao da je Dijego najbolji", spremno je odgovorio Mesi.
      sigpic

      Comment


      • Na meču između Zvezde i BSK -a iz Borče pojavio se veliki natpis "Zvezdaši svi na borbene položaje, rat za titulu počinje"

        Beogradski dnevnik "Sport" preneo je izjavu Miodraga Jankovića, prvog operativca Zajednice superligaša. "Nije normalno da se ovo toleriše. Pravilnik je jasan i sada je na potezu delegat, a na osnovu njegovog izveštaja reagovaće i disciplinski organi".


        Nas je Janković uputio na komesara za takmičenje Branislava Delića.

        "Ja ne mislim da je ta poruka imala ratoborni smisao i da se to odnosi samo na fudbal. Izveštaj sa zapisnikom delegata ide na disiplinsku komisiju, a onda se tamo odlučuje da li je prekršaja bilo", rekao je Delić za B92.

        Pozvali smo i portparola Crvene zvezde Marka Nikolovskog, koji nam je saopštio da je zvanični stav kluba da ne komentariše celu situaciju.

        Delić je dao svoje mišljenje i po pitanju izjava predsednika Jagodine da "večiti do bodova dolaze silom".

        "Odgovornost leži na svim faktorima. Ako je to rekao kao predsednik Jagodine, onda će i to biti predmet disciplinskih organa", rekao je Delić.







        http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=541468
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Crno - beli trg u Vranju

          Trg Bratstva i jedinstva osvanuo prefarban u crno – belo. Meštani zadovoljni novim izgledom trga, mada ima i onih koji strahuju od odmazde „zvezdaša“
          Crno - beli trg


          VRANJE – Trg Bratsva i jedinstva u Vranju u šali je nazvan crno – beli trg, doduše i sa razlogom jer je pre par dana na iznenađenje stanara okolnih zgrada ceo trg prefarban u crno – belo. Da je reč o navijačkoj grupi govori i grafit na jednoj od stambenih zgrada.

          - Ništa nismo čuli, to se verovatno dešavalo preko noći. Uostalom baš je lepo, sada smo svi prinuđeni da navijamo za Partizan – priča u šali Dobrivoje Mančić jedan od stanara.

          Stanari pretpostavljaju da je ovo delo navijačke grupe, kažu da se nikome nisu žalili, uostalom sada im trg deluje uređenije.

          - Čujemo da će nam promeniti ime trga, što i nije loše. Nismo se nikome obraćali , čak i ne znamo ko je nadležan za ovakve probleme, ali moram da priznam da je sada nekako „interesentnije“ i lepše – kaže Slobodan Višnjić.

          Međutim ima i onih koji u ovom slučaju vide teoriju zavere i strahuju od odmazde navijača Crvene zvezde.

          - Ma kakve su to priče „igrala se deca“. Nije baš tako, odakle deci toliko novaca za ove masne farbe koje puno koštaju, mora da je to neko dobro isfinansirao i ko zna zašto je to uradio. Šta ako se sada navijači zvezde naljute pa i oni počnu da farbaju po trgu, kako će se sve to završiti – pita se jedan od stanara okupljenih na od skora crno – belim klupama.

          Da li je u pitanju šala ili vandalizam još uvek se nezna. Nijedna inspekciji niti komunalna policija nije reagovala na činjenicu da je jedan od najvećih trgova u Vranju prefarban.

          SVE ZAVISI U ČIJEM VLASNIŠTVU JE ZEMLjIŠTE

          Zamenik direktora direkcije za izgradnju Aleksandar Trajković, objasnio nam je da dalji postupak zavisi isključivo od toga u čijem vlasništvu je zemljište.

          Pretpostavljam da je u vlasništvu grada, tako da ćemo nekako morati da reagujemo i da to uredimo. Ali koliko znam nije bilo primedbe građana. Čudno mi je da komunalna policija koja uredno patrolira gradom nije primetila i reagovala. U svakom slučaju tako nešto je nedopustivo i mora se što pre rešiti – kaže Trajković

          http://www.novosti.rs/vesti/srbija.7...i-trg-u-Vranju
          Last edited by Casiraghi; 13-09-11, 12:30.

          Comment


          • Jagodinci se nisu žalili na suđenje?!


            Uprkos medijskoj hajci, Jagodinci nisu ništa napisali u zapisniku sa utakmice sa Partizanom.

            Jagodinci su digli frku oko suđenja Milorada Mažića u njihovom porazu od Partizana (0:1). Tvrde da su oštećeni.

            Naime, oni su ljuti na Mažića ne samo zato što je dosudio najstrožu kaznu za goste u 79. minutu posle starta nad Laminom Dijarom, već i zato što nije dosudio penal za njih u 27. minutu posle duela Miloša Stojanovića i Aleksandra Miljkovića.

            A u zapisnik nisu upisali ni slovo o suđenju, prenosi "Sportski Žurnal".

            Dakle, istupom u javnosti su očigledno želeli samo da medijskom hajkom izvrše pritisak. Jer, da zaista misle da su oštećeni, to bi pisalo u zapisniku sa utakmice.

            I dok Jagodinci kukaju, Milorad Mažić ide na evropsku scenu. Srpskom arbitru povereno je deljenje pravde na meču Lige Evrope, između PAOK-a i Totenhema.

            Jedini superligaški klub koji se žalio na suđenje je Vojvodina u remiju u Užicu (2:2). Novosađanji su napisali da smatraju da ih je sudija Danilo Grujić dva puta oštetio - kod drugog gola Slobode i u situaciji kada im, po njihovoj proceni, nije dosudio penal.

            http://www.mondo.rs/s217562/Sport/Sp..._sudjenje.html
            Last edited by Casiraghi; 13-09-11, 12:32.

            Comment


            • Prosinečki: Zvezda je i dalje veliki klub


              13. septembar 2011. 13:00
              Šef struke crveno-belih govoreći za "As" podsetio se na slavne trenutke iz 1991. i osvrnuo se na aktuelni trenutak ovdašnjeg fudbala.

              Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki ocenio je u intervjuu za španski "As" da u klubovima sa Balkana postoji identični problem nestašice novca za razvoj talenata.

              "Problem je isti u svim klubovima nekadašnje zajedničke države. Nema novca za razvoj talenata koji zbog toga vrlo brzo napuštaju zemlju", objasnio je Prosinečki.

              Jedna od najvećih zvezda nekadašnjeg prvaka Evrope i sveta, Crvene zvezde, s ponosom se osvrnuo na uspehe iz 1991. godine.

              "To je bila najbolja ekipa ikada na ovim prostorima. Osvajanje Kupa šampiona za tim koji nije bio ni Real Madrid, ni Barselona, ni Mančester junajted, bilo je ravno snu", dodao je hrvatski stručnjak.

              "Jednostavno, bilo je to nešto potpuno neverovatno, što je do tada pošlo za rukom samo rumunskoj Steaui. U timu Zvezde tada su igrali Siniša Mihajlović, Dejan Savićević, Darko Pančev, Vladimir Jugović... To je bila generacija koja je stvorila neponovljivu atmosferu".

              On je naglasio da Zvezda i dalje "veliki klub, koji je poslednjih godina izgubio nekadašnji rezultatski nivo".

              "Partizan je dominantan u poslednje četiri godine, ali mi se približavamo".

              Zvezdin strateg je još ranije za srpske medije izjavio da će njegov tim biti "mala Barsa".

              "Svi bismo želeli da budemo kao Barselona, jer ona neguje najlepšu i najefikasniju igru. Moja osnovna ideja je napadačka, a glavni cilj da Zvezda pobeđuje", zaključio je Robert Prosinečki.

              (Tanjug, foto MN Beta)


              http://www.mondo.rs/s217582/Sport/Fudbal/Prosinecki-_Zvezda_je_i_dalje_veliki_klub.html
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Navijači Dinama provocirali su Portugalca skandiranjem "Leo Mesi" na šta je on odreagovao posle meča u svom stilu.

                "Možda su ljubomorni što sam bogat, lep i fantastičan fudbaler", rekao je Ronaldo za španske medije.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jos,ako pukne Francuska xD
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Prema svemu vidjenom ako BiH dobije Luxemburg ide ispred Srbije Tole ... Borac za vikend igra sa Olimpikom u Sarajevu , valjda cemo uzeti 3 boda ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ako je lep,lep je zbog para.

                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • Ronaldo je samo poremecen..znaci,kladim se da ga i majka mrzi


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Phenom View Post
                          Ako je lep,lep je zbog para.
                          Hahaha, pa gde se uhvati za lepotu baš?
                          Cela izjava je mrak, a lep... meni nije, ako je to uopšte bitno.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • realno covek je u pravu: ima nenormalno mnogo para, ogroman talenat i jedan je od najboljih igraca(mozete smatrati drugacije ali u krajnjem slucaju nek njegovi rezultati i golovi govore umesto njega) i nenormalan broj riba se lozi na njega... haters gonna hate
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ni meni nije lep, al mu je izjava mocna, sta ga briga
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • A jbg,mozda nije najbolji igrac-ali je svakako najkompletniji ofanzivni igrac. Gotivio sam ga dok je igrao u Mancesteru,sada ne toliko

                                Comment

                                Working...
                                X