Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Talenat je 10% sanse za uspeh , rad 90% , bez rada dzaba ti talenat
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Talenat je 10% sanse za uspeh , rad 90% , bez rada dzaba ti talenat
      Mikula slazem se ali meni je to delimicno tacno, maltene izlizana fraza

      Ja bih malo podigao ovih 10% a i talenat je relativna stvar. Ne bih fiksirao to, neko ga poseduje vise pa moze malo da oduzme od rada.

      A sa druge strane sto vise radis talenat dolazi do izrazaja. Cudan je ovaj svet, evo sam sam se zbunio kad sam napisao ovo
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Srbija je najgora, treba nas zabraniti, bla bla bla
        "U tudjem oku vidis trn a u svom ne vidis balvan"
        Duvajte ga Englezi bagro najveca, najruznija!
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Comment


          • Stanoje ostao trener u Dalienu nakon sto su se Dalien Aerbin i Dalien Shide spojili u 1 tim Utaka i Keita rekli da ako Stanoje ne bude trener da ce napustiti klub



            Sretno u Kini u nastavku karijeri i da se vratis nekad u Evropu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • http://www.mozzartsport.com/vesti/kr...dbalskoj-berzi

              O ovome vam ja stalno pricam...

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                Ali to vec svi znaju, ovi clanci se provlace godinama, stalno se ponavljaju i nista to nije novo. I to je najgore sa klubovima koji nemaju multi-milijardere za vlasnike kao Celsi ili City, pa trose novac koji relativno nemaju (Utd, Liverpool npr) pa se ti dugovi nekako krpe, ali jedva. Pogledaj listu duznika, medju 10 nema Sitija, sta mislis zasto ?? Klub koji kao kompanija i firma ima nenormalne gubitke, i kada se na kraju godine pravi obrt, seik Mansur samo uplati koliko treba i klub ispada da posluje u plusu.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Нема Јувеа на листи дужника, културишка
                  Милану приходи 235.1 милион годишње и Берлускони морао да прода две највеће звезде, шта би било да су дужници као Јунајтед, отишла би и ћерка на добош

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Нема Јувеа на листи дужника, културишка
                    Милану приходи 235.1 милион годишње и Берлускони морао да прода две највеће звезде, шта би било да су дужници као Јунајтед, отишла би и ћерка на добош
                    Ne duguje Mancester kao klub,nego vlasnici...

                    Comment


                    • http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-...ir-u-Pakistanu
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Матори, а ти данас испаде комплексаш због њих свашта Боже

                        Било како било, честитке момцима, није лако бити ни први у кликерима, тако ни овај успех не треба омаловажавати

                        Comment


                        • Mano Menezes izgleda nije vise selektor Brazila

                          Na vrijeme moze se reci povucen potez, govore da je najblize poziciji Luiz Felipe Scolari, a spominje se i Muricy Ramalho trener Santosa.

                          Comment


                          • Guardiola mozda preuzme Brazil..kakvo bi to ludilo bilo.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Konacno se Romariu zelja ispunila i Menezes je dobio otkaz , sta im je sve covjek nagovorio haha



                              "Menezes je dio mafije koja vlada Brazilskim nogometnim savezom. Njihov jedini interes je novac. Sve su to lopovi, štakori i banditi. S Menezesom nikad nećemo biti svjetski prvaci", rekao je svjetski prvak s Brazilom iz 1994. godine.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Највише трофеја икада у свим такмичењима (топ 5 лиге)

                                Comment

                                Working...
                                X