Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto'o je bio u barceloni i nakon toga je postigao dosta... to je sto se tice onih igraca jbg morao sam da gledam na SK ovaj film o Rogeru pa se ne javljam na vreme...
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Naravno. Sto je medjutim nemoguce. Dajem im celih 0% sansi. Sa ovakvim Portugalom, Spanijom, Nemackom, Brazilom. Mogu samo da sanjaju.
      Ma sve je moguce. Ni Brazil nije bio toliko jak 2002. , koliko se kasnije ispostavilo da je bio. Ronaldo, Cafu, Carlos, Roque bili najpoznatiji, ostali svi iz Brazliskih timova dosli, i manje vise bili nepoznati javnosti.
      Nisam toliko uveren u Portugal, nisu oni po meni u toj klasi, i videcemo gde ce biti za dve godine.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
        Eto'o je bio u barceloni i nakon toga je postigao dosta... to je sto se tice onih igraca jbg morao sam da gledam na SK ovaj film o Rogeru pa se ne javljam na vreme...
        Tacno, rekoh nisam mogao da se setim, nije mi padao na pamet. Opet Mou je Mou ima i toga verovatno.

        Originally posted by Freshman91 View Post
        Ma sve je moguce. Ni Brazil nije bio toliko jak 2002. , koliko se kasnije ispostavilo da je bio. Ronaldo, Cafu, Carlos, Roque bili najpoznatiji, ostali svi iz Brazliskih timova dosli, i manje vise bili nepoznati javnosti.
        Nisam toliko uveren u Portugal, nisu oni po meni u toj klasi, i videcemo gde ce biti za dve godine.
        Lusio, Zilberto, Ronaldinjo, Rivaldo? Portugal je toliko jak da se smrznes. Bili su bolji od spanaca u polufinalu, jedina ekipa koja moze da ih nadigra. Bili su bolji i na SP imali su gomilu sansu pre nego sto ga je Vilja umuljao.

        Comment


        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
          Eto'o je bio u barceloni i nakon toga je postigao dosta... to je sto se tice onih igraca jbg morao sam da gledam na SK ovaj film o Rogeru pa se ne javljam na vreme...
          To je taj izuzetak. Suludo bi bilo da onakav as nije napravio nesto a trener mu Murinjo, plus perfektan sistem, idealan za njega.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Nemacka je po meni najjaca, jednostavno je ovo i dalje veoma mlada reprezentacija, kao da je smena generacija dosla prerano, imaju malo onih izuzetno iskusnih koji prave razliku na velikim takmicenjima... ali do 2014. ima sasvim dosta vremena da Nojer, Lam, Svajni, Kedira, Ozil, Miler i Gomez budu ne samo fenomenalni igraci vec i 2 godine iskusniji i prekaljeniji a da mlade snage Badstuber, Humels, Rojs, Surle, Gece... stasaju u potpunosti i postanu jos ozbiljniji igraci... tada ce biti pakleno jaki, a kada se s tim ukombinuje i njihov mentalitet o kome ne treba trositi reci, jasno je da ce biti ozbiljno jaki...
            zastrasujuce je to sto sam sigurno zaboravio nekog igraca a naveo sam ih poprilicno!
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Imaju problem sa turnirskim konceptom takmicenja. Ne verujem da ce ikad da osvoje bilo sta.

              Comment


              • stoji to da imaju problema u zavrsnicama turnirskih takmicenja iako nakon prve faze uvek izgledaju veoma dobro... ali mislim da se to moze pripisati opet toj mladosti i neiskustvu jer to nemaju oduvek, naprotiv njihov pobednicki mentalitet je nadaleko poznat i cuven... ne sumnjam da ce Panceri resiti taj problem koji traje vec neko vreme jer stvarno cisto fudbalski to je sam vrh, takav skup sjajnih igraca na jednom mestu je veoma redak...
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Nojer, Boateng, Lam, Badstuber, Svajni, Miler, Kros, Gomez, svi iz Bajerna i svi jako iskompleksirani gomilom neuspeha u finalima i drugim mestima. Ne verujem da ce ikada to prevazici.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Lusio, Zilberto, Ronaldinjo, Rivaldo? Portugal je toliko jak da se smrznes. Bili su bolji od spanaca u polufinalu, jedina ekipa koja moze da ih nadigra. Bili su bolji i na SP imali su gomilu sansu pre nego sto ga je Vilja umuljao.
                    Zaboravio Rivalda... Priznacu za Lusia, igrao tada finale LS sa Leverkuzenom, ali Zilberto i Zuba ??? Nepoznati javnosti tada, Zuba bio samo talenat tada i nije bio standardan u PSZ, Zilberto igrao u Mineiru, da bi tek kasnije presao u Arsenal, zbog svojih sjajnih partija na SP. Kazem ti, niko nije ni znao snagu Brazila tada.
                    Dobro su namucili Spance pre dve godine, ali tacno se secam koliko su igrali dobro u prvom, Almeida imao 100%-tnu sansu i jos par, ali zato u drugom poluvremenu jako slabi bili, Spanci to iskoristili, Xavi dade pas u prostor, i Vilja zavrsio, i kasnije su Spanci imali jos par sansi, tako da nisu toliko bili bolji. Za EP se slazem, ali takodje dodajem da su Spanci igrali ocajno, kada pogledas sta su uradili Italijanima u finalu.
                    Ne verujem ja toliko u njih, ali da su zajebana ekipa, to jesu.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Prava turnirska ekipa koja zna sta hoce. Apsolutna suprotnost Nemcima. Nesto kao Italijani ali tipicni Italijani, tacno koliko treba, protiv koga treba i kada treba. Mocan je Portugal, mnogo dugo su zajedno kao tim selektor je odlican. dva polufinala i jedno finale i cetvrt finale za 8 godina. Veliki uspesi.

                      Ronaldinjo u toj sezoni 48 utakmica za PSG 13 golova 10 asistencija. Nije bas bio nestandardan, pre toga dao 41 za Gremio, znalo se za njega i te kako.

                      Comment


                      • Ma znalo se, ali ne u toliko meri koliko su Ronaldo, Karlos, Rivaldo, Roque, Lusio i Kafu bili. Nije Dinho toliko bio poznat igrac, ali jeste bio neverovatan talenat koji je eksplodirao na SP. Bila je to kombinacija par vrhunskih igraca i mladih talenata vecinom iz Brazilskih timova.
                        Videcemo gde ce biti Portugal za dve godine, a gde Argentina , Gaucosi imaju mnogo talentovanije klince i mladje narastaje koji ce itekako biti spremni za SP u Brazilu poput Pastorea, Salvia itd, mnogo su jaki, po meni jaci od Portugalaca.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Jacina ekipe na turniru od 6,7 utakmica ne igra presudnu ulogu. Uigranost, moc adaptacije, iskustvo, mentalitet to su odlike sampiona turnira. Ti posmatras tim kao celinu koja bi se takmicila u sezoni od 40 utakmica sto je pogresno. Kontinuitet i potencijal skoro da ne igraju nikakvu ulogu na turniru kao sto je SP.

                          Comment


                          • Ne igra presudnu ulogu, ali je isto toliko bitno kakav kvalitet poseduje tim. Zato sam i rekao da je na SP sve moguce upravo zbog adaptacije i uigranosti odredjenih timova. I bas naprotiv, ja ne posmatram tim na takav nacin, ne znam po cemu si to zakljucio. Zna se sta je reprezentacija i turnir sistema kakvo je SP ili EP, a sa druge strane liga, nebo i zemlja. Argentina ce imati skoro sve uslove da osvoji SP i bice jedan od glavnih kandidata sigurno zajedno sa Brazilom, Nemcima i Spanijom, dok to Portugal nece biti. Za dve godine ce dobiti na iskustvu, ali ce izgubiti na mladosti, bice dosta starija ekipa, jednostavno Argentina ce biti jaca, mnogo jaca ekipa, o tome ti pricam. Mi sad ne mozemo znati kako ce se Portugal i Argentina uigrati i kako ce se adaptirati na uslove SP u Brazilu, ne mozemo.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Svih 11 ove godine iz Portugala ce igrati na SP a igrali su i na proslom SP, vecina. Tu konstantnost i uigranost Argentina nema i nema perfektno jasnu raspodelu uloga na terenu. Po meni ce svakako veci favorit biti Portugal i prihvaticu opkladu bilo sa kim da ce vise pokazati od Argentine na SP.

                              Comment


                              • Videcemo kakav ce tim imati, nisam toliko siguran da ce svih 11 igrati. Jak je Portugal, ali oni nemaju tim za osvajanje SP, nemaju. Zajebani jesu, prava takmicarska ekipa, ali ne dajem im nikakve sanse. Slazem se da su oni uigrani i sve je to ok, ali ipak je tu i Ronaldo, i od njegove igre zavisi pa bogami cela ekipa. Ali pricam ti kako je Argentina sklopila tim, tacno za SP se spremaju, i nekako im je brate i vreme nesto da urade, vise od 18 godina ne mogu da prodju 1/4 finala.

                                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Ko je posle duge epizode u Barsi napravio nesto? Ja ne znam takvog. Ne iskljucujem da ima izuzetak ali ja ne znam.
                                Yaya Toure... A neko je vec spomenuo Etoa, tako da, vec dvojica...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X