Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

    [quote author=Zeka29 link=topic=2857.msg170989#msg170989 date=1284992970]
    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2857.msg170988#msg170988 date=1284992119]
    sta stvarno? fghj48d
    [/quote]

    mislis da Hayden moze da se bori za titulu? Mislim,lepo je odvezao ovu trku i svaka mu cast na tome,ali je on stvarno daleko od neke sampionske forme..veliki je radnik,ali jednostavno nije pobednik!
    [/quote]
    Moci ce da se bori za titulu ali je sumnjam da ce je osvojiti
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

    Comment


    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

      nisam rekla da ce je osvojiti nego da ce biti na vrhu,verovatno dosta bolji nego ove godine i mozda se umesa izmedju nekih vozaca koji su sada dominantniji! sledeca sezona donosi dosta promena %QWT&W
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2857.msg171010#msg171010 date=1284996671]
        nisam rekla da ce je osvojiti nego da ce biti na vrhu,verovatno dosta bolji nego ove godine i mozda se umesa izmedju nekih vozaca koji su sada dominantniji! sledeca sezona donosi dosta promena %QWT&amp;W
        [/quote]

        dobro dobro,ali pazi,zapamtio sam te,pitacu te sledece sezone h5g6k8 salim se...pozzz

        Comment


        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

          xaxa $#^%RT
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

            nisam ocekivala da ce Hayden napasti Lorenza, ali ako je vec bio tu cijelo vrijeme, zasto ne? svaka cast, bravo Nickey! Casey zasluzeno prvi, steta za Valentina... deff. i za Yamahe
            i Espargaro mladji, koja borba, xaxax Marquez van staze, malo mi je zao, ali malo...
            Iannone, na nivou, bas je GRANDE
            &quot;na kraju dana&quot; zanimljiv vikend za sve tri klase
            (*#^R^

            Comment


            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

              U zavisnosti koliko dobro razviju masinu ima solidnih shansi da Hayden bude u TOP 5. Cim je ove godine Casey-u krenlo eto i njega u vrhu ne bi me cudilo da to bude slucaj cijele sezone u paru sa Valentinom.
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                Ima li neko informaciju o stanju agregata - posle trke u Aragonu?

                Comment


                • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                  Znam da Pedro vozi jos uvijek svoj 5
                  Suzuki je na 7 agregat
                  Rossi 5i
                  Lorenzo svih 6 upotrijebio
                  De Puniet vozi svoj 5
                  Ducati cini mi se da su obojica na 6 agreat.
                  [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                  Comment


                  • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                    Lorenco ce ipak morati malo da &quot;pripazi&quot;, posebno ako su tacni proracuni da Honda sa jednim agregatom ide oko 2400km a Jamaha samo 1500...
                    Mozda ove godine i gledamo jedan start sa Pit Lane...


                    Comment


                    • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                      Jel moze neko da objasni pravila sa agregatima, kakve su kazne itd...

                      Comment


                      • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                        Evo, ovako...
                        Kad ispucas sve agregate, mozes da startujes, ALI sa PIT LANE, 10 sekundi posle ostatka sveta.
                        /prvobitna ideja je bila da se startuje posle 20s/

                        Comment


                        • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                          U sustini kad zatrazis 7 agregat onda startujes iz Pit Lane. Dakle 6 motora je pecatirano i odobreno kad doneses 7 motor i zatrazis pecat za njea startujes iz Pit Lane-a 10sec poslije svih sto znaci da jedva neke bodove mozes ugrabit cak i ako jesi najbrzi na stazi
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                            A npr. nekim vozacima pise da su iskoristili 5 agregata, ali na onoj grafici su obojeni u zeleno, jel to znaci da mogu i dalje da ih koriste ili ne?

                            Comment


                            • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                              Mogu i dalje da ih koriste sad pitanje je koliko snage ostaje u motorima. Mozda je 5 tek poceo da koristi a ostala 5 istrosio tj nemaju snage dovoljno za trku.
                              Kad je crvena boja znaci da je motor neuporebljiv kao recimo Lorencu sto pokazuje jer je motor u nedostatku bolje rijeci &quot;pukao&#039;
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • Odg: GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON

                                E tako sam i mislio, pa verovatno da nema mnogo snage u vecini tih &quot;zelenih&quot; motora, bas me zanima koliko ce vozaca morati da predje granicu od 6.
                                Sta mislis LL jel to moze da postane ozbiljan problem za Lorenza, mislim kolike su sanse da mu npr. &quot;pukne&quot; motor u sred trke?

                                Comment

                                Working...
                                X