Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    I jos nesto. Sarenac me bas razocarao svojim komentarisanjima. Da li sam jedini?
    Nisi
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nisi.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Mene nije razočarao ali svakako nije više na onom ranijem nivou.

        Imao je on ponude privatnih televizija da radi i za bolju platu, ali nije želeo da prihvati.

        Odgovara mu ovako na RTS-u, prenosi samo kad su SP i EP i vodi Šarenicu.

        Uglavnom luftiguzuje.

        Comment


        • I blokira po društvenim mrežama ako misliš suprotno shodno njegovom ubeđenju.
          Retko sujetan lik.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Za Kalinu se slažem. Moralo je biti mesta u avionu za Kinu.
            A što misliš da bi sa Nedovićem teklo med i mleko. Time samo pišaš po Joviću i Miciću koji imaju dobar turnir iza sebe. Jeste Jović malko podbacio defanzivno protiv Ljulja, Rubija i danas Kampaca ali je on posle Tea ubedljivo naš najbolji plejmejker. Ne vidim šta bi tako Nedović veliko učinio da bi se mi danas radovali a ne tugovali i bili ko pokisli.
            Pri tom bek Armanija nije imao baš fenomenalnu sezonu iza sebe.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Cekaj tebra dogovori se ,jer si malo kontradiktoran ..
            Prvo kazes "time samo pisas po Jovicu koji ima dobar turnir iza sebe" ,a onda da je "malko podbacio defanzivno protiv Ljulja,Rubija i Kampaca" ..

            Pa bas protiv najboljih plejmekera sa kojima smo se susreli on podbacio ,kako onda moze da ima dobar turnir iza sebe ,ako protiv jakih,ozbiljnih reprezentacija on podbaci ? Jer sigurno se ne racunaju Angola,Filipinini i Italijani kao jake i ozbiljne reprezentacije ..

            Comment


            • Sad cemo da vidimo da li je Djordjevic smeker ili nije. Ostavka i bice upamcen kao dobar selektor, u suprotnom ce ugroziti reputaciju koju je stekao kao igrac i selektor.

              Comment


              • Obećao sam da neću pisati na košarci ali samo još jedan post.
                Da se zahvalim Skoli i Kampacu neponovljivim šmekerima što su osvetleli obraz Mesija i fudbalske reprezentacije Argentine i da im se zahvalim za buduću dobrobit Srpske košarke.

                Vamos Gaučosi, do kraja!!!

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Ako je kojim slucajem Savez postao SNS prcija u smislu da su Kalinicu zatvorena vrata reprezentacije, bolje mu je da da ostavku kako bi vecini bilo jasno o cemu se radi.
                  Ovo za sada su sve neproverene glasine i dok ne dodje do objave sledeceg spiska, nemaju te teorije jasno potkrpeljenje jer je sve na rekla-kazala.
                  Svaki savez je SNS prcija.

                  Comment


                  • Bukvalno je uradio sto i svaki predsednik radi.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Obećao sam da neću pisati na košarci ali samo još jedan post.
                      Da se zahvalim Skoli i Kampacu neponovljivim šmekerima što su osvetleli obraz Mesija i fudbalske reprezentacije Argentine i da im se zahvalim za buduću dobrobit Srpske košarke.

                      Vamos Gaučosi, do kraja!!!
                      Vala ovima je obraz kao đon, sve trofeje pokupiše.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Sad cemo da vidimo da li je Djordjevic smeker ili nije. Ostavka i bice upamcen kao dobar selektor, u suprotnom ce ugroziti reputaciju koju je stekao kao igrac i selektor.
                        Zar je važno dal je šmeker ili nije? Mi smo jeben narod kada razmišljamo na način kako razmišljamo. Tri debakla ne mogu ugroziti Saletovo ime i prezime.
                        Jedan je od najvećih sportista koji su kročili na srpsko tlo. Toliko radosti i osmeha izmamio koliko mnogi neće i nisu za tri života.
                        Glupo je jedan neuspeh stavljati u kontekst njegove reputacije ili ne daj Bože ljudskosti koju poseduje.
                        Zaboga gde je napisano kako Srbija mora u svemu pobeđivati, biti najbolja...? Sport je čudna grana zato ga i volimo jer nikada nisi načisto na čemu si.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Nije vreme ni za ostavke ni za iznosenje "prljavog vesa" javno, ako Amerikanci i Australijanci pobede sutra imamo sanse za direktan plasman na Olimpijadu. Znam da je bar jednom coveku veoma bitno (Bogdanovic), nadam se da ce ga i saigraci i selektor ispostovati. Dodatne kvalifikacije ce biti dosta nezgodne, a ne znam koliko "viza za OI" uopste ima kroz te kvalifikacije.

                          Comment


                          • Cestitke nasim igracima i treneru, jednostavno se nisu snasli u ulozi favorita.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Jesmo li krenuli sa pljuvanjem !?

                                Ljudi sport je takav, nekad moraš i da izgubiš.
                                Nismo ni prestajali, vidi se s razlogom.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X