Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lica igrača su izgledala kiselo.

    Sigurno da je na to jednim delom uticalo i ovo što se desilo Vasi.

    Al i bez toga nešto što se tiče atmosfere čini mi se da nije valjalo.

    Deluje mi da Milutinov i Sle nisu u dobrim odnosima.

    Comment


    • JOKICU PREVRCI GUME I JASI SELEKTORA

      PRAVDA ZA KALINICA
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Dobar igrač ali očajan trener.
        Vreme je za Kokoskova...

        Comment


        • Citavo prvenstvo nisam napisao nista. Htio sam da se odvojim od jedne opste euforije koju su u nenormalnim kolicinama prenosili mediji, narod se primio. Cak i selektor i sami igraci nisu imuni ostali na sve to. Pravile se tone emisija. Snimale se desetine reklama. Svi vec upisali titulu. Nedostatak opste kulture i jake licnosti koja bi rekla dosta je. Ovo su kosarkasi.
          Sa ne pripremljenom glavom se ne moye igrati. Svakako Djordjevic ce podnijeti ostavku. Bas sam razocaran psiholoskom nepripremljenosti ekipe. Samom igrom sam jos vise razocaram. Kao da u nicemu nije bilo automatizma. Zao mi je. Ovo je Djordjevicevo najgore prvenstvo.

          Comment


          • Jako tezak poraz. Glavni i iskljucivi krivac mora biti Aleksandar Djorodjevic.
            Saletu se moze zameriti dosta toga, izdvojicu par stvari.

            1) Nepozivanje nekoliko igraca na pripreme, pa i na samo prvenstvo.

            2) Odigran preveliki broj pripremnih utakmica. Namerno kazem pripremnih, a ne prijateljiskih jer ih je Sale tako nazvao. Ajde i to ne bi bio neki problem da nisu svi "ginuli" na tim utakmicama.
            Totalno nepotrebno. Igraci su se ispraznili. Forma je lose tempirana. Kada je bilo najbitnije igraci su posustali.

            3) Nije se znalo "ko kosi, a ko vodu nosi". Sve do 1/4 nije se znalo ko je prva petorka kod Saleta. Menjao je igrace kako je stigao, bukvalno nisu mogle da se isprate sve te njegove izmene. Bircevic mu je igrao u startnih 5?
            Jokicu je davao manje od 20 minuta po utakmici. Igrao je na pogresnoj poziciji. Ovo je prva utakmica gde je dobio neku slobodu Jokic i bio je sasvim solidan. Mozda nije briljirao, ali on nikako ne moze da se krivi za ovo. Tolike pripremne utakmice a bukvalno da nismo vezbali sa jokicem koji je jedini Centar na parketu.

            4) Od medija niko nije smeo ni jednu losu rec da kaze o Saletu. Ovo nema mnogo veze sa Djordjevicem ali takodje mislim da je bitno.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Sta NBA uradi Bjelici??? Od onakvog timskog igraca napravise loseg skorera koji vidi samo obruc.
              Izuzetno sam razočaran njegovom igrom i zalaganjem.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Vreme je za Kokoskova...
                Kada bi hteo Kokoškov ali i tu je jedan preduslov, predanost i da ga slušaju a drugo, Kokoškov sigurno ne bi dozvolio da mu Muta bude pomoćnik.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Kada bi hteo Kokoškov ali i tu je jedan preduslov, predanost i da ga slušaju a drugo, Kokoškov sigurno ne bi dozvolio da mu Muta bude pomoćnik.
                  Kokoskova bih potpisao odmah. A on svakako nije budala pa da drzi dvorske lude sa sobom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Jako tezak poraz. Glavni i iskljucivi krivac mora biti Aleksandar Djorodjevic.
                    Saletu se moze zameriti dosta toga, izdvojicu par stvari.

                    1) Nepozivanje nekoliko igraca na pripreme, pa i na samo prvenstvo.

                    2) Odigran preveliki broj pripremnih utakmica. Namerno kazem pripremnih, a ne prijateljiskih jer ih je Sale tako nazvao. Ajde i to ne bi bio neki problem da nisu svi "ginuli" na tim utakmicama.
                    Totalno nepotrebno. Igraci su se ispraznili. Forma je lose tempirana. Kada je bilo najbitnije igraci su posustali.

                    3) Nije se znalo "ko kosi, a ko vodu nosi". Sve do 1/4 nije se znalo ko je prva petorka kod Saleta. Menjao je igrace kako je stigao, bukvalno nisu mogle da se isprate sve te njegove izmene. Bircevic mu je igrao u startnih 5?
                    Jokicu je davao manje od 20 minuta po utakmici. Igrao je na pogresnoj poziciji. Ovo je prva utakmica gde je dobio neku slobodu Jokic i bio je sasvim solidan. Mozda nije briljirao, ali on nikako ne moze da se krivi za ovo. Tolike pripremne utakmice a bukvalno da nismo vezbali sa jokicem koji je jedini Centar na parketu.

                    4) Od medija niko nije smeo ni jednu losu rec da kaze o Saletu. Ovo nema mnogo veze sa Djordjevicem ali takodje mislim da je bitno.
                    Baš to. Bez razloga smo vijali teške takmace gde smo se cedili ko limuni. Toliko da nam je evidentno nedostajalo svežine u završnici Mundonasketa.

                    Vrhunski stručnjak, Sale to još trenutno nije, prepozna momenat i podiže formu kako se takmičenje bliži kraju. Kod nas sve obrnuto. U finišu mi igramo najlošiju košarku.

                    Comment


                    • Evo tri sata, a ja sam pijan u Kraftu..lol..Salo..k9 stalak za infuziju
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Lose vodjenje ekipe i cao. O igracima ne bih. Oni igraju kako im kazes i koju ulogu im namenis.

                        Comment


                        • Od besa nista nisam pisao, a ni sada ne znam sta da kazem. Crkao sam. Kada smo poveli, pomislio sam to je to.

                          Salo, da se ne ljubimo. Mada se moraju potuci za to mesto na OI ako Amerika i Australija opravdaju ulogu favorita.

                          Eto sta nabedjenost napravi od coveka, tima i na kraju nacije. Jebo nas Kalina nepodobni.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Velika sramota, Saletova sramota, nicija druga. Da smo ove prosli, Pop bi nas ruzno rutinirao. Ne smes sa ovakvim timom od jebene Argentine da izgubis.
                            Slazem se i sa tim da nesto u ekipi ne stima, atmosfera je losa, bar se tako cini.
                            Ocajna priprema utakmice, i to druga zaredom. Odbrana jeziva, prestao sam i da brojim koliko su nam otvorenih trojki dali i koliko su nam prodavali iste fazone i nista, sve isto gresimo, pogubljeni skroz, TO nista nije menjao.
                            Energija je opet bila ocajna.

                            Nema tu mnogo sta da se prica - Sale mora da podnese ostavku zbog ove sramote. Nemam neko misljenje o njemu kao treneru, smatram da je prilicno limitiran, sto su i rezultati u klubovima pokazivali, ali je bio dobar selektor, jer je znao da motivise i napali ekipu, a i toga izgleda vise nema. Tako da - ostavka.

                            Ko umesto njega? Nemam pojma. Voleo bih Kokoskova, ako ikako postoji mogucnost da se on dovede.

                            Hvala Saletu za prethodne uspehe i sto je podigao reprezentaciju, ali doslo se do kraja.
                            Debakl, ne vredi, nema opravdanja. Ostavka!
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Od besa nista nisam pisao, a ni sada ne znam sta da kazem. Crkao sam. Kada smo poveli, pomislio sam to je to.

                              Salo, da se ne ljubimo. Mada se moraju potuci za to mesto na OI ako Amerika i Australija opravdaju ulogu favorita.

                              Eto sta nabedjenost napravi od coveka, tima i na kraju nacije. Jebo nas Kalina nepodobni.
                              Почели смо као Турци да имамо неподобне играче и карма је морала одрадити своје. Мени је само жао што је једна играчка величина какав је Александар Ђорђевић допушта себи да буде део циркуса. То њему не треба.

                              Comment


                              • Jbg kada zataji Sale u vođenju nema ko da ispravi štetu.
                                Ko ti je na klupi. Osim donekle Rajakovića nemaš valjanu opciju da ukaže i vidi na nešto što ne valja.
                                Šta očekivati od cirkuzanta Mute i kuma Jovice.
                                A nekada smo imali tandem Duda-Željko. To je bio stručni stožer. Njima muva nije mogla promaći kamoli nešto drugo.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X