Announcement

Collapse
No announcement yet.

SP Kina - reprezentacija Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nama je izgleda i "medvedja usluga" bio zreb za SP koji nas je smestio u (da se ne lazemo) dosta laksu polovinu zreba. Mozda bi nam fokus bio drugaciji da smo bili npr. na mestu Litvanije pred pocetak SP-a.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Svaki savez je SNS prcija.
      A da li mozes da ne izvlacis reci iz konteksta i da pazljivo procitas ostatak recenice?

      Zaobidji mi sledeci put ako hoces istu stvar da ponovis.
      Last edited by Ricma; 10-09-19, 17:53.

      Comment


      • Ma mi smo izgubili zbog odbrane danas. Ne mogu da se ne zapitam kako je Djordjevic mislio da igra odbranu sa ovih 12 igraca? Nama ni Teo ne bi pomogao jer ne bi igrali bolju odbranu s njim. Sa Gagijm bi to bilo nesto bolje, al’ opet tanko.

        Comment


        • Ja sam sve vise uveren da svlacionica ne voli Kalinica, mada sta se tu tacno krije nadam se da cemo saznati kroz godinu danan. Malo i jeste kretenski, mada niko mu ne moze to zabranitii. Nije ni problem to sto je uradio, uopste ne marai oko toga da sada razni ljudi love njegove kikseve i da ce se stalno nalaziti na tapeti. Malo me previse sve to smara, samo cekam da mi iskoci iz frizidera. TO sto je napao SPC je skroz na mestu, ali dosta stvari koje je uradio je bilo skroz nepotrebno.

          Originally posted by Chiwwi View Post
          Od Finiksa je tek napravio sprdanciju.

          Molim te, elaborilaj. Reci sta je meni simpatizeru te fransize promaklo u prosloj sezoni i molio bih da se obavezno dotaknes njegovih prethodnika.

          Comment


          • Kokoškov ne može da bude trener.
            Pokazao je svoje znanje u klubovima.

            Jedina opcija je Radonjić.
            Ali prvo Salo sisa da izbori OI a onda Rakočević da popravi atmosferu u timu i pomiri naše Zvezde dok Radonjić ne preuzme reprezentaciju.

            Comment


            • Od Đorđevića bi malo ko slabije vodio ovu reprezentaciju.

              Comment


              • Meni jedino Žoc pada na pamet.

                Comment


                • Каква је легенда Радуљица. Изгубили људи па шта. Није био дан, циклус, нема везе. Није нико умро.

                  Него је јебени народ набио притисак играчима као Бразилци Бразилу на СП кући, увек сам говорио да смо исти као Бразилци. То је невероватно.

                  Нација изједе спортисте са очекивањем и после их стрељају. Није смак света, није то нормална љубав.

                  То је више инструментализација репрезентације за неко народно курчење.

                  Ок сви би били срећни али нико није умро. Нису се вукли као пребијени, једноставно су пали баш због тог притиска.

                  Ђорђевић који се држи за рекламе и који нема решење сигурно је одговоран што их није дозвао.

                  Дај Светиславс Пешића.
                  Last edited by Cassius Clay; 10-09-19, 18:19.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Kad smo prilazili na 2p zaostatka ili u 2 navrata cak +1, mi smo kao pogubljeni bili. Oni su u oba ta navrata masili po 2-3x i mi smo imali priliku da se odlepimo na 2 poseda, a to su nam bili najgori napadi, cesto bez suta. Bobi za 2min uspeo da +1 pretvorio u - 10, tehnicka, 3 faula i 2 izgubljenje. Iz 2 tehnicke smo primili 10poena. One otvorene trojke u prvom isto. Jokic da 15ak u prvom posle sutne 2x u drugom. Bogdan mu sedi 10min na klupi u trecoj dok je egal :ranting:. Bjelica uzasan. Guduric isto. Kalina je falio po meni bas. Za kraj ovo je bas bas poraz Djordjevica, nista nije naucio protiv Spanije i i finala EP i pokazuje da je imao dosta srece i da je daleko od strasnog strucnjaka. Sramota je sa ovim timom ne uci u SF. Igraju mu Bircevic i bradonja flegmaticni, a ne mogu u Nigeriji da igraju. Covek nijednu izmenu nije pogodio. Podnesi ostavku Sale.

                    I ono sto me posle meca najvise iznerviralo je izjava Raduljice. Bjelica je bar kao covek rekao igrao sam uzas ceo turnir, da ne citiram zbog recnika, a bradonja odvratni u smislu, "steta? sto steta?! Idemo kuci, lepo je bilo, to je igra za nas" ceo komentar je bio najblaze receno u fazonu boli me uvo. Pa sta ti decko trazis tu, imaj malo obraza, niti igras profesionalno kosarku vec duze vreme, pa da igracki zasluzis, niti gines niti te briga, niti bodris saigrace, a jos si kapiten. On igra startnu o boze vezara raspala.
                    Jel ozbiljno to izjavio kapetan reprezentacije?

                    Comment


                    • Dno. Slede nam posne kosarkaske godine u reprezentaciji.

                      Srecom pa nisam pratio tekmu vec samo pratio rezultat. Deluje kao da je pukla atmosfera, nema drugog objasnjenja za prikazano.

                      Comment




                      • Comment


                        • Сад треба дочекати кошаркаше. Да их некад дигнеш када не иде. А не курчити се њиховим успехом а када брод тоне... Сад треба бити мангуп и поздравити екипу у великом броју.

                          Comment


                          • Bjelica, sem sto je kao covek (ulicar) nesto rekao, sada kao covek treba da izvrsi harakiri....inace od pricanja nema selameta. Najvece razocarenje od svih. Dzabe mu sto igra u nba.

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Сад треба дочекати кошаркаше. Да их некад дигнеш када не иде. А не курчити се њиховим успехом а када брод тоне... Сад треба бити мангуп и поздравити екипу у великом броју.
                              Čekaj imamo još 2 utakmice do kraja Mundobasketa.
                              Tu osim Mute, Jovice i Birčevića niko neće ni doći u Beograd.

                              Comment


                              • Говорио је Теги, говорили искусни људи, да се иде полако. Али не можеш ти народу објаснити. Месец и по дана се чекају откази у САД и већ славимо. И нормално да се прелило на играче, не живе они на Марсу. Ја сам говорио да има ту и нека Аустралија итд, али не вреди.

                                Ово је чиста ствар менталитета, пре ћемо узети титулу као аутсајдери него као први фаворити.

                                Comment

                                Working...
                                X