Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuo sam sad i ja da nece biti ispunjen stadion, valjda zbog skupih karata

    Comment


    • Ako ne pobedimo Slovence kojima rezultat ni u kom slucaju ne igra onda ni ne treba da idemo u baraz a kamoli na EURO Ponovo se otvara prostor za nekoga da dobije Estoniju i lagano prodje. U 2 meca sa Estonijom imamo 1 bod , to sve govori ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Cene ulaznica su 50, 65 i 85 evra, zavisno od pozicije na tribinama
        Nije ni cudo sto nece da dolaze, ko ce da daje ovolike pare za utakmicu, a za Sloveniju nema nikakav znacaj

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Nije ni cudo sto nece da dolaze, ko ce da daje ovolike pare za utakmicu, a za Sloveniju nema nikakav znacaj
          Eeee moj Dule, pa to je Evropa, visok standard, 1000 evra prosecna plata...
          Samo da vidim kakav ce sastav zonPi, da sastavi, to me jako interesuje... Sutra moramo od pocetka utakmice jak presing na loptu, pasing igra, jedino tako mozemo da razbijemo Slovence, nama je solidna igra, samo sto nema nikad tog zavrsnog pasa napadacu, a ruku na srce i da ga ima , nesrecni Pantelic ne moze da da gol... Ako mi hocemo na Euro, taj igrac ne sme da nam bude prvi napadac, i to je ovde svima potpuno jasno.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Eeee moj Dule, pa to je Evropa, visok standard, 1000 evra prosecna plata...
            Ok je sve to, ali opet za utakmicu koja za Sloveniju nema nikakav znacaj

            Comment


            • Originally posted by Dusan View Post
              Ok je sve to, ali opet za utakmicu koja za Sloveniju nema nikakav znacaj
              Uvijek postoji neki finansijski znacaj.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Pa i jesu ga racepili sa cenom... Pogotovo što im taj meč ništa ne znači a i stadion nije neki, prima samo 13 000 ljudi.

                Kod nas najjeftinija karta za Italiju je bila 7€ a prosečna plata je manja od 400€. Kod njih na 1000€ prosečne plate najjeftinija karta je 50€. Da je najjeftinija 20€ kod njih pa i da razumeš nekako ali ovako... Ne smem ni da pomislim kol'ko su ih racepili kad je gostovala Italija...

                Da dodje 5 000 ljudi i mogu da budu zadovoljni...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Francuzi danas ulaze desetkovani protiv reprezentacije BIH. Nece igrati: Benzema, Ribery, Hoarau, Gourcuff, Sagna, Diaby, Mexes....
                  To nije sve ovih dana su se povredili: Abidal, Koscielny, Gameiro, Cabaye, Ramy i Evra. Njih sestorica su jos pod znakom pitanja

                  ako ih danas ne pobjedimo ja nez kad ce mo imati bolju priliku, a jos dodajmo da nama fali samo salihovic

                  bosna,srbija,CG............100% na euru2012...................za ostale me neka stvar zaboli ;)

                  Comment


                  • Slovenija igra sa 2 napadaca a kod nas samo Pantelic
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Rusima veceras dovoljan bod protiv Andore i posao zavrsen. Ispostavilo se da je kljucna bila pobeda nad Ircima u Dablinu. Ruski novinari, koji su vecno kriticki orijentisani(sto ima svoje dobre strane) vec sad upozoravaju da reprezentacija nije spremna za EP. Aleksandar Mostovoj, legenda Selte, danas je izjavio da najvise problema moze zadati odbrana, gde napr. Ignasevic nema adekvatnu zamenu. On tvrdi da se za sredinu terena ne treba brinuti, ali da u napadu previse stvari zavisi od Arsavina. Po mom misljenju, bolje je da Pavlicenko pocinje utakmice i da ima prednost u odnosu na Kerzakova, koji je odlican, ali veoma cudan igrac koji, kada mu ne ide, moze da bide tragicar meca. Iz price sa mojim drugarima Rusima, svi se nadaju da ce se ponoviti onaj scenario sa pocetka 2008. g. kada su svi govorili da je ruska reprezentacija nespremna za EP, a ona je igrala fenomenalan fudbal.

                      Inace, ovde imate dobar tekst o tome ko bi danas mogao da obezbedi plasman na EP i u baraz:

                      http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...ze-na-EURO2012
                      Last edited by Bogi; 11-10-11, 14:29.

                      Comment


                      • Gledam Njemacku i Belgiju , Belgija bila bolja , ali evo Nijemci poceli i odmah gol , i to kakva golcina Ozila , pod precku
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Šurle potom majstorski završio akciju Nemaca... Nemci izgleda u ovim kvalifikacijama 10/10.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Kako razvaljuju Nemci

                            Comment


                            • Dajte link Bulgaria - Wales !!!

                              Comment


                              • Originally posted by Ivana View Post
                                Dajte link Bulgaria - Wales !!!
                                http://mypremium.tv/stream/?id=1455&1317701078

                                Hrvatima u ovom trenutku treba pobeda za plasman na EP

                                Comment

                                Working...
                                X