Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za Euro 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja se isto plašim toga što mi veoma teško dajemo golove... A on ne zove Sulejmanija koji bi nam itekako dobro legao...

    Naravno da bih voleo da pobedimo Sloveniju ali isto tako bih voleo da Vladimir Petrović više ne bude selektor!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      I ja se isto plašim toga što mi veoma teško dajemo golove... A on ne zove Sulejmanija koji bi nam itekako dobro legao...

      Naravno da bih voleo da pobedimo Sloveniju ali isto tako bih voleo da Vladimir Petrović više ne bude selektor!
      Jedno od ovoga ce se obistinuti...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        I ja se isto plašim toga što mi veoma teško dajemo golove... A on ne zove Sulejmanija koji bi nam itekako dobro legao...

        Naravno da bih voleo da pobedimo Sloveniju ali isto tako bih voleo da Vladimir Petrović više ne bude selektor!
        Jedna od ove dve zelje ce ti se ispuniti, sacekajmo utorak da vidimo koja...

        EDIT: Mumi me pretece...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • A šta ako Tole kaže, posle eventualnog neuspeha u utorak, da nije Vladimir Petrović kriv nego neki drugi faktori i ostavi ga za selektora! A? Šta onda???

          Jaoj Panteliću, probaj da ga uteraš ako treba dupetom samo da prođemo dalje!!!
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            A šta ako Tole kaže, posle eventualnog neuspeha u utorak, da nije Vladimir Petrović kriv nego neki drugi faktori i ostavi ga za selektora! A? Šta onda???

            Jaoj Panteliću, probaj da ga uteraš ako treba dupetom samo da prođemo dalje!!!
            De Krle...jezik pregriz'o.

            Prije te tekme treba da se umijem, jer ce to biti prava patnja za oci.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • E onda ce Toleta da smene, pa taj koji dodje na njegovo mesto ce smeniti Pizona... Pa Pizon da je pametan, pa da sam da ostavku ako ne ode na EP, ne u baraz, nego na EP kad imas dobre igrace, i ovako smesnu grupu kakvu mi imamo...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ocekujem od Laneta dosta.Zivi bili pa videli!
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Rekose neki crnogorski reprezentativci da bi voleli Srbiju u barazu. Nekako je to zvucalo u fazonu: "Dajte nam Srbiju, da se igramo!"

                  Comment


                  • Pa dobro, nije to daleko od istine. Nama peti napadac je bolji nego prvi Srbije. Ja bih ipak vise volia Cesku.

                    Comment


                    • Ja bih takodjer volio da nama dodje Ceska,gledao sam ih i nekako su previse spori
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nekako su previse katastrofalni. Mogu da izbace, ali ne i da nadigraju.

                        Comment


                        • Delim misljenje obojice i izdvojio bih Dance ima tu i losijih ekipa, ali zbog sesira nece doci CG i BiH

                          Comment


                          • Mi imamo nekakve sanse da budemo nosioci,ali su dosta male

                            Mi i CG cemo protiv nosioca,ali ko god dosao mislim da imamo dosta dobre sanse,mi i oni
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Mi imamo nekakve sanse da budemo nosioci,ali su dosta male

                              Mi i CG cemo protiv nosioca,ali ko god dosao mislim da imamo dosta dobre sanse,mi i oni
                              Mislim da mozemo i mi i vi da idemo na EP.Odlazak na EP smo zasluzili,po igrama u grupama.
                              Ja samo ne bih volio Srbiju i Hrvatsku za rivale,a od ostalih ko god oce.Najvise bih volio Cesku,pa Dansku

                              Comment


                              • Tako i ja razmisljam,mada Srbiji nece biti lako da prodje,a ako Svedska izgubi od Holandije,Hrvati ce ici kao najbolji drugi...a Irska bi mogla na mjesto nosioca...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X