Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni kad si bio klinac?
    Mada ne znam sada koliki si
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ijuuuuuu niste gledali, al niste ni čuli za SW... pa šta ste radili/gledali/voleli, ako smem da pitam?

      Meh... nemoj Viga da mi diraš.. nije to uloga za DDL, Sandu.
      Svaka uloga je za DDL. Kada je covek mogao da igra sve sto je igrao, videli smo kako igra Razbojnika, Predsednika, Mohikanca, Zemljoposednika, Istrazivaca, Coveka obolelog od Celebralne paralize, mogao je i Numenorca lagano (ko iz picke) da odvali!
      Last edited by Sandugp; 21-10-15, 09:54.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ama čoveče.. nije baja, Aragorn je baja.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ama čoveče.. nije baja, Aragorn je baja.
          U pravu si nije DDL baja. On je Batistuta.
          A Aragorn je OTAC. On je cak u filmu prikazan slabiji nego sto inace jeste.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ako za nesto mogu Dzeksonu da skinem kapu to je sto je vizuelno sve likove doneo skoro identicno kako sam ih zamisljao.

            A Aragorn je bio skoro pa preslikan, tako da... ne dirajte Viga
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Ako za nesto mogu Dzeksonu da skinem kapu to je sto je vizuelno sve likove doneo skoro identicno kako sam ih zamisljao.

              A Aragorn je bio skoro pa preslikan, tako da... ne dirajte Viga
              I tu moram da se slozim vizuelno je ispalo neprejebljivo. I atmosfera i scenografija a bogami ilikovi: Frodo mali pickasti gmazic (kakav i jeste) Aragorn OTAC kakav i jeste (cak mu je uloga i doprinos celokupnoj prici i umanjena nego sto je u knjizi) Legolas klasicni neprejbljivi snajperista i Gimli hodajuca masina za ubijanje A Boromir je pravi, kakav je glumac Son Bin to nije zdravo. Sem, Veseli, Pipin opasno realno i dobro odigrano. A Mitrandir na celu kolone sve odlicno nema pogovora.
              Ali opet mogu samo da zamisljam (jer naravno nikada necu saznati) kakav bi Aragorn bio u izvodjenju DDL.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • @Saburo

                Bio si upravu onomad za Sense8, sa tim da si ti jos i bio blag prema seriji. Odgledao jedva sezonu i pitao sam se sve vreme zasto sam se uopste trudio. Bas mnogo stvari preko kojih ne mogu da predjem.
                sigpic

                Comment


                • Blag sam zato što iz principa ne volim da raspravljam o ukusima osim ako mi neko baš ne postavi kakvo konkretno pitanje,još u datom slučaju morao bih da se dotaknem nekih osetljivih tema a mislim da ovaj forum nije mesto za to

                  Video sam da su je obnovili za drugu sezonu
                  Last edited by saburo sakai; 21-10-15, 12:39.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • A Limeni tebi da se zahvalim za Banshee . Super je. Zavrsavam veceras I sezonu.
                    sigpic

                    Comment




                    • Comment


                      • http://www.imdb.com/title/tt0199683/?ref_=ttmd_md_nm

                        Kikujiro

                        drama,komedija

                        muziku za film pisao,komponovao Joe Hisaishi koje je radio i za Mijazakija
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/title/tt0362478/?ref_=nm_flmg_dr_1

                          The Box

                          drama,misterija,sci-fi

                          od režisera koji je radio Doni Darko
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Nisam gledao mnogo filmove u poslednje vreme, pa ako biste bili ljubazni da mi preporucite par noviji komada, neka fina melodicna drama sa elementima komedije, sto da ne...
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt0117407/?ref_=nv_sr_1

                              Dobra trilogija, mada mi je prvi deo najbolji.Drugi tu i tamo, dok sam se kod treceg zbog par situacija valjao od smeha zato sto je glavni lik Srbin i ti njegovi prelazi sa danskog jezika na srpski.Prvi mi je najbolje ukomponovan, ali mi se sam kraj ne svidja i nedorecen mi je.Nakon keca kada sam video nastavak mislio sam da se nadovezuje na to, a on prati drugog protagonistu koji je opet bio malo zapostavljen u drugoj polovini filma.Dobar scenario i ima par zanimljivih likova i vecina njih su dobro napisani.Jos kazem burazu da nasi kada bi pravili nesto slicno da bi sigurno negde zajebali.Tek sada vidim da je to reziser koji je rezirao Drive i lik je ladno u 26-oj godini izbacio film i jos kakav, vise mi se svidja nego Drive.

                              Zlatko Buric je bio upecatljiv kod sva tri dela kao srpski krimos, ponajvise u trecem gde je do neke mere predstavljen u boljem svetlu nego u prvom.

                              Moram kroz par dana da pogledam Bleedera zato sto je ista ekipa iz keca.

                              Comment


                              • Hahahahaha "Eeeeeeeeeeeeejj Frankeeee!!!!!

                                Odličan, brz, uzbudljiv, pravi gangsterski... pogotovu ko voli Tarantina i Ričija, recimo.
                                Naravno Ameri napravili rimejk, čula sam da je bljak.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X