Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.imdb.com/title/tt1638355/?ref_=nv_sr_4

    The man form UNCLE

    Nesto poslednje sto je radio Rici. Ko voli Ricija svidece mu se. Nista sprektakularno za ocekivati, ali prija pogledati ovako nesto.

    Glupo je ocenjivati ovakav film posebno kada nisi objektivan.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Svidjaju mi se dela Judzina O"Nila ,juče slučajno naletim na prevod za "The Iceman Cometh" ,glume Dzef Bridzis,Li Marvin...

      http://www.imdb.com/title/tt0070212/?ref_=rvi_tt

      Problem je samo da se na torentu nadje film,na par mesta ima samo 1CD,pola filma,tako da se obrati pažnja na to prilikom skidanja
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Preporučujem vam Echalon Conspiracy jako dobar film
        sigpic

        Comment




        • Režiser je radio film Mesec(moon) ..trebalo je da izadje u decembru al su zbog novog SW odložili za jun
          Last edited by saburo sakai; 04-11-15, 18:24.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post


            Režiser je radio film Mesec(moon) ..trebalo je da izadje u decembru al su zbog novog SW odložili za jun
            Daaaaaaaaj, odrastao sam uz Warcraft Frozen throne...
            Ako naprave duel Mountain King vs Blademaster...... Ovaj što stoji pored vuka je predpostavljam Far Seer. A čini mi se da je pored njega Blade...

            p.s. Moja želja je Demon Hunter....njega da vidim i ne treba mi ništa više...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Mene interesuje kolko film traje,guglao juce malo al nisam naso nista u tom pravcu,bez 180-210 min da ne izlaze uopste
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Daaaaaaaaj, odrastao sam uz Warcraft Frozen throne...
                Ako naprave duel Mountain King vs Blademaster...... Ovaj što stoji pored vuka je predpostavljam Far Seer. A čini mi se da je pored njega Blade...

                p.s. Moja želja je Demon Hunter....njega da vidim i ne treba mi ništa više...
                Ako ti je zelja demon hunter, onda sacekaj narednu ekspanziju WoW-a ... bice ubacen kao nova klasa.
                Suvise kratko traje ovaj trajler da bi se bilo kakvi ozbiljniji zakljucci izvukli...

                Saburo: I ako nisam citao strip, znam da je Deril lik samo iz serije. Ako te ne mrzi sibni neki link za skidanje serijala u stripu, cisto da se zanimam malo
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Daaaaaaaaj, odrastao sam uz Warcraft Frozen throne...
                  Ako naprave duel Mountain King vs Blademaster...... Ovaj što stoji pored vuka je predpostavljam Far Seer. A čini mi se da je pored njega Blade...

                  p.s. Moja želja je Demon Hunter....njega da vidim i ne treba mi ništa više...
                  Zola braćo ič ne znaš o Warcraftu Ovaj levo je Durotan otac Thralla sto oslobađa orkove u WC3 kampanji desno je Anduin Lothar Demon Hunter možda dođe u nastavku filma kada bude priča o Ilidanu pre toga neće . Inače veliki sam fan Blizzarda igrao sam gotovo sve njihove igrice čak i no lajferski WoW i mislim da imaju mnogo gotivnu skriptu za filmove samo da se izvede kako treba i eto konkurenta Gospodaru prstenova
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Mnogo dobro



                    http://www.imdb.com/title/tt2631186/
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Zola braćo ič ne znaš o Warcraftu Ovaj levo je Durotan otac Thralla sto oslobađa orkove u WC3 kampanji desno je Anduin Lothar Demon Hunter možda dođe u nastavku filma kada bude priča o Ilidanu pre toga neće . Inače veliki sam fan Blizzarda igrao sam gotovo sve njihove igrice čak i no lajferski WoW i mislim da imaju mnogo gotivnu skriptu za filmove samo da se izvede kako treba i eto konkurenta Gospodaru prstenova
                      Evo ga moj covek, evo ga OTAC, oduvek sam znao da si kul lik, sada sam samo dobio potvrdu za svoje misljenje.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • toooo Gruvi

                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Pogledao AntMen-a, odlican, pravo osvezenje.

                            Comment


                            • Vikend otvaranje - 300 mil.$

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Aj neka neko podeli ako je gledao novog Bonda, cuo sam da je tesko sranje od 3 sata.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X