Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Ja sam ocekivao vecu psiholosku borbu Marsovca, nesto se nije gubio previse. A ipak je to strahovita izolacija, bilo bi ocekivano da puca s vremena na vrijeme. Isto i kad mu usjevi propadnu sva reakcija je bila fuck, udaranje u rover i to je to. Generalno film nije zapetljan kao Interstellar, bolje je i ne ici u sirinu nego ici tek tako da film traje tri ili tri i po sata. Ali fantasticna gluma Dejmona, zna se inace da je on teska kategorija u Holivudu. Mozda previse limunada momenata, ali sve u svemu jako ostvarenje.
    sigpic

    Comment


    • Spoiler
      E bas to, mislim bio je u odredjenim momentima i te kako neznake njegovog psihickog stanja, ali nedovoljno izrazeno po meni. Jbg verovatno je lik opasno istreniran i naucen na sve. I zamisli sta moze da ti se desi kakve sve promene u organizmu mogu da nastanu ako toliko dugo vremena jedes samo krompir sa kecapom
      Na primer scena kada konta da je napusten, ostao sam i da nece imati dovoljno hrane za period koji je potreban da naredna ekipa stigne do njega; suvise mi nekako to blago podneo.
      Mada nesto kasnije je uspostavio komunikaciju sa zemljom pa mu je verovatno bilo lakse.

      Naravno da preporucujem svima da pogledaju film.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Može proći kao komedija

        Comment




        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Serlok je dobar. Prica manje vise nista spektakularno, nista epski, vec lagana "mala" avantura koja je takodje prepuna spinova i svakako zanimljiva. Prava drama, sa primesama misterije gde je akcenat pored solidnog scenarija ipak bacen na glumu.
            Koja me je odusevila. McKellen je odigrao fenomenalnu ulogu starog senilnog Serloka. Na momente podseca na matorog dedu koji ne zna bukvalno gde udara, toliko da pomislis sta se uopste ovde desava, zar treba da bude ovako!? Ali on niti jednoga trenutka cak i kada senilnost bas "bije kao nenormalna" ne gubi svoju fantasticnu moc dedukcije pa u svakom momentu znamo da je to ipak onaj dobri stari Serlok. Kada mu se kroz interakciju sa klinjom secanja polako vracaju onda ga vidimo i nesto mladjeg. Ne znam gde je vise izdominirao. Fenomenalan je. Ostali glumci (pogotovo klinja) su mi takodje na visini zadatka.
            Preporucujem svima.
            Last edited by Sandugp; 20-10-15, 16:51.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Za ljubitelje horora, naleteh danas slučajno http://www.hororvizija.net/
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ovo jedva cekam, ima li ovde jos koji istinski ljubitelj SW serijala ili sam jedini?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ovo jedva cekam, ima li ovde jos koji istinski ljubitelj SW serijala ili sam jedini?
                  sigpic

                  Comment


                  • Uf bem ti sunasce ... bice znaci zanimljivih diskusija
                    Moram da vratim Nomi Sunrider na avatar
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ja sam igrao Jedi Knight:Jedi Academy sa pet razlicitih likova i nijednom nisam obrnuo zato sto je to bilo doba kada nisam imao net niti bilo kakav video walkthrough, ne znam sada da li se to racuna pored filmova.

                      Poceo sam nedavno da igram KOTOR, ali sam prestao kada sam shvatio da necu da imam dovoljno vremena.Pre par meseci sam sastavio listu SW igara koje nisam igrao, tako da cu jednog dana krenuti da ih prelazim.

                      Comment


                      • KOTOR je bas sjajna igra, jedinstvene atmosfere. Iako poprilicno zatvoren za jedan RPG igra trijumfuje na drugim poljima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Erice, Maricu jel moze neki link za KOTOR prvi deo? Nadam se da ce raditi na mojoj kanti

                          Sramim se jer sam kao klinac zajebavao ortake sto igraju "star wars sranje u kojem stopiras igru kad se peglas"
                          Sada sam naravno veliki star wars fan i zelim da se iskupim

                          Comment


                          • Evo bas gledam crtanu seriju Clone Wars, zavrsavam polako 4. sezonu. Jeste da je vise deciji fazon, ali ipak je SW. Filmove sam pogledao bezbroj puta, bas nedavno sam pogledao 4.,5. i 6. deo. A igrice da ne pricam, moja preporuka Battlefron 2 (ima i dalje more ljudi koje pikaju preko neta), Republic Commando, KotoR 1 i 2, Jedi Outcast II... ima ih jos ali neda mi se nabrajati.
                            Last edited by Scouser; 20-10-15, 22:52.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ovo jedva cekam, ima li ovde jos koji istinski ljubitelj SW serijala ili sam jedini?
                              Kakvo pitanje
                              Dzedaj od malih nogu, tata me tako vaspitao

                              Sent from my D5803 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Evo bas gledam crtanu seriju Clone Wars, zavrsavam polako 4. sezonu. Jeste da je vise deciji fazon, ali ipak je SW. Filmove sam pogledao bezbroj puta, bas nedavno sam pogledao 4.,5. i 6. deo. A igrice da ne pricam, moja preporuka Battlefron 2 (ima i dalje more ljudi koje pikaju preko neta), Republic Commando, KotoR 1 i 2, Jedi Outcast II... ima ih jos ali neda mi se nabrajati.
                                To sam poceo da gledam odgledao sam mozda cetiri - pet epizoda i stao. Mislim pocetkom ove godine ili cak prosle ne secam se tacno kada. Moram nastaviti.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X