Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Pogledao sam novog X-Mena, sta ja znam svideo mi se i pored toga sto sam bio svestan toga da nece da nadmasi prethodnika koji je jedan od mojih najomiljenijih filmova o superherojima.Film mi je bas proleteo i cini mi se da ima malo manje tabanja nego inace, samo jedna velika bitka dok je nekako malo veci akcent stavljen na drami a ne na akcionim scenama, pa kapiram da ce to masi da smeta.Sansa mi se nesto nije uklopila, na osnovu njene popularnosti su je kastovali inace nije ona za takve filmove.Verovatno tip glumice koja tesko da nakon GoT nece da ima jos koju zapazenu ulogu.Sve u svemu odlicna trilogija, bolja od prve.Apocalypse mi se nije cinio bas toliko zajebanim kao sto sam mislio, znam da su ga ljudi pre par meseci pljuvali Singera zbog kostima.

      Spoiler
      Taman sam pomislio da ce ovo da bude prvi film bez Vulverina, ali ko da sam imao osecaj da ce da se pojavi.Jebes X-Men film bez Vulverina.


      7/10

      Comment


      • Vidim juče na torentima izašo Gods of Egypt, i u nedostatku filmova jer sam novije i malo starije skoro sve pregledao, skinem film. Vidio sam po traileru da je film teška glupost, ali ajde samo da se nešto gleda, vidim glume Butler i Coster-Waldau.

        Pa ljudi šta je ono? Ko se sjeti ono snimiti? Izgleda da su Butler i Coster-Waldau potpisali ugovor bez da su pročitali scenarij, dobro ih platili, pa se kasnije kajali. Najgori film koji sam ikad gledao, i to bez konkurencije.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Po slikama se vidi da je kvalitet dobar. Večeras ionako izlazi na ettv.
          A ako neko hoće X-Men: Apocalypse, izvolite (da napomenem da u Americi nije još bila premijera ).

          http://extratorrent.cc/torrent/49244...Exclusive.html
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Veceras je zavrsen 69 filmski festival u Kanu.



            Iako je po kladionicama i kritikama film "Toni Erdman" bio glavni favorit, zlatna palma ipak odlazi Kenu Loachu za film "I Daniel Blake" http://www.imdb.com/title/tt5168192/?ref_=nv_sr_1

            Xavier Dolan (Mommy) osvaja Grand Prix za film "It's Only the End of the World" http://www.imdb.com/title/tt4645368/?ref_=nv_sr_1 (Marion Cotillard, Vincent Cassel), a Jury Prize ove godine za "American Honey" Andrea Arnold http://www.imdb.com/title/tt3721936/?ref_=nv_sr_1

            Asghar Farhadi (A separation) uzima nagradu za najbolji scenario "The Salesman" http://www.imdb.com/title/tt5186714/?ref_=nv_sr_1 , a najbolji reziseri su rumun Cristian Mungiu i Olivier Assayas ciji je film dobio najlosije kritike

            Almodovar bez nagrade, kao i Jeff Nichols, braca Darden, Sean Peen...
            Last edited by Heartbreak; 22-05-16, 20:29.
            sigpic

            Comment


            • Jos jedna legenda otisla, umro Bata Zivojinovic
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ovaj covek je mnogo toga zasluzio, nadam se da cemo ga po smrti ispostovati na pravi nacin. Ono sto je on nama dao je od neverovatnog znacaja. Hvala ti sto si celog zivota bio covek i kao takav bio deo mog odrastanja
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Jebiga, znalo se da mu je lose, ali nisam verovao da ce umreti. To mi i dalje neverovatno zvuci.

                  Bata Zivotinja je jednostavno neunistiv. Ziv je, umro nije.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Po mnogima najbolji glumac srpske kinematografije. Počivaj u miru.
                    Velimir Bata Živojinović (1933-2016)

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Bio je veliki.

                      Spoiler
                      Hold the door
                      Hold th door
                      Hold t door
                      Hold door
                      Hol dor
                      Ho dor


                      sigpic

                      Comment


                      • Brate, pratim taj serijal pa sigurno 15 godina ako ne i duze (ne secam se tacno kada sam poceo da citam prvu knjigu serijala samo znam da sam uzeo od jednog bratovljevog ortaka) ... I naravno kasnije sam kupio sve knjige, imao neretko i u elektronskom formatu na engleskom (jer ko ce cekati da se Laguna smiluje i da Pajvancic to prevede - odlicno je odradio posao da napomenem) ..... I nikada, ali bukvalno nikada mi nije palo na pamet da
                        Spoiler
                        Hodor u stvari znaci: Hold the door

                        A neretko sam se pitao sta u stvari taj dobrocudni div prica, kakvo je znacenje te reci?

                        Spoiler
                        Prva stav koja mi je pala na pamet po zavrsetku epizode je da ce Hodor da se pretvori u utvaru i da ce ovi nasi junaci kasnije da se susretnu sa njim - u nekoj borbi verovatno. Videli smo i kako su Beli Hodaci nastali. I to me bas ne cudi, da su oni u stvari prvobitno zamisljeni kao odbrana od ljudi. Neka vrsta cuvara Dece Sume.
                        Dva ubijena jezovuka za dve epizode..... stvarno imaju dobar prosek.
                        Last edited by Sandugp; 23-05-16, 13:02.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • "Ristanaaa, Riskaaa !!!" Kako galami na ženu samo.
                          "Ostojiću, ostavi mi ženu na miru! Produži! Jes čuo"

                          Antologijski. Kakvi boemi u ovoj sceni: Bata Živojinović, Nikola Simić i Radmila Savićević.

                          Last edited by Tarantula®; 23-05-16, 15:40.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment




                          • predobro gledao sam ga i kad je izašo,sad ponovo
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Gledao neko Cloverfield i 10 Cloverfield Lane? Jel valjaju i jesu povezani?

                              Comment


                              • Gledao sam Cloverfield, to je scifi/horor kompletno iz prvog lica. Meni je bas dobar.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X