Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • - Koliko ratnika mozemo ocekivati?
    - 62!
    Mala preslisava .... Carica!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Od ovoga



      Ovo



      Krv ti jbm
      sigpic

      Comment


      • Nisam gledao drugi deo, ali u prvom se više radi o (seksipilnosti) Megan Foks nego o njenim ljubimcima...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • https://kat.cr/warcraft-2016-tc720p-...t12737975.html

          dobar snimak
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • http://www.b92.net/kultura/vesti.php...nav_id=1141794

            Šta Morgan Frimen ne voli u
            "Bekstvu iz Šošenka"
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Malopre odgledao nije los. Onako ostavlja mi utisak kao da je sve poprilicno iseckano, (po malo i nedoreceno), sturo odradjeno, suvise kratko - mogli su komotno film od tri sata da naprave i detaljnije ljudima objasne pricu. Za nekoga ko nema pojma o cemu se u stvari radi (ko se prvi put srece sa WOW univerzumom) tesko je da pohvata i skonta sta kako i kada, ali posto sva sreca ne spadam u takve to mi nije problem bio. Nije lose i ako (naravno) ne prati Warcraft lore u potpunosti opet se moze reci da su solidno odradili. Ipak nista vise od toga po meni.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Nisam ja to gledao,okačio sam samo zbog ljudi na forumu

                Upalio sam jutros samo da proverim samo kakva je slika....i imam problem sa tim formatom TC,koji god plejer da skinem,zvuk me zeza jedino mi radi normalno preko onog WMP,znači onaj program po defoltu i danas se jedno pola sata zajebavao sa tim da vidim kako prevod da ubacim ima ona fora standardno da se preimenuje al brate neće pa neće a ajde da mi znači prevod nešto nego znaš ono kad nešto ne ide pa ne mogu da pustim dok ga ne namestim.... dok nisam našo neki plugin za WMP i našo prokleto dugme kako se ubacuje titl





                navuko sam se ponovo na anime pa sad to jedino gledam
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ja sam bas ispratio taj tvoj link i preko njega skinuo pustio preko bs plejera i radilo sve kako treba.
                  Prevod nisam ni trazio, mrzelo me da se cimam, a realno i koji ce mi. Jer cim se pokrene nesto plejer sam automatski trazi prevod da skine, posto je nov film, nije nista nasao i ja onda odgledao tako, bez. Preporucujem svima da pogledaju, cisto da se uvuku malo u WOW pricu.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Saburo, probaj sa Pot playerom ja preko njega gledam sve..

                    Sandu ili ko hoće, objasnite mi u par rečenica o čemu se radi u filmu. Nikada nisam igrao igru pa nzm šta da očekujem..

                    Ja čekam Bambula da izbaci prevod pa da gledam..

                    Comment


                    • a to je do mog plankton kompjutera

                      Majem se sinoć po torentu i gledam i čudim se tom fenomenu izbacivanja filmova koji nose naslov sličan nekom od blokbastera,npr "Independents' Day"

                      Pomenuo sam par puta da gledam Z Nation...

                      no evo sa vikipedije nešto u vezi toga

                      The Asylum is an American independent film production company and distributor that focuses on producing low-budget, direct-to-video films. The company has produced titles that capitalize on productions by major studios, often using film titles and scripts very similar to those of current blockbusters in order to lure customers. These titles have been dubbed "mockbusters" by the press
                      ali nazivi su genijalni npr

                      Transmorphers hahhah

                      The Day the Earth Stopped
                      Airplane vs. Volcano
                      30,000 Leagues Under the Sea

                      ima i titanik 2 deo hahaha
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Saburo, probaj sa Pot playerom ja preko njega gledam sve..

                        Sandu ili ko hoće, objasnite mi u par rečenica o čemu se radi u filmu. Nikada nisam igrao igru pa nzm šta da očekujem..

                        Ja čekam Bambula da izbaci prevod pa da gledam..
                        U sustini radnja prati dve frakcije koje se bore jedna protiv druge. Alijansu i Hordu. Draenor je svet koji polako izumire i koji pretezno naseljavaju dve rase Orci i Draneii. Onda orci uz pomoc svog warlocka (vestca) Gul Dana prave portal koji ce ih prebaciti u drugi svet koji mogu da osvoje i nastane - jer njihov izumire. Upoznajemo Durotana vodju jednog od klanova i lika vrlo bitnog za dalja desavanja. Taj portal ih vodi u Azerot svet u kom se vecina filma odvija. Tu pratimo mladog maga Katgara (koji ce tek kasnije kroz istoriju da postane nevidjen mamojeb) i velikog vojskovodju Anduina Lotara (koji je vec nevidjen mamojeb). Koji su ljudi. Ljudi pokusavaju da se izbore sa novom opasnoscu nastalom dolaskom Orka u njihov svet. I to bi ukratko (najsturije moguce da se izbegne bilo kakvo spoilovanje) bilo to.
                        Last edited by Sandugp; 10-06-16, 07:44.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          ima i titanik 2 deo hahaha
                          To gledati i plakati. Pišanje od filma.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Malopre odgledao nije los. Onako ostavlja mi utisak kao da je sve poprilicno iseckano, (po malo i nedoreceno), sturo odradjeno, suvise kratko - mogli su komotno film od tri sata da naprave i detaljnije ljudima objasne pricu. Za nekoga ko nema pojma o cemu se u stvari radi (ko se prvi put srece sa WOW univerzumom) tesko je da pohvata i skonta sta kako i kada, ali posto sva sreca ne spadam u takve to mi nije problem bio. Nije lose i ako (naravno) ne prati Warcraft lore u potpunosti opet se moze reci da su solidno odradili. Ipak nista vise od toga po meni.
                            Ne može ova lora da stane u film prosto nema teorije.Mogli su kvalitetnu seriju da odrade to bi im pametnije bilo i da detaljno urade prvu i drugu orkovsku invaziju. Imaju materijala da naprave brat bratu 10 sezona bez Lich King priče . Ja sam sad skinuo ovaj ETRG snimak vidim da nije nešto ali istrpeću

                            Pre neki dan sam pričao sa ortakom kakve bi pare Blizzard zgrnuo da proda copyrights za seriju HBO-u ili čak da odrade neki partnership dogovor dajem ruku da bi serija prešišala Game of Thrones , prosto ima neverovatno puno materijala i bukvalno je rudnik zlata ali pod uslovom da se kvalitetno prenese na platno .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ma Saburo da im se GoT ne isplati oni bi odavno prestali to da snimaju , veruj mi imaju profit i to debeli. Što se Warcrafta tiče to ne može bez kompjuterskih efekata prosto je tako
                              Pogledaj ovaj cinematics ja ne bi imao ništa protiv da ceo film bude ovakav tojest serija , a verujem da bi se gledalo u naponu.

                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • http://www.imdb.com/title/tt0077975/

                                Nije lose

                                Comment

                                Working...
                                X