Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek sam juce odgledao The Day of the Doctor.

    Hvala im na svemu.

    Comment


    • Pa kud` ces veceg muskog plakanja i muske suze - one najteze, od filma
      od filma "Taegukgi hwinalrimyeo"

      Malo je ko nije gledao ovaj film ali eto ko nije ,obavezno da gleda.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Tek sam juce odgledao The Day of the Doctor.

        Hvala im na svemu.
        Konacno neko da se oglasi povodom Doctora

        Odlicno su odradili specijal, jedva cekam ovaj sledeci
        Last edited by Lord Aleksoni; 07-12-13, 23:36.

        Comment


        • Jedino Ljilja moze da mu pridje na nivou depresivnosti od svih. Ne pricam ja o tuzi, tragediji, suzama, vec o onoj najgoroj vrsti ciste ogoljenosti, kada potpuno otupis i pocnes da ceo svet/zivot da posmatras sa pesimisticne strane. Na nivou da je zivot sam po sebi najveca besmislica koja postoji. E, tako sam se osecao gledajuci Detacment.

          Sa druge strane, skoro svi nabrojani filmovi su bolji od Brodijevog.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Sa druge strane, skoro svi nabrojani filmovi su bolji od Brodijevog.
            Execution Detachmenta je toliko los da je na ivici gledljivog. Govorim naravno s tehnickog aspekta.
            Nesto poput studentske vezbe sa druge godine rezije.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Konacno nek oda se oglasi povodom Doctora

              Odlicno su odradili specijal, jedva cekam ovaj sledeci
              Uzivao sam u svakom minutu epizode Sto se mene tice, 10/10 .

              Sad mi dodje da ponovo skinem sve i gledam od pocetka, a ne smijem

              Comment


              • Kanim dugo da pogledam ova dva djela RED-a ,pa me zanima jel bas veliki trash ili se moze gledati?


                EDIT: Pregledah prije par nedjelja "Prisoners", klasa film stvarno, ove godine TOP apsolutni
                Last edited by DinoFC; 07-12-13, 22:38.

                Comment


                • ^
                  Ko se to nama vratio iz Banovica
                  Slobodno gledaj RED.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Vratio se, bilo super u Banovicima. Mada sam onda glupo uhvacen ali eto.

                    Znaci RED moze proci, ali kako me nervira Hollywood sa ovim superherojima, ovo je brutalno sta rade zadnjih godina.

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Vratio se, bilo super u Banovicima. Mada sam onda glupo uhvacen ali eto.

                      Znaci RED moze proci, ali kako me nervira Hollywood sa ovim superherojima, ovo je brutalno sta rade zadnjih godina.
                      Rekao sam ti, nisi hteo da slusas
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ne tuzan, ali najdepresivniji u smislu najgrozniji i najmucniji mi je def Antihrist.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Uzivao sam u svakom minutu epizode Sto se mene tice, 10/10 .

                          Sad mi dodje da ponovo skinem sve i gledam od pocetka, a ne smijem
                          Odlicno su uklopili sve. Stavili su tri Doctora U jednom specijalu, odlicno . Sada ide onaj specijal za Bozic kada zavrsava 11 Doctor sa svojom glumom, osecam da ce i to napraviti super, i onda krece nova pustolovina sa sl. Doctorom ..

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Odlicno su uklopili sve. Stavili su tri Doctora U jednom specijalu, odlicno . Sada ide onaj specijal za Bozic kada zavrsava 11 Doctor sa svojom glumom, osecam da ce i to napraviti super, i onda krece nova pustolovina sa sl. Doctorom ..
                            4 Doktora ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              4 Doktora ;)
                              Tennant, Hurt, Smith

                              Comment


                              • Detachment je zasigurno jedan od boljih filmova koje sam pogledao u poslednje vreme.

                                Ima veliko znacenje... I ako je dosta dosta depresivan.

                                Originally posted by KingEric7 View Post
                                Pripremi se za potencijalnu zelju za suicidom, kako se poslednji kadar zavrsi.

                                Ne znam da li sam ikada gledao depresivniji film od tog.
                                Film me podstice na razmisljanje. U pravu si. Depresivan je. Ali smatram da velike pouke mogu da se izvuku iz njega. Samoubistvo nikada nije resenje. Cak i kad je zivot toliko los prema nama da sve ide nizbrdo... Treba smoci snage i ici uzbrdo.

                                Odoh sad da pogledam neku seriju tipa Friends da se nasmejem opet . Ubio me film skroz...
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X