Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pijev zivot Maestralni Ang Li

    Konacno sam se smilovao da odem do bioskopa i da ga pogledam i ne mogu opisati koliko sam zaovoljan filmom. Prvo da kazem da film vredi gledati u 3D formatu. Efekata ima, ali sve je tako odmereno i odradjeno sa velikim ukusom i znanjem, da je u pojedinim trenucima film predstavljao pravu umetnost. Fenomenalan prikaz pejzaza, oluje i brodoloma, da sam zaista imao osecaj da se i sam nalazim tamo i to i jeste smisao 3D tehnologije a ne metak ili neko drugo sranje koje koje ide na vas. Sve je tako realisticno.

    Prica interesantna, dosta filozofskih dijaloga o religiji i dobrar dramaticni razvitak, pre svega odmeren i ne previse napadan. Dosta ima i motiva, od Nojeve barke pa sve do Robinzona. Od glumaca osim Pija niko nema neku znacajnu ulogu (izuzmemo li tigra ) ali cini mi se da je u tom segmentu moglo i malo bolje.


    Sad mi je definitivno jasno odakle 11 nominacija za ovaj film. Bez obzira na glasove akademije (mada mislim da ga vole zbog planine Broubek, a i 11 nominacija to i pokazuje) ja sam svog definitivnog favorita pronasao
    sigpic

    Comment


    • Ovaj novi kanal Fox bolje da nisu stavljali,sta oni rade sa programom

      Comment


      • Zavrsio tezi dio januarskog roka pa se sad polako vracem serijama

        Za pocetak pogledao prvu epizodu nove sezone Justified-a...i odusevio se Justified ne moze da pogrijesi Lijepog li osjecaja kad ponovo gledas likove koji nisi gledao 7-8 mjeseci
        Mozda pogledam Flight kasnije veceras ako mi se ne prispava.

        Comment


        • evo skidam Pulp Fiction po milioniti put da ga pogledam pa mi pade na pamet da vas pitam - koji film ste najvise puta pogledali u zivotu?
          Ja Pulp sigurno preko 30 puta
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Zavrsio tezi dio januarskog roka pa se sad polako vracem serijama

            Za pocetak pogledao prvu epizodu nove sezone Justified-a...i odusevio se Justified ne moze da pogrijesi Lijepog li osjecaja kad ponovo gledas likove koji nisi gledao 7-8 mjeseci
            Mozda pogledam Flight kasnije veceras ako mi se ne prispava.
            Precerujem li ako kazem da je to jedina serija koja ide uzlaznom putanjom?
            Rejlan, Bojd i Diki, ne znam koji je jaci. A Ava je bas bedes

            Ja Gladiatora 34 puta za sad i brojim
            sigpic

            Comment


            • Da pogledam od pocetka do kraja, sigurno Catch me if you can, oko 10-15 puta.
              Ako se racunaju i filmovi koje nisam uvek uhvatio od pocetka do kraja onda su na vrhu sigurno TV1000 filmovi, Stand by me i filmovi sa Goldie Hawn i Kurt Russellom.

              Jbt. pa ne postoji ni epizoda Prijatelja koju sam gledao 30 puta, kako mozete ?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Da pogledam od pocetka do kraja, sigurno Catch me if you can, oko 10-15 puta.
                Ako se racunaju i filmovi koje nisam uvek uhvatio od pocetka do kraja onda su na vrhu sigurno TV1000 filmovi, Stand by me i filmovi sa Goldie Hawn i Kurt Russellom.

                Jbt. pa ne postoji ni epizoda Prijatelja koju sam gledao 30 puta, kako mozete ?
                Na koje filmove tacno mislis ?
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Gandalf View Post
                  Na koje vrstu filmova tacno mislis ?
                  Hahahahah.
                  Dvosmisleno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    onda su na vrhu sigurno TV1000 filmovi
                    sram te bilo
                    Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Jbt. pa ne postoji ni epizoda Prijatelja koju sam gledao 30 puta, kako mozete ?
                    uh to je tek bolestina, to ne moze vise ni da se izbroji

                    Pa ne znam jednostavno mi lezi film, mislim da bih mogao cak i sada da ga gledam 5 puta za redom. Nema osobe sa kojom ga nisam gledao
                    Mada kad bolje razmislim mozda sam vise puta gledao Tito i ja na tvu
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • English, motherfucker, do you speak it !? Jedan od najboljih filmova koje sam gledao

                      Tarantino
                      Last edited by Mr. Wolf; 18-01-13, 16:55.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Nema mi mrznijeg reditelja od Tarantina. Reservoir Dogs su mu jedini dobar film uz Inglourious Basterds po meni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja samo RD nisam gledao od njega, a Djanga cu ovih dana. Kako on ume scenu da napravi to je neverovatno. Drugo, soundtrack u njegovim filmovima je uvek fenomenalan i uvek se dobro uklopi, a kako je meni muzika najlepsi vid umetnosti, tu uvek ima plus kod mene

                          Comment


                          • Pa dobro, Tarantino i jeste od onih reditelja cije filmove ili volis ili ne.

                            Reservoir Dogs i Pulp Fiction su njegovi najbolji filmovi, kakvi su samo dijalozi u tim filmovima , Kill Bill mi je zanimljiv i zabavan (prica o Supermenu je ekstra , mada ja vise gotivim Betmena ), Jackie Brown je vrlo dobar, kao i Inglourious Basterds (Waltz objasnio u filmu ), a Death Proof i Django Unchained jos nisam odgledao .
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Mrtav 'ladan! Mislim da sam prestao da brojim posle 100!

                              RockNrolla

                              Da si me pitao filmove kog reditelja sam najvise gledao odgovor bi bio tako lagan

                              Pulp, Reservoir, Inglorius, Django.. Nemoj tako vladane! komplikovan je on
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Isto tako preporucujem True romance za koji je napisao sjajan screenplay. Obozavam taj film i bas se oseca Tarantino atmosfera u tom filmu.
                                Isto su sjajne i 2 epizode CSI koje je odradio
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X