Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vuce, si gledao? https://m.imdb.com/title/tt7888964/
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nisam jos pogledao, po komentarima bih rekao da je skroz okej akciona komedija. Ako ti treba neki lagan film od 90min trajanja, moze biti dobar izbor.

      Sinoc gledao The Father. Jedino sto me zanima ove godina na Oskarima je nagrada za gospodina Entonija.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • E ja pustila Hopkinsa popodne, ali me nesto vazda prekidali, pa cu posle tenisa da nastavim.

        U nedelju Oskar?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Serija "Slom" mnogo dobra, drži pozornost do samog raspleta .

          Maestralna gluma iskusnog lisca Donalda Saterlenda.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Tanko.

            Kao sto vec rekoh, uloga godine Hopkinsa, ali ce vjerovatno ostati bez Oskara, koji i nije nekakvo mjerilo.
            A i The Father je najbolji film u godini.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              E ja pustila Hopkinsa popodne, ali me nesto vazda prekidali, pa cu posle tenisa da nastavim.

              U nedelju Oskar?
              26. aprila.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Hopkins i Frances!

                sigpic

                Comment


                • Nju nisam još gledala, a i važila je za favoritkinju, ali za matorog ❤ mi je posebno drago, izuo totalno
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ni ja nisam gledala jos taj film, ali nesto me i ne privlaci, dok sam Hopkinsa vec komentarisala, genijalan je.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post

                      Sinoc gledao The Father. Jedino sto me zanima ove godina na Oskarima je nagrada za gospodina Entonija.


                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Odlican je Nomadland.
                        Muligan i Viola su po kladionicama bile malo ispred, jer je Frances vec imala dva.
                        Ali na kraju sve kako treba.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vidim da je Promising Young Woman uzeo za originalni scenario. Mislim da je smesno sto je uopste nominovan bio (jos smesnije sto je i za najbolji film i reziju takodje nominovan).
                          Oskari....
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Meni je Viola vrhunska, ali vrhunska glumica i mnogo mi je krivo sto nije dobila Oskara za Sluzavke (ne znam ko je te godine dobio).

                            A po kladionicama nemam pojma kako su stajali, nego sam gledala jednu filmsku emisiju gde su pricali da je Frensis kandidatakinja, pa mi zato nije bilo iznenadjenje.
                            A cekaju me obe da ih odgledam, kao i Sound od metal, Minari i My octopus teacher 😊
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • (Odvratniforum 15 min cekam da se otvori)

                              A posebno mi je drago sto je Tomas Vinterberg dobio Oskara, odlican film, a kada sam cula njegov govor nocas, najezila sam se.

                              Neposredno na pocetku snimanja filma cerka mu je nastradala od strane nesavesnog vozaca i bio je posebno emotivan.
                              A koliko sam cula danas, kraj filma je promenjen, slavi zivot i dobar deo one decurlije su njeni drugari, snimano u njenoj skoli (sto je prvobitno i bilo u scenariju) dok je ona trebala da igra Mikelsenovu cerku i da joj to bude debi. Imala je 19 godina. Grozno
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sad odgledah norveski film Utoja 22.jula ili srpnja sto bi rekli Hrvati,po istinitom dogadjaju,film je odlican,zalosno je sto se to stvarno desilo.

                                Comment

                                Working...
                                X