Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel gledao neko Room 237 ? Valja li cemu ili da preskocim ?
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Johnny View Post
      Jel gledao neko Room 237 ? Valja li cemu ili da preskocim ?
      To su radili ljudi koji su bukvalno 83473 puta odgledali film. Ono je bolest kakve ideje imaju. Generalno smor je film nisu pokrenuli neke ideje koje sam ocekivao, dosta ima nebuloza, ali ima par stvari koje te stvarno nateraju da se zamislis. Imaju neke dobro pretpostavke koje imaju smisla ali toga je premalo. Sta znam ne bih ti preporucio da gledas neces puno toga pametnog saznati
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • treba mi neki film koji drzi tempo, znaci bez dugih kadrova, teskih tuznih scena, dubokog razmisljanja. Treba mi nesto kao Fight klub ili The Social Network ili bilo koji Guy Ritchiev film
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          treba mi neki film koji drzi tempo, znaci bez dugih kadrova, teskih tuznih scena, dubokog razmisljanja. Treba mi nesto kao Fight klub ili The Social Network ili bilo koji Guy Ritchiev film
          Da...takvih filmova ima bas mnogo

          Comment


          • Hvala Prvoj sto pusta ponovo Gospodara Prstena

            Comment


            • Prisoners



              Odlican film Denisa Villeneuvea. Od prvog kadra shvatis kakav te film ocekuje. Tmuran, kao i vreme tokom celog filma, atmosfera od koje te pocinje hvatati jeza i ne napusta te do kraja. Primetan je uticaj Mystic Rivera. Fotografija i kamera sjajni, sve je na svom mestu. Gluma ? Sjajna. Hugh Jackman i Jake Gyllenhaal nose film. Scena kada Keller (Jackman) dolazi da prepozna odecu svoje cerke izaziva knedlu u grlu i mucninu.
              Jedina mana koju film ima je predvidivost u drugoj polovini filma, koja malo kvari utisak, i neke male rupice u scenariju, koje se mogu zanemariti.
              Jedan od najboljih filmova, ne samo ove godine, vec i uopste.

              8/10

              Moracu sto pre da pogledam Incendies.
              Last edited by Mr. Wolf; 10-12-13, 14:25.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Dobar! http://www.imdb.com/title/tt1433811/?ref_=fn_al_tt_1
                sigpic

                Comment




                • The Family

                  Jbt, kako mi je zao da gledam De Nira u ovakvim "ulogama" Sta je covek sebi dozvolio
                  A ne znam ni sam zbog cega sam uopste gledao ovu glupost

                  Vidim da ce De Niro i Skorseze uskoro ponovo zajedno da rade, dobitna kombinacija, nadam se da ce legenda najzad dobiti ulogu kakvu zasluzuje .

                  3/10
                  Last edited by Mr. Wolf; 12-12-13, 15:18.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Johnny View Post
                    Vidim da ce De Niro i Skorseze uskoro ponovo zajedno da rade
                    Sto, jel Di Kaprio umro?
                    sigpic

                    Comment




                    • Verovatno ce i Lea da ubaci u film, sto bi bilo stvarno cudno od Skorsezea
                      Last edited by Mr. Wolf; 12-12-13, 16:59.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Nisam verovao da jedan od omiljenih glumaca i takva legenda moze toliko da se sroza ali stvarno je bezveze sta je sve radio zadnjih 10 godina. Naravno legendarne uloge ce ostati neokrenjene kao i njegovo ime,ali ovo mu stvarno nije trebalo,mogao je lagano da cilira u ovim poznim godinama i da svakih par godina odradi neku jacinu od filma
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • De Niro je veliki radnik, jedan od osnivaca Tribeca Film Festivala i uglavnom zbog toga radi ovako, cisto da bi uzeo pare i da bi nastavio da radi ono sto voli. Boli ga kurac, ima najlegendarnije filmove i smatra se za jednog od najsvestranijih i najboljih glumaca svih vremena.
                          sigpic

                          Comment


                          • The Hobbit: The Desolation of Smaug

                            10/10

                            Odlican! Nemam nikakve zamerke na film, od prve do poslednje scene drzi paznju. Moze se reci posle prvog dela u rangu sa LotR! Jedva cekam treci deo, i zahvalan sam Dzeksonu sto je resio da podeli film na tri dela.

                            Comment


                            • Sad sam iz bioskopa.Sve sto sam ocekivao od ovog filma, to sam i dobio Siguran sam da ce se svim fanovima svidjeti

                              Comment


                              • Film The Hobbit: The Desolation of Smaug je odlican . Gledao sam ga veceras u bioskopu i odusevio me je .

                                Bolji od prvog svakako. Postoje stvari koje mi se ne svidjaju ali vezane su za knjigu a ja sam davno odustao od toga da film moze da poprati knjigu... Ubacivanje Legolasa i one prelepe likuse mi uopste nije smetalo . Cak sta vise kad su ubacili i one orkove onda mogu i njih .

                                Ne znam kako ce to da izgleda na kraju... Treci film. Znam sta je bilo u knjizi ali koliko ce oni da prate knjigu ja ne znam...
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X