Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kramer vs Kramer!

    Kakav film

    Comment


    • http://www.media1.rs/kultura/film_i_...atak_Crne_Guje

      Comment


      • Dva sata Pink Pantera

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/4191...m-to-zbog-dece

          Da da radi to zbog dece

          Comment


          • Koliko ce samo ovo dobro da izgleda...veliki Aronofski

            sigpic

            Comment


            • Da oce taj film vise izaci. Rasel je rodjen za takve uloge.
              sigpic

              Comment


              • http://www.peopleschoice.com/pca/
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post

                  Ovakve filmove inace zaobilazim, ali kad je brat Crowe u glavnoj ulozi onda se to mora gledati



                  Kacio sam slike sa snimanja jos davno, pa da ponovim Kakav je Noah beton Imamo istu frizuru i bradu

                  Comment


                  • Now You See Me

                    Film radi odlično najvažniju stvar za ovaj tip filmova - zabavlja. Jedini problem koji sam imao sa ovim filmom je to što sam prerano otkrio (još u prvih 20ak minuta filma) ko stoji iza svega toga. Zbog toga
                    6/10

                    p.s. Što se tiče iluzije i takvih stvari, The Prestige je ćale, a The Illusionist keva.
                    Last edited by Mr. Wolf; 15-11-13, 11:49.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/title/tt1392214/?ref_=nv_sr_1

                      Dosta dobar film, mada sam ja zbog Incendies ocekivao neko remek delo. Ipak, vrlo sam zadovoljan

                      Villenueve

                      Comment


                      • Juce je bio dobar film na b92 Majkl Daglas je glumio,taman kada je postalo napeto,oni puste reklame,koje traju pola satai normalno zaspao sam,jbt pa zar su tolika govna nase televizije,jbt gledam emisije i filmove na hrvatskim kanalima,tamo reklame traju 2-3 minuta,kod nas pola sata,ej bre,pa nase medijske kuce treba ugasiti!

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Juce je bio dobar film na b92 Majkl Daglas je glumio,taman kada je postalo napeto,oni puste reklame,koje traju pola satai normalno zaspao sam,jbt pa zar su tolika govna nase televizije,jbt gledam emisije i filmove na hrvatskim kanalima,tamo reklame traju 2-3 minuta,kod nas pola sata,ej bre,pa nase medijske kuce treba ugasiti!
                          Ima jedna fora Za hrvatske kanale, tacnije RTL. "Dobre su ove reklame na RTL-u, samo ih cesto film prekine", dakle, gori su od nasih. Pre su imali bolju ponudu, sada su i tu poceli zaostajati, pa Borna i Gas do daske pustaju svaki mesec, ali ziasta svaki mesec.
                          Last edited by Black Mamba 24; 16-11-13, 07:42.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Juce je bio dobar film na b92 Majkl Daglas je glumio,taman kada je postalo napeto,oni puste reklame,koje traju pola satai normalno zaspao sam,jbt pa zar su tolika govna nase televizije,jbt gledam emisije i filmove na hrvatskim kanalima,tamo reklame traju 2-3 minuta,kod nas pola sata,ej bre,pa nase medijske kuce treba ugasiti!
                            Falling Down
                            Odlican film i sjajni Daglas.

                            p.s. Jbg, to ti je standardna pojava na nasim kanalima. B92, Pink, Prva , nema nista gore nego kad pocne blok reklama. A najjaca fora je kad puste reklame (koje traju 15ak minuta), a na kraju se ispostavi da do kraja filma/serije ima jos jedan minut.
                            A tek sta reci o tome da Pink pusta filmove koje skinu sa neta (Vladan je to vec pominjao i stavio sliku)
                            Last edited by Mr. Wolf; 16-11-13, 11:22.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Charlie Countryman je bez problema najgori budzetski film ove godine.

                              Ne kapiram uopste zasto snimaju ovakve idiotarije, i kako takve glumacke
                              velicine pristaju da rade na takvim scriptovima. Shia LaBeouf jos jednom
                              pokazuje da ima strahovit potencijal koji jos niko ne moze da iskoristi na
                              pravi nacin. Steta. Mads Mikkelsen glumi samog sebe, once again. Dok je
                              femme fatale ovom prilikom bilo rezervisano za Evan Rachel Wood, koja
                              verovatno igra najbesmisleniju ulogu u svom zivotu. Kakav waste of time.

                              0.5/10
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Rush(2013)-odlican film koji nam predstavlja na sta je nekad licio najbrzi cirkus na svetu i veliko rivalstvo koje je postojalo izmedju Nikija Laude i Dzejmsa Hanta.Podseti me taman kakve su sisice postali sadasnji vozaci uz par izuzetaka.Ako ne znate sta se tada sve desavalo, jos vise cete se sokirati i to ce vas u neku ruku pozitivno iznenaditi bas kao sto je bilo u mom slucaju posto ne znam toliko puno o istoriji F1.Posle bioskopa nije mi bio nista posebno, ali sledeceg jutra kada sam sve poslozio ispao mi je na kraju bas dobar.Veliki naklon za Daniela Brula i Krisa Hemsvorta(poznat i po tome sto glumi Tora) sto su verno prikazali Laudu i Hanta.Mozda i najvece rivalstvo u istoriji F1.

                                Comment

                                Working...
                                X