Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo ih gotivim ali obojica su krenuli da pljuju po sebi
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Depa ne volim nikako, veliki je talenat ali se previse trudi da ne bude dio Holivuda i isti kao svi, a imam osjecaj da to radi cisto da bi bio popularniji. Nesto kao Raikonen, kao nije mu stalo, a itekako mu je stalo, ljakse

      Bred mi je izuzetno gotivan sa druge strane, bas zesci lik i ima previse dobrih filmova, nece valjda poci Kejdzovim putem, bila bi steta.
      sigpic

      Comment


      • За недељу дана сам одгледао The Walking Dead. Нисам хтео да је гледам пре, јер ми се чинила смешном због зомбија, јбг.
        Одушевљен сам серијом, баш ми се увукла под кожу. Не знам зашто али мене ова серија подсећа на Lost, but that's just me..

        Comment


        • Prvi trejler za "X-Men: Days of Future Past"

          Comment


          • Ako ponove saundtrek iz "First Class"-a, bice odlicno.

            sigpic

            Comment


            • Najjaca fora za WWZ sto prva prava verzija nije ni ugledala svetlost dana,
              jer je, po oceni studija bila suvise konfuzna i depresivna. Tacnije, nije imala
              potencijal blockbastera.

              Cujem da je u verziji koja nije izasla Djuricko izdominirao, sa sve masovim
              bitkama na sred Crvenog trga, al' avaj.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Uzivaj.

                sigpic

                Comment


                • U prvobitnoj verziji brat Djuricko leti avionom za Moskvu, i tamo postaje neki sef garde sta ili vec.
                  I bori se rame uz rame za Bredom, njegovim velikim kucnim prijateljem.

                  Onda valjda gine, a Bred provali da virus nije otporan na neke vremenske uslove,
                  pa onda brodom stize na obale USA, i tako se valjda zavrsava ta prva verzija. True story.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Bolja je od ove finalne.

                    Ovde otkriva da te zombiji nece napadati ako si zarazen SARS-om, leukemijom ili imas bilo koju drugu zeznutu bolest. Dakle ubrizgas sebi virus, prodjes pored zombija i posle ubrizgas protiv-otrov.

                    Bas me briga za spojl, film je ionako njesra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Brada Pitta je “otkrio” tvorac “Balkanskog špijuna”, a nudisti ga skoro koštali karijere

                      Mlađahni Brad Pitt svoju je prvu filmsku ulogu dobio još 1988. u jugoslavenskom filmu „Tamna strana sunca“ Božidara Bote Nikolića kojeg se bolje sjećamo jer potpisuje režiju „Balkanskog špijuna“, a direktor je fotografije na kultnim uracima „Maratonci trče počasni krug“ i „Ko to tamo peva“. Izgleda da je baš ovaj stari filmski meštar „otkrio“ Brada Pitta.

                      Radi se o drami u kojoj Brad glumi mladog Amerikanca kojeg roditelji dovedu na Jadran kao bi se izliječio od neke rijetke kožne bolesti. U Los Angeles na casting za glavnu ulogu u MGM je došlo preko 400 glumaca, a Bota je zapazio baš njega. Kažu da je od sreće skakao po obližnjem travnjaku kada je saznao da je dobio tu ulogu. Ulogu majke Bota je dodijelio Mileni Dravić, a jednu od uloga tumačila je i Gorica Popović. Obje se rado prisjete mladog Brada i te suradnje. “Jurile su ga Njemice, koje su ljetovale u Crnoj Gori! Pamtim ga kao simpatičnog, jednostavnog dečka i velikog profesionalca, koji je uvijek na vrijeme dolazio na snimanje”, izjavila je jednom prilikom Gorica Popović. Ali ni ona ni Milena Dravić tada nisu mogle ni pretpostaviti kakva će mega zvijezda postati taj jednostavni dečko.

                      Božidar Bota Nikolić ističe kako se na snimanju ponašao vrlo profesionalno mada je na samom početku kod snimanja početnih kadrova čak bio pomislio da je pogriješio odabravši Brada: “Snimamo mi prvi kadar, on u džipu. Pozadi je more, a ja sam s druge strane sa kamerom. Prvi kadar – ne valja. A običan kadar, lak, kakve uvek biram za početak snimanja kada dolaze i novinari. Drugi kadar, ne valja… Kod trećeg više ga i ne gledam. Razmišljam da li sam se zeznuo, ovaj Brad je bio moj lični izbor, prevukao ga preko okeana, a ono – katastrofa. Još mu govorim šta da radi. Priđem i pitam ga: “Hoćeš li ti početi da glumiš?” A on će meni: “Okreni se ti iza sebe, pa reci da li bi ti mogao da glumiš.” Okrenem se, a ono – sve golaći!. Snimalo se na Adi Bojani, u blizini nudističke plaže, pa oni što se kupaju ko od majke rođeni došli da vide šta se dešava.“, sjeća se Bota anegdote s nudistima.

                      Film zbog spleta okolnosti i ratnih zbivanja koje su uslijedile koju godinu nakon, nije prikazan sve do 1997. ali po svemu sudeći, za Bradovu karijeru imao je veliki značaj. Kažu da je nakon snimanja rekao da ide u Hollywood i da će postati zvijezda.
                      http://pazisnimase.com/brada-pitta-o...tali-karijere/

                      sigpic

                      Comment


                      • NOVA CINEMANIA – VIŠE FILMOVA, VIŠE HITOVA!

                        Krenula je nova Cinemanija. Najstariji domaći filmski kanal je dobio moderan izgled i atraktivne filmove koje u svojoj ponudi neće imati drugi kablovski kanali.

                        Cinemanija će emitovati filmove u čak deset termina: 10h, 12h, 14h, 16h, 19h, 21h, 23h, 01h, 03h, 05h

                        Program donosi i raznovrsne kratke forme – emisije o filmu, top liste gledanosti, prikaze bioskopskog repertoara i odabranu filmsku muziku.

                        Na Cinemaniju dolaze – Nacionalno blago, Sumrak saga, Pirati sa Kariba, Tri musketara, Kraljev govor, Vozač, Armagedon, Priča o ogračkama, Božiji grad, Fer igra, Dilan Dog, Leri Kraun, Magični Majk, Rimu s ljubavlju, Perl Harbor, Deja Vu, Čelična Ledi i mnogi drugi svetski filmski hitovi...
                        ....
                        sigpic

                        Comment


                        • Sve sa HBO.

                          Kako ti to možeš da samo citiraš nešto bez dodavanja svog teksta?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Sve sa HBO.

                            Kako ti to možeš da samo citiraš nešto bez dodavanja svog teksta?
                            Napise 4 tackice, pa ih oboji u bijelo
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • HBO je HBO, oni treba da se nose sa kanalima koji su u osnovnoj ponudi i sa ovakvim filmovima ce uspijevati.

                              Tako sto udarim cetiri tacke i pobijelim ih
                              sigpic

                              Comment


                              • Mangupska posla, svašta će da vam padne na pamet.
                                Ne zanima me osnovna ponuda, imam znači još jedan kanal sa reprizama.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X