Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nikad nije palo na pamet da gledam film na TVu ali realno 90% ljudi ni ne znaju sta su torenti, da ne pricam da umiju da ih koriste ako i znaju o cemu se tu radi, to ce njima odlicno doci.

    Eto taj TWD pogledam na Foxu jer i zaboravim da skinem, a epizoda stize posle americke premijere za manje od 20-ak sati.
    sigpic

    Comment


    • Uopšte nije bitno da li gledam ili ne TV, da li znam da koristim torente ili ne, već je moj komentar bio eto na sveukupnu situaciju u mom paketu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ti si na SBBu, znaci u osnovnoj ponudi imas Fox Movies, Cinemaniu, Cinestar, Cinestar A&T, Klasik TV, Pink Family, Pink 2, TV 1000, Prvu Plus, MGM, sto se serijskih tice AXN, Universal, Fox, Fox Life, Fox Crime, CBS Drama, SciFi, Comedy Central, ko voli filmove i serije naci ce svakog dana da odgleda nesto jer je ovo Balkan, mozda 15% placa HBO, ako i toliko. Podrazumijeva se da samo 5-10% uospte i znaju sta su torenti, o koriscenju da ne pricam. A i nalazenje prave verzije, uskladjivanja titla i slicno je pravi mali proces koji jednostavno nije za svakog.
        sigpic

        Comment


        • Uopšte ne razumem šta hoćeš ovim da kažeš, ali nije ni bitno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa pricas o kanalima sa reprizama. Za vecinu ljudi ovo su nove stvari, malo ko je pogledao i gleda toliko filmova koliko ti, malo ko umije da ih skine i da je u toku kao sto smo mi sa foruma realno, pa zato kazem ovo je odlicno za sve one koji vole filmove i serije i ta ponuda kanala je vise nego dovoljna za prosjecnog ljubitelja sedme umjetnosti.
            sigpic

            Comment


            • Pa tako kaži, mislila sam da se meni direktno obraćaš, a ti brineš zapravo o opštem dobru.
              Meni često dolazi društvo, neki nemaju HBO/Cinemax i gledali bi ponude sa tih kanala, a već su komentarisali kako se puno toga reprizira, mislim u tom smeru je išao moj komentar.
              Neki operateri mislim da nemaju više u osnovnoj ponudi Cinemaniju.
              Last edited by miloolja; 31-10-13, 20:46.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pazi to je SBBov kanal i pitanje je sad kad imaju atraktivniji sadrzaj koliko ce ih operatera uopste i imati u ponudi. Ali Ivan Karl nije bilo ko to je jasno i napravice on siguran sam izuzetno respektabilan kanal. Zato je i dosao u SBB izmedju ostalog.
                sigpic

                Comment


                • Pe evo moj cale je prvi primer. Svako vece gleda jedan film kad je kuci. Jbt ja turim USB u TV i pocnem gledati on samo kaze "gledao sam taj" , sve preko TV-a, kakav crni internet.
                  sigpic

                  Comment


                  • Gledao neko? http://www.imdb.com/title/tt2193215/?ref_=nm_flmg_act_2
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/title/tt1723121/?ref_=nv_sr_1

                      Konacno ok komedija. A neke scena sa Jennifer su

                      Comment


                      • Ljubo,Milerovi su

                        preporucujem parodiju na paranormalnu aktivnost sa Marlon Wayans !



                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • idemooooo

                          Završeno snimanje filma o Žarku Lauševiću


                          http://www.b92.net/kultura/vesti.php...&nav_id=773346
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Veceras u 21:00 na RTS-u legendarni "Pulp Fiction"

                            Jules: [Jules shoots the man on the couch] I'm sorry, did I break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue, you were saying something about best intentions. What's the matter? Oh, you were finished! Well, allow me to retort. What does Marsellus Wallace look like?
                            Brett: What?
                            Jules: What country are you from?
                            Brett: What? What? Wh - ?
                            Jules: "What" ain't no country I've ever heard of. They speak English in What?
                            Brett: What?
                            Jules: English, motherfucker, do you speak it?
                            Brett: Yes! Yes!
                            Jules: Then you know what I'm sayin'!
                            Brett: Yes!
                            Jules: Describe what Marsellus Wallace looks like!
                            Brett: What?
                            Jules: Say 'what' again. Say 'what' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time!
                            Last edited by Mr. Wolf; 08-11-13, 13:40.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Najjaci postmoderni film.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Najjaci postmoderni film.
                                i najjaci soundtrack. Stvarno je imao neverovatnu sposobnost ( Tarantino) da za svoje filmove savrseno odabere pesme. I sto je najmocnije vecinu pesama, koje su vec bile klasici, ljudi prepoznaju zbog ovog filma. Morao sam da se ubacim ( kao i svaki put ) za moj omiljeni film svih vremena

                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X