Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto su me bas razocarali, nemam sta da se cuvam i pazim od likova i procurelih informacija, ionako su 2-3 dosle do mene prosle nedelje i pored svih mera predostroznosti, tako da sam procitala sve to i mogu reci da do sada sto su objavili sve je tacno, za ove dve poslednje, bas je sve tako bilo.
    A navodno poslednja ima tri kraja, tj. snimili tri verzije.
    NIjedna mI se ne svidja. Glupost.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Posto su me bas razocarali, nemam sta da se cuvam i pazim od likova i procurelih informacija, ionako su 2-3 dosle do mene prosle nedelje i pored svih mera predostroznosti, tako da sam procitala sve to i mogu reci da do sada sto su objavili sve je tacno, za ove dve poslednje, bas je sve tako bilo.
      A navodno poslednja ima tri kraja, tj. snimili tri verzije.
      NIjedna mI se ne svidja. Glupost.
      O boze, sad se znaju i sve tri. To je manipulacija, posto su scene snimane u studiju i tesk9 je to procurelo.

      E ali tebi se nista ne svidja. Reci kako bi sad volela kraj?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Nema sad sta bih ja... od ovoga nista, dracarys samo sve... preslo liniju mnogo pre, mora od pocetka da se snima

        Pa sve je bilo tacno do sada, sta izvodis, uostalom napisala sam ..navodno.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ljudi sa redita i sa ovde foruma da se skupe ladno bi bolji scenario napisali. Ovo što su uradili od serije je za zatvor. Sram ih bilo.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Spoiler

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Nema sad sta bih ja... od ovoga nista, dracarys samo sve... preslo liniju mnogo pre, mora od pocetka da se snima

              Pa sve je bilo tacno do sada, sta izvodis, uostalom napisala sam ..navodno.
              Da, ali su napravili vise verzija na kraju, sumnjam da imaju sve i da im je to tacno. Ovo su scene koje ne bi trebali da imaju. Kako god videcemo Oljice ovako kad si zlocesta podsecas me na nekog iz serije

              Elem, preterujes previse a i ostali. Epizoda je uradjena epski. Pa niko se nije pitao u BB kako Henk iskusni inspektor nije prepoznao Valtera a samo sliku sto nije imao ispred. Kako je doneo masinku u gepeku, pretresli njega a ne auto ili kad onaj izlazi sa pola glave ;) bilo je i tamo gresaka dosta, ma u svakoj seriji koliko hoces

              Ova serija je pokazala da je najveca..ujedino zato sto idem sad da gledam treci put
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Spoiler
                Ko ubije Varisa ne sme da vlada. Jednostavno n-e s-m-e.

                A da ne pričam o ratnim zločinima.
                Last edited by Crni Đorđe; 13-05-19, 18:48.
                sigpic

                Comment


                • Koliko je ova serija sranje trenutno najbolje dokazuje to da jedan drug s kojim sam se svadjao oko prve cetiri epizode i koji ih je branio mi je danas rekao ok vise ni ja ne mogu da ih branim
                  sigpic

                  Comment


                  • Bolje da nisam ni gledao ovu sezonu. Bas veliko razocarenje.
                    Vecina likova potpuno obesmisljena, bas deluje kao da je sklepano samo da se zavrsi.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ne mogu svi biti smisljeni. Ako odgledate samo jednom epizodu, verovacu vam na rec. Pisao sam ranije da vecina nece biti srecna. To jeste bio njihov cilj.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sad da odgledam natenane.
                        Spoiler
                        Varis lukavac hteo da je otruje, al mu doskocila


                        Najvise ce spica da mi nedostaje
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sapochnik

                          Sto se epizode tice, ako se smanje ocekivanja, ispada sasvim okej. Sigurno najbolja u ovoj sezonu (mada to i nije tesko imajuci u vidu kakva je sezona).

                          Sve ste vec napisali. Smesno je da odjednom jedan zmaj moze bez ikakvih problema da unisti celu flotu, da sa mnogo vise brodova i skorpiona, sto na brodovima, sto na zidinama, ne mogu makar da rane zmaja. Mogli su da sacuvaju onog zmaja iz prosle epizode, pa eto njega da ubiju u ovom napadu na flotu. Juron najgore iskoriscen lik u celoj seriji.
                          Zlatna ceta (ili kako vec), opaki borci, prica se o njima, nadas se da ce biti neka borba da se vidi kakvi su............ali ocigledno nije bilo para za to ili ih je prosto mrzelo da ubacuju to.
                          Ding-dong ding-dong ding-dong, ali ne vredi, Deneris je otisla u full otac mod "BURN THEM ALL!" i ispunila njegovu poslednju zelju, prava tatina devojcica. Problem je naravno, sto je previse naglo sve ovo, a o tome smo vec diskutovali. Jednostavno je nemoguce bilo da za ovoliko epizoda taj pad u potpunu ludost lici prirodno, otuda i gorak utisak tokom citave ove sezone. Ako su vec hteli ludost i spaljivanje celog grada, mogli su da izvedu tako sto bi u tom trenutku doletela neka strela koja bi ranila Drogona, pa da joj totalno padne mrak na oci i krene da unistava sve. Ovako, mogla je samo da odleti tamo kod Sersei i sravni sa zemljom onu tvrdjavu.
                          Prosto se vidi da su na silu radili i da su jedva cekali da zavrse sve ovo.

                          Na kraju, najbolja stvar od svega je to sto se sve zavrsava sledeceg ponedeljka

                          I da, koji bi to covek odbio onakvu tetku. Nerealno u sta se serija pretvorila.


                          Sto se tice kraja serije, ocekujem da Jovan ubije tetku i onda prsne i mozda ode kod Tormunda gore i pomazi Duha, Tirion da se izvuce nekako ako bude htela da ga ubije zbog Dzejmija.
                          Ne verujem da ce Sansa zavrsiti na prestolu, ona je Stark i nju zanima samo sever, sto je i pokazala u dijalogu sa Deneris, nece ona na tron, ne brini Ivane

                          ------------------------------------------------------------------------


                          0:27 to je to
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post

                            Najvise ce spica da mi nedostaje
                            Imas na yt
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Sad da odgledam natenane.
                              Spoiler
                              Varis lukavac hteo da je otruje, al mu doskocila


                              Najvise ce spica da mi nedostaje

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Pisao sam ranije da vecina nece biti srecna. To jeste bio njihov cilj.
                                Vecina nije srecna zbog loseg scenarija i zbrzanosti, a ne zato sto im je omiljeni lik mrtav, skrenuo u ludilo i slicno. U tome je poenta. Zbog toga je nastao rant u ovoj sezoni. Ljudi se osecaju prevareno. To nije bio njihov cilj.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X