Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brzo ce GoT pod tepih

    Comment


    • Jedino neocekivano bi bilo da Varis iz pracke ubije Sersei i Planinu projektilima iz kesice - valjano se stvrdlo do sada.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Mene je pocelo da kopka sta ce Varis uciniti. Odnosno da li sada salje izvestaje u Kraljevu luku onoj Losmijevoj kucki

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Očekujem neki haos od Tiriona i celavog, red bi bio da malo zaprže čorbu.
            Pošto je Dzejmi preziveo i od njega očekujem velike stvari.
            Meni je Tirionovo suđenje najbolja scena u serijalu, uz crvenu svadbu i momenat sa Hodorom.


            https://www.youtube.com/watch?v=e4Uq8O5ZhUA

            Comment


            • Ljudi počeli da se poistovećuju sa kućama i likovima ali ne na uobičajen normalan način da kažeš e ovaj mi je kul i principi su mu slični ko moji nego na bolesnički način.

              Voleo bih da svako od nas pogleda seriju pod velom neznanja, znači da ne zna rejting serije i popularnost.

              Nekima bi se svidela, nekima ne.

              Ne mogu i dalje da razlučim da li je serija sranje ili su očekivanja previsoka... Na trenutke je brutalna, tera te da se saživiš sa likovima, ne može se reći da je gluma loša, naprotiv, ali je teška za praćenje i prekomplikovana i mene više umori nego što me opusti.

              Prva serija/film za koju ne znamo istinu da li je precenjena ili nije. Bukvalno ne može da se kaže.

              Comment


              • Tirionov lik def je u padu ili bar stagnira, osim sto neku vickastu upadicu dobaci tu i tamo i loce neprekidno ofc, tako da ocekujem i ja, zapravo ocekujem od svih sada svasta, jer su svi zivi i zdravi i puni planova [emoji3]

                A hoce li nam se usreciti sa Sansom, to me kopka
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nego, kako da nadjem svoju tabelu zivih i mrtvih?

                  Kada je to bilo otprilike?
                  Isuseee
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Hahahahaha i nakon svega sto se desilo u seriji najbitnije pitanje na kraju ce biti "zaboga, oce li se uzeti njih dvoje?"

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Tirionov lik def je u padu ili bar stagnira, osim sto neku vickastu upadicu dobaci tu i tamo i loce neprekidno ofc, tako da ocekujem i ja, zapravo ocekujem od svih sada svasta, jer su svi zivi i zdravi i puni planova [emoji3]

                      A hoce li nam se usreciti sa Sansom, to me kopka
                      Koliko se secam - vec jednom su ga "usrecili" sa Sansom,
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Nego, kako da nadjem svoju tabelu zivih i mrtvih?

                        Kada je to bilo otprilike?
                        Isuseee
                        Strana 1613 je tvoja predikcija, mislim da smo poceli od strane 1610, nisam siguran.

                        http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1972393
                        Last edited by belgrade_owl; 30-04-19, 16:58.

                        Comment


                        • Pozdrav za Dzoru, kurva te iskoristila kao human shield, a onda plakala za tobom lololololol
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Hahahahaha i nakon svega sto se desilo u seriji najbitnije pitanje na kraju ce biti "zaboga, oce li se uzeti njih dvoje?"
                            [emoji3]

                            Pazi ne samo njih dvoje, ima tu sto postojecih, sto potencijalnih parova [emoji3]
                            Pa zar nije to najvaznije na kraju [emoji3]

                            Originally posted by kronostime View Post
                            Koliko se secam - vec jednom su ga "usrecili" sa Sansom,
                            Ne secam se... kako?

                            EDIT: Aaaa oni ga usrecili, procitala sam ja da sam

                            Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Strana 1613 je tvoja predikcija, mislim da smo poceli od strane 1610, nisam siguran.

                            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1972393
                            Hvala, moram za racunar -.-
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Serija je dobra, gluma odlična sto ova scena i još mnogo takvih to i potvrđuju.
                              Međutim usled masovnosti ima loših epizoda, loših likova ili loših momenata u vrhunskoj seriji da budem precizniji.

                              Stari, dobri Maloprstić
                              Nedostaje mi dzukela


                              https://www.youtube.com/watch?v=NEXtiFtS0Jk

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Mene je pocelo da kopka sta ce Varis uciniti. Odnosno da li sada salje izvestaje u Kraljevu luku onoj Losmijevoj kucki
                                Sumnjam, ali verujem da ima nekog igraca sigurno. Samo je pitanje ko. Realno Sersei je mnogo jak lik koji se razvijao kroz seriju, jedino zasto joj cale nije dao sve, jeste sto je zensko...

                                Kako god ocekujem veliku zaprsku, rekao sam da se vecini kraj nece svideti. Voleo bih kao i uvek da budem u manjini.
                                Last edited by LosmiSK; 30-04-19, 17:09.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X