Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E vala pravi ste ljubimci.

    Dobra zabava, iscekivanje i sve sto ide uz to, nema sta. Medjutim cinjenica je da je radnja otisla skroz u drugi plan zarad ovog spektakla do sada nevidjenog na TV-u. I mene je to licno razocaralo, ali u ovom formatu (jedna sezona od 6 epizoda) moglo se ocekivati ovako nesto. Jednostavno nema vremena za dalju razgradnju likova, dijaloga i same radnje. Daj zmajeve, mrtve, neka gori Kings Landing, samo nek je veselo.

    Za mene je sezona razocarenje zbog ocekivanja, bas deluje kao da su odlucicli samo da je prvedu kraju i to je to, moralo je bolje.
    sloboda ili ništa

    Comment




    • Jedno bih se složio sa Lošmijem, mogu ljudi da seru koliko vole, ali serija je od početka do samog kraja, tj. dana današnjeg uvek vukla sa sobom neverovatnu količinu pažnje i popularnosti. Svuda po netu se samo o tome piše, evo i Euroliga napravila video za F4 sa motivima GoT, sve je u znaku GoT, kao npr. za NG što je sve u znaku Deda Mraza i Nove Godine.

      A što se tiče razočarenja na temu kako se sve završilo....jbg, nekako se moralo završiti i to je to.

      Comment


      • Samo sto to apsolutno niko ne oduzima seriji. GoT je najpopularnija serija ikada, toliko toga dobrog uradila, pogotovo kad je produkcija u pitanju, jedna od najvaznijih serija ovog veka.
        Medjutim, Losmi izgleda dozivljava svaku kritiku (koju je serija i te kako zasluzila) kao atak na sve ovo prethodno navedeno

        Seriji niko ne osporava znacaj i ono sto je donela, sto ne znaci da ne sme biti kritikovana.
        Last edited by Mr. Wolf; 14-05-19, 17:47.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Gvirnula sam malo sta se pise na exb92 forumu.... juuu kakva rezonovanja i kakve teorije imaju... [emoji54] [emoji2957] sve Maximi neki, mi smo super [emoji41]


          Originally posted by Sandugp View Post
          Svidja mi se sto je Olja provalila da jr Varis pokusao da otruje Deneris.
          A, jesi video?

          Nego kome je pisao?

          Mehh koliko detalja, povezivanja situacija i onda mucaak i razocarenje. Nema kod ove dvojice nikakve logike, dedukcije, nazalost. A taman pomislis ahaaa! otkrio si znak...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Najverovatnije pisao ostalim lordovima Vesterosa.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Da, to sam prvo pomislila, ako uopste ima neke veze, mada mozda i ima, KL je pala. Sledi novo ustolicenje? Koga samo?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ne bi bio los neki plot twist sa Brenom na kraju.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ma Bren. Kvota 2 bila. Mada imaju par krajeva, pa kako im se cefne sad. Mozda ubiju i ostatak kojo su uz seriju sa nekim biarnim krajem.

                  Salim se naravno, licno bih voleo da Deneris ode nazad, ali sumnjam u to ako je istina da ce nastaviti da ih ubija. Dzonu bi bilo najbolje da pogine..Sansa Sever i Bren kao glavni. Samo jbte kako je uopste moguce da trooka vrana vlada Vesterosom? Jbs mi sve ako zmam sts ni za mene bio najbolji kraj sada. Nadam se da onaj sto sam procitao nije, posto bi sudbina JS bila zapanjujuca i to bi bio fail po meni.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Mozda ce da ima neki savet?

                    Apropo kako ce Bren da vlada.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mozda je to Brenov pakleni plan
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ono što smem da se kladim da će Luda kraljica da zvekne i Tiriona i tako da nas liši svih Lanistera u seriji.

                        Comment


                        • Mislim da bi Tirion mogao da prezivi na kraju. Treba jedna pametna glava u savetu (ako ga bude). Ako mu bude Deneris sudila za oslobadjanje brata, verujem da bi ga moglo spasiti to sto ce neko (verujem Dzon) da ubije Deneris.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Nema ovde likova, jbga zaneo sam se..
                            Last edited by LosmiSK; 14-05-19, 18:47.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Bez likova ili leakova van spojlera
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nisam gledao leakove, vec se mogu prosto pretpostavke izvuci iz prethodne epizode.
                                Deneris kaze Tirionu da ako je jos jednom izda, to ce mu biti poslednji put. Izdao ju je odmah nakon toga, tako da ce mu verovatno Deneris suditi.
                                Za Dzona se odavno prica da bi mogao ubiti Deneris, tako da ni zbog toga nema potrebe gledati leakove.

                                Nego, sta li ce biti sa Drogonom? Mozda odleti skroz iz Vesterosa, Dzon ga pomazi (kad vec nije Duha) i ovaj odleti ili ce ga naravno ipak nekako ubiti.
                                Last edited by Mr. Wolf; 14-05-19, 18:55.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X